Nemokama linija 8 800 50005

0

0,00 €

Prekių krepšelis tuščias

TIK INTERNETE
WELEDA šaltalankių eliksyras, 200 ml
E-PREKĖ

WELEDA šaltalankių eliksyras, 200 ml

Specialios paskirties maisto produktas
Prekės kodas: 400163809958

Gardus, unikalaus skonio, pasaldintas saulėje sunokusių šaltalankių uogų gėrimas, kupinas saulės energijos ir vitamino C.

Kartu perkamos prekės

Specialios paskirties maisto produktas

Gardus, unikalaus skonio, pasaldintas saulėje sunokusių šaltalankių uogų gėrimas, kupinas saulės energijos ir vitamino C.Su vitaminu C, palaikančiu imuninės sistemos veiklą, apsaugančiu ląsteles ir padedančiu mažinti nuovargį. Sertifikuotas ekologiškas sulčių gėrimas be dirbtinių konservantų, dažiklių, skonio priedų ar saldiklių.

Šaltalankių brandinamos mažos aukso spalvos uogos – lyg mažytės saulės, turinčios daugiau vitamino C nei citrinos. Šis vitaminas padeda normaliai funkcionuoti imuninei sistemai, mažina nuovargį. Eliksyras švelniai pasaldintas ekologišku neapdorotu cukrumi ir medumi, nenustelbiančiu unikalaus šaltalankių skonio.

Du ar tris kartus per dieną išmaišykite valgomąjį šaukštą produkto šaltame ar šiltame vandenyje, piene ar jogurte. Jeigu pageidaujate ne tokio saldaus gėrimo, paragaukite „Weleda“ šaltalankių ekstrakto iš 100 proc. vaisių. Puikiai tinka norint papildyti racioną pavasarį ar rudenį kartu su „Weleda“ beržų lapų ekstraktu ir beržų lapų eliksyru.

Panašios prekės

Patarimai ir straipsniai
Sužinok naujienas pirmas