Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

THERME 5 dienų purškiamasis antiperspirantas, 25 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 871431997143

Atsižvelgiant į odos tipą, purškiamasis antiperspirantas gali veikti iki 5 dienų, apsaugodamas nuo nemalonaus kvapo ir per didelio prakaito išsiskyrimo.

29,99
Kosmetika

Atsižvelgiant į odos tipą, purškiamasis antiperspirantas gali veikti iki 5 dienų, apsaugodamas nuo nemalonaus kvapo ir per didelio prakaito išsiskyrimo.Šis purškiklis unikaliai veikia prieš prakaitavimą. Dėl ypatingos sudėties veikia iki 5 dienų. Pasižymi intensyviu, ilgalaikiu poveikiu prieš bakterijas, kurios sukelia blogą kvapą. Dermatologiniais tyrimais įrodyta, kad šis antiperspirantas – ideali priemonė kovojant su blogu kvapu, kai padidėjęs prakaitavimas. Be konservantų ir dažų. „Therme® Antiperspirant 5 days Treatment Spray“ 2005 m. buvo apdovanotas kaip labiausiai novatoriškas sveikatos ir grožio pramonės gaminys Olandijoje.

Prieš naudodajant, gausiai prakaituojančias kūno vietas nuplauti ir nusausinti. Naudoti vieną kartą vakare, prieš einant miegoti. Ryte nuplauti ir naudoti įprastinį dezodorantą. Nenaudoti ant pažeistos, sudirgusios ir neseniai skustos odos.

Panašios prekės

Jus taip pat gali dominti

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas