Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

Terbinafine Actavis, 10mg/g, 15 g, kremas, N1

Veikliosios medžiagos: Terbinafinas Veikliosios medžiagos stiprumas: 10mg/g
Vaistinis preparatas
Prekės kodas: 569052817201

Terbinafin Actavis yra priešgrybelinis vaistas, skirtas infekcinėms odos ligoms, sukeltoms dermatofitinių grybelių, pvz., trichofitonų (Trichophyton) arba mieliagrybių (pvz., Candida albicans), bei įvairiaspalvei dedervinei gydyti.

7,24

Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Kartu perkamos prekės

Vaistinis preparatas

Terbinafin Actavis yra priešgrybelinis vaistas, skirtas infekcinėms odos ligoms, sukeltoms dermatofitinių grybelių, pvz., trichofitonų (Trichophyton) arba mieliagrybių (pvz., Candida albicans), bei įvairiaspalvei dedervinei gydyti.Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių. - Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Terbinafine Actavis ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Terbinafine Actavis 3. Kaip vartoti Terbinafine Actavis 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Terbinafine Actavis 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Terbinafine Actavis ir kam jis vartojamas

Terbinafin Actavis yra priešgrybelinis vaistas, skirtas infekcinėms odos ligoms, sukeltoms dermatofitinių grybelių, pvz., trichofitonų (Trichophyton) arba mieliagrybių (pvz., Candida albicans), bei įvairiaspalvei dedervinei gydyti.

2. Kas žinotina prieš vartojant Terbinafin Actavis

Terbinafine Actavis vartoti negalima: - jeigu yra alergija terbinafinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Terbinafine Actavis.

Terbinafine Actavis kremas skirtas vartoti tik išoriškai. Saugokitės, kad jo nepatektų į akis, ant gleivinės ar sužeidimo. Jeigu jo atsitiktinai patektų ant kurios nors iš minėtų vietų, nuplaukite ją dideliu kiekiu tekančio vandens.

Kiti vaistai ir Terbinafine Actavis Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kitų vaistų ant Terbinafine Actavis kremu gydomos vietos nevartokite.

Terbinafine Actavis sąveikos su kitais vaistais nepastebėta. 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nėščių moterų gydymo terbinafinu patirties nėra.

Terbinafino patenka į motinos pieną. Jeigu krūtimi maitinate kūdikį, Jums Terbinafine Actavis gydytis negalima, nebent tik specialiu Jūsų gydytojo skyrimu. Klauskite savo gydytojo, ar gydymo Terbinafine Actavis metu turite nutraukti žindymą. 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Ant odos vartojamas Terbinafine Actavis kremas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Terbinafine Actavis kremo sudėtyje yra pagalbinių medžiagų  stearilo alkoholio ir cetilo alkoholio Terbinafine Actavis kremo sudėtyje yra pagalbinių medžiagų  stearilo alkoholio ir cetilo alkoholio.  Šios medžiagos gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą).  

3. Kaip vartoti Terbinafine Actavis

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti ant odos.

Prieš tepdami, pažeistą odos vietą kruopščiai nuvalykite ir nudžiovinkite. Uždegimo apimtą odos vietą ir nedidelę aplink ją esančią sritį patepkite plonu sluoksniu kremo ir švelniai jį įtrinti.

Jei uždegimas yra odos klostėse (pvz., po krūtimis, tarpupirščiuose, kirkšnyse arba tarpsėdmeninėje dalyje), pateptą odos vietą galima uždengti, ypač nakčiai, sterilia marle. Kremą įtrynę, nusiplaukite rankas, išskyrus tuos atvejus, kai gydomoji vieta yra rankos.

Vartojimas suaugusiems žmonėms ir 12 metų bei vyresniems paaugliams Tepimo dažnis yra 1- 2 kartai per parą, gydymo trukmė  1 – 2 savaitės priklausomai nuo infekcijos.

Ligos simptomai paprastai pradeda silpnėti po kelių gydymo dienų. Nereguliarus kremo vartojimas arba priešlaikinis vartojimo nutraukimas didina ligos atsinaujinimo galimybę. Jeigu po 1 - 2 gydymo savaičių liga nepalengvėja, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Vartojimas vaikams Jaunesniems negu 12 metų vaikams terbinafino kremo vartojimo ant odos patirtis yra maža, todėl šios grupės ligonių juo gydyti nerekomenduojama.

Ką daryti pavartojus per didelę Terbinafine Actavis dozę? Terbinafine Actavis kremo vartojant ant odos, perdozavimas nėra tikėtinas, tačiau kremo per apsirikimą išgėrus, tikėtinas toks pat šalutinis poveikis, kaip ir terbinafino tablečių perdozavimo atveju. Tai galvos skausmas, pykinimas, skrandžio skausmas ir svaigulys.

Jeigu per apsirikimą kremo prarijote, vykite į artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių.

Pamiršus pavartoti Terbinafine Actavis Praleidę dozę, gydymą tęskite įprastine tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Terbinafine Actavis Laikykitės gydytojo nurodytos gydymo trukmės. Priešlaikinis kremo vartojimo nutraukimas didina ligos simptomų atsinaujinimo galimybę. Jeigu po 1 – 2 gydymo savaičių liga nepalengvėja, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Galimas kremu tepamos vietos paraudimas, išbėrimas, niežėjimas arba dilginimo pojūtis.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 10 žmonių) Odos lupimasis, niežulys.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 100 žmonių) Odos pažeidimas, nušašimas, odos sutrikimai, odos spalvos pokytis, paraudimas, deginimo jausmas, skausmas, skausmas vartojimo vietoje, vartojimo vietos sudirginimas.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 1000 žmonių) Odos išsausėjimas, egzema, akių sudirginimas (atsitiktinai patekus į akis), esamos būklės pablogėjimas.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis) Alergija, bėrimas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Terbinafine Actavis

 Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant dėžutės ar tūbelės po „Tinka iki“ ar „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Tūbelę pirmą kartą atidarius, vaistinio preparato tinkamumo laikas yra 6 mėnesiai.

Pastebėjus gedimo požymių, šio vaisto vartoti negalima.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Terbinafine Actavis sudėtis - Veiklioji medžiaga yra terbinafino hidrochloridas. 1 g kremo yra 10 mg terbinafino hidrochlorido. - Pagalbinės medžiagos yra stearilo alkoholis, cetlo alkholis, sorbitano stearatas, cetilo palmitatas, izopropilo miristatas, benzilo alkoholis, polisorbatas 60, natrio hidroksidas, išgrynintas vanduo

Terbinafine Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje Terbinafine Actavis kremas yra baltas. Jis tiekiamas baltomis subliūkštančiomis tūbelėmis (vidinis jų paviršius lakuotas) užklijuotomis lateksu ir užsuktomis praduriamuoju dangteliu.

Pakuotės dydis 7,5 g tūbelė 15 g tūbelė 30 g tūbelė

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas Actavis Group PTC ehf. Reykjavikurvegi 76-78 220 Hafnarfjorfur Islandija

Gamintojai Pharbil Waltrop GmbH Im Wirrigen 25 D-45731 Waltrop Vokietija

Balkanpharma-Troyan AD 1 Krayrechna Str. 5600 Troyan Bulgarija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „Actavis Baltics“ Senasis Ukmergės kelias 4 Užubalių k., Avižienių sen. LT-14130 Vilniaus r. Tel.: +370 5 260 9615

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais: Portugalija  Terbinafina Actavis Austrija   Terbinafin Actavis 10 mg/g creme Islandija  Terbinafin Actavis Airija   Terbinafine Actavis 10 mg/g cream Latvija   Terbinafine Actavis Lietuva   Terbinafine Actavis 10 mg/g kremas Malta   Terbisil Slovakija  Terbinafin Actavis 10 mg/g Švedija   Terbinafin Actavis

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-02-27

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

 

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti ant odos.

Prieš tepdami, pažeistą odos vietą kruopščiai nuvalykite ir nudžiovinkite. Uždegimo apimtą odos vietą ir nedidelę aplink ją esančią sritį patepkite plonu sluoksniu kremo ir švelniai jį įtrinti.

Jei uždegimas yra odos klostėse (pvz., po krūtimis, tarpupirščiuose, kirkšnyse arba tarpsėdmeninėje dalyje), pateptą odos vietą galima uždengti, ypač nakčiai, sterilia marle. Kremą įtrynę, nusiplaukite rankas, išskyrus tuos atvejus, kai gydomoji vieta yra rankos.

Vartojimas suaugusiems žmonėms ir 12 metų bei vyresniems paaugliams Tepimo dažnis yra 1- 2 kartai per parą, gydymo trukmė  1 – 2 savaitės priklausomai nuo infekcijos.

Ligos simptomai paprastai pradeda silpnėti po kelių gydymo dienų. Nereguliarus kremo vartojimas arba priešlaikinis vartojimo nutraukimas didina ligos atsinaujinimo galimybę. Jeigu po 1 - 2 gydymo savaičių liga nepalengvėja, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Vartojimas vaikams Jaunesniems negu 12 metų vaikams terbinafino kremo vartojimo ant odos patirtis yra maža, todėl šios grupės ligonių juo gydyti nerekomenduojama.

Ką daryti pavartojus per didelę Terbinafine Actavis dozę? Terbinafine Actavis kremo vartojant ant odos, perdozavimas nėra tikėtinas, tačiau kremo per apsirikimą išgėrus, tikėtinas toks pat šalutinis poveikis, kaip ir terbinafino tablečių perdozavimo atveju. Tai galvos skausmas, pykinimas, skrandžio skausmas ir svaigulys.

Jeigu per apsirikimą kremo prarijote, vykite į artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių.

Pamiršus pavartoti Terbinafine Actavis Praleidę dozę, gydymą tęskite įprastine tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Terbinafine Actavis Laikykitės gydytojo nurodytos gydymo trukmės. Priešlaikinis kremo vartojimo nutraukimas didina ligos simptomų atsinaujinimo galimybę. Jeigu po 1 – 2 gydymo savaičių liga nepalengvėja, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Panašios prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas