Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TÖPFER ožkos pieno mišinys BIO 2, ekologiškas, nuo 6 mėn., 400 g
E-PREKĖ

TÖPFER ožkos pieno mišinys BIO 2, ekologiškas, nuo 6 mėn., 400 g

Specialios paskirties maisto produktas
Prekės kodas: 400630300173

Pieno mišinys kūdikiams.  
Jau 100 metų Vokietijoje gaminamas kūdikių maistas!

13,41
Specialios paskirties maisto produktas

Pieno mišinys kūdikiams.  
Jau 100 metų Vokietijoje gaminamas kūdikių maistas!„Töpfer“ ožkos pieno mišinys „BIO 2“ – tai tolesnio maitinimo ekologiškas pieno mišinys kūdikiams nuo 6 mėnesių.


Ožkos pieno ir karvės pieno baltymai yra panašūs. Esant ar įtariant karvės pieno baltymų netoleravimą, šis mišinys netūrėtų būti vartojamas.


Geriausia kūdikiui iki 6 mėn. – maitinimas krūtimi. Ožkos pieno mišinys „BIO 2“ netinkamas vartoti kaip motinos pieno pakaitalas pirmus 6 mėnesius. Jis skirtas tik kūdikių maitinimui nuo 6 mėnesio amžiaus. Pradėti kūdikių iki 6 mėnesių papildomą maitinimą, įskaitant visas išimtis, reikėtų tik remiantis specialiais atskiro vaiko augimo ir vystymosi poreikiais, taip pat patarus gydytojui arba kitiems už motinos ir kūdikio priežiūrą atsakingiems specialistams.


Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

 

Sudedamosios dalys: nenugriebto ožkos pieno milteliai*, maltodekstrinas*, laktozė*, augaliniai aliejai* (palmių aliejus**, rapsų aliejus**, saulėgrąžų aliejus**), krakmolas*, natrio citratas, vitaminas C, kalcio karbonatas, L-triptofanas, L-cistinas, L-izoleucinas, vitaminas E, geležies sulfatas, cinko sulfatas, kalcio D pantotenatas, niacinas, vario sulfatas, vitaminas A, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B6, mangano sulfatas, kalio jodatas, folio rūgštis, vitaminas K1, natrio selenatas, biotinas, vitaminas D, vitaminas B12.  *– iš ekologinių ūkių. **– iš tvarių žemės ūkių.

Sudėtyje gali būti karvės pieno pėdsakų.

Ožkos pieno ir karvės pieno baltymai yra panašūs. Esant ar įtariant karvės pieno baltymų netoleravimą šis mišinys netūrėtų būti vartojamas

Prekės savybės Ekologiškas
Amžius Nuo 6 mėn.

Atidaryto maišelio turinį sunaudokite per 14 dienų.

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas