Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

GERA KAINA
SWISS SMILE balinamasis perlų kondicionierius dantims PEARL SHINE, 50 ml

SWISS SMILE balinamasis perlų kondicionierius dantims PEARL SHINE, 50 ml

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 764013197987

SWISS SMILE balinamasis perlų kondicionierius dantims PEARL SHINE, 50 ml

Pranešti, kai prekė atsiras.

Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška

Kartu perkamos prekės

Burnos higienos priemonė

SWISS SMILE balinamasis perlų kondicionierius dantims PEARL SHINE, 50 mlBalina ir gali padėti sumažinti dantų jautrumą. Suteikia dantims natūralaus šviesumo ir perlamutro blizgesio, kad Jūsų šypsena būtų šviesi ir spinduliuojanti.

Tai inovatyvios patentuotos technologijos smulkiai porėtos putų konsistencijos dantų kondicionierius, kuris apsaugo jautrius dantis ir nuvalo ant jų susikaupusias apnašas, taip pašviesindamas jų paviršių. Kondicionieriaus sudėtyje yra mikronizuotos perlų kriauklių perlamutro dalelės, sudėtingo proceso metu išgaunamos iš natūralių jūros kriauklių. Danties paviršius ir mikropažeidimai padengiami apsauginiu sluoksniu, taip apsaugant dantų emalį ir jautrius dantų kaklelius nuo išorinių dirgiklių. Porėta putų struktūra efektyviai absorbuoja ant dantų esančius nešvarumus ir palieka apsauginį sluoksnį, neleidžiantį apnašoms kauptis ant dantų paviršiaus. Šiurkštus dantų paviršius tampa lygesnis ir įgyja natūralaus perlamutrinio žvilgesio. Regeneruojančių putų sudėtyje yra fluorido, ksilitolio, žaliosios arbatos ekstrakto ir prieš uždegimą veikiančio alantoino.

Dantų emalis yra labiausiai mineralizuota medžiaga organizme. 97 proc. emalio susideda iš mineralo, vadinamo hidroksiapatitu (HAP). Išskirtinai grynas ir natūralus nano-hidroksiapatitas (NHAP), esantis „Swiss Smile Pearl Shine“ dantų kondicionieriuje, yra bene labiausiai su žmogaus dantų emaliu suderinama medžiaga. Dėl savo porėtos struktūros kondicionierius lengvai pašalina dėmes ir bakterijas nuo danties paviršiaus. Valymo metu nano-hidroksiapatito dalelės susikristalizuoja pažeistose danties vietose, atstatydamos užkrėstą ar pažeistą danties paviršių. Taip yra suformuojamas apsauginis sluoksnis, kuris gali padėti sumažinti dantų jautrumą, neleidžia kauptis apnašoms ir suteikia sveikai atrodantį perlo blizgesį dantims.

Purkšti ant dantų paviršiaus po dantų valymo arba pagal poreikį.

Purkšti ant dantų paviršiaus po dantų valymo arba pagal poreikį.

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas