Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Specialisto konsultacija - Procedūros

Užduokite klausimą specialistui
Jūsų klausimą specialistai gauna paštu ir atsako čia - mūsų tinklalapyje.
Kiekvieną savaitę specialistas atsako į 10 klausimų, kuriuos rasite čia.
Atsakyti klausimai
 • mano odoje atsiranda "senatvinės dėmės", tai amžiaus pasekmė(man 65 m).ar galima jas panaikinti? Romualdas Iš anksto dėkoju Geros dienos

   Panaikinti galima. Būtina apžiūrėti ir tik tada galima rekomenduoti būtent Jums tinkamą gydymo, naikinimo metodą. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Laba diena,noreciau paklausti ar galima lazeriu isnaikinti strazdaneles kurios atsirado po veido sveitimo isejus i saule be apsauginio kremo

   Sveiki, rekomenduočiau užsirašyti gydytojo dermatologo konsultacijai, kurios metu nuspręsite, kokios procedūros Jums tinkamiausios. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Sveiki, mano oda mišri, bet jautri, raustanti, yra išsiplėtusių kapiliarų. Kasdien naudoju micelinį vandenį, bet jaučiu, kad to neužtenka. Ar tokiai odai tiktų ultragarsinis veido valymas?

   Sveiki, micelinis vanduo užtikrina odos higieną, o visapusei priežiūrai reikalinga ir priežiūra naudojant specialų kremą. Rinkitės specialiai raustančiai odai skirtą kremą, kuris veikia raudonio atsiradimo priežastis. Jį tepkite kasdien ant švariai nuvalytos odos. Dėl veido valymų pasikonsultuokite su dermatologu arba kosmetologu. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • Laba diena, ant veido noriu salinti 2 apgamus, kuriuo budu patartumet kad liktu kuo mazesne zyme, lazeriu ar radiochirurginiu?

   Sveiki, rekomenduoju rinktis lazerinę procedūrą, tačiau prieš tai būtinai reikia apžiūrėti apgamus dermatoskopu ir pasikonsultuoti su gydytoju dėl galimybės juos pašalinti. Sėkmės, gyd. Dailė.

 • laba diena, ant mano slaunu matosi daugybe mazyciu kapiliaru kurie labai matosi, kaip butu galima juos panaikinti?

   Sveiki, kapiliarus galima panaikinti lazeriu, rekomenduočiau kreiptis į lazerines dermatologijos klinikas. Sėkmės, gyd. Dailė.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas