Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

THERA PEARL tvarstis vaikams VARLYTĖ, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 850803002127

Naujos kartos šilumos/šalčio terapija su vienu patogiu paketu.

7,69

Kartu perkamos prekės

Medicinos priemonė

Naujos kartos šilumos/šalčio terapija su vienu patogiu paketu.Kai Jūsų vaikas susižeidžia, nedelsiant norite jam padėti. Skubiai nuraminti skausmą be medikamentų Jums gali padėti „Thera Pearl“ draugai. Šie spalvingi gyvūnų formos perlų paketėliai ne tik gali padėti numalšinti sumušimo ar vabzdžio įgėlimo skausmą, bet ir nuraminti vaiką. Vaikai noriai žaidžia su „Thera Pearl“ ir greitai pamiršta patirtą stresą.

 

„Thera Pearl“ draugai padės Jūsų mažyliams įveikti:

 

  • mėlynes;
  • patinimus;
  • galvos skausmus;
  • bičių įkandimus.

 

 

„Thera°Pearl“ – tai gydytojo sukurtas būdas, galintis padėti slopinti skausmą ir uždegimą nenaudojant vaistų. Daugkartinio naudojimo, šilumą ir šaltį išlaikantys terapiniai paketai, naudojami dažnai pasikartojantiems maudimams, skausmams, patinimams  ir sumušimams.

 

  • Lankstūs – sukurti iš specialių perlų, todėl net ir atšaldyti išlieka lankstūs.
  • Kontroliuojama temperatūra – dėl specialiųjų perlų „Thera°Pearl“ išlaiko šaltį ar šilumą iki 20 min. Galima dėti tiesiai ant odos, nėra rizikos nušalti ar nudegti.

Paketai yra sudaryti taip, kad išlaikytų terapinę temperatūrą apie 20 minučių, tereikia juos 2 valandas atšaldyti arba pašildyti mikrobangų krosnelėje (laikas nurodytas ant pakuotės).

Panašios prekės

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas