preloader

Prašome palaukti

Actonel Combi, 35mg, plėvele dengtos tabletės/šnypščiosios granulės, N4

Actonel Combi, 35mg, plėvele dengtos tabletės/šnypščiosios granulės, N4

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Natrio rizedronatas;Kalcis+Cholekalciferolis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 35mg;1000mg/880TV
Prekės kodas: 201030
Moterų po menopauzės osteoporozei, net jeigu ji sunki, gydyti, kurioms, kaip nustatė jų gydytojas, dar reikia papildomai vartoti kalcį ir vitaminą D3.
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  Moterų po menopauzės osteoporozei, net jeigu ji sunki, gydyti, kurioms, kaip nustatė jų gydytojas, dar reikia papildomai vartoti kalcį ir vitaminą D3.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje 1. Kas yra Actonel Combi ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Actonel Combi 3. Kaip vartoti Actonel Combi 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Actonel Combi 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Actonel Combi ir kam jis vartojamas

  Kas yra Actonel Combi Tai sudėtinis vaistas, supakuotas savaitės daviniais, kurių kiekvieną sudaro 1 Actonel tabletė ir 6 kalcio ir vitamino D3 paketėliai.

  ⃝ Actonel tabletės Actonel tabletės sudėtyje yra natrio rizedronato, kuris priklauso nehormoninių vaistų, vadinamų bisfosfonatais, grupei. Jie vartojami kaulų ligoms gydyti, tiesiogiai veikia kaulus, stiprina juos ir dėl to mažina lūžių pavojų.

  Kaulas yra gyvas audinys. Senas kaulinis audinys nuolat šalinamas iš Jūsų kaulų ir keičiamas nauju. Osteoporozė po menopauzės yra būklė, pasireiškianti moterims po menopauzės, kuomet kaulai pasidaro silpnesni, trapesni, o nugriuvus ar dėl didesnio fizinio krūvio lengviau lūžta. Didžiausias yra slankstelių, šlaunikaulio ir riešo kaulų lūžių pavojus, tačiau lūžti gali bet kuris Jūsų kūno kaulas. Be to, dėl osteoporozės sukeltų lūžių gali skaudėti nugarą, sumažėti ūgis ar susiformuoti kupra. Daug osteoporoze sergančių pacientų šios ligos simptomų nejaučia. Apie tai, kad sergate šia liga, Jūs galite netgi nežinoti.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai Paketėlyje yra kalcio ir vitamino D3 šnypščiosios granulės, kurios teikia Jums kalcį ir vitaminą D3. Organizmui jų gali reikėti naujai susidarančiam kauliniam audiniui sustiprinti.

  Kam vartojamas Actonel Combi Moterų po menopauzės osteoporozei, net jeigu ji sunki, gydyti, kurioms, kaip nustatė jų gydytojas, dar reikia papildomai vartoti kalcį ir vitaminą D3. Tai sumažina stuburo slankstelių ir šlaunikaulio lūžių pavojų.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Actonel Combi

  Actonel Combi vartoti negalima: • jeigu yra alergija natrio rizedronatui, kalcio karbonatui, vitaminui D3, žemės riešutams, sojai arba bet kuriai pagalbinei Actonel medžiagai (žr. 6 skyrių „Actonel Combi sudėtis“); • jeigu gydytojas sakė, kad Jums yra būklė, vadinama:   hipokalcemija (per mažas kalcio kiekis kraujyje),   hiperkalcemija (per didelis kalcio kiekis kraujyje),   hiperkalciurija (per didelis kalcio kiekis šlapime),   D hipervitaminozė (per didelis vitamino D kiekis). • jeigu Jūs galite būti nėščia, esate nėščia arba planuojate pastoti; • jeigu Jūs maitinate krūtimi; • jeigu Jūs sergate sunkiomis inkstų ligomis, įskaitant inkstų akmenligę.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasakykite savo gydytojui ar vaistininkui prieš pradedant vartoti Actonel Combi: • jeigu Jūs negalite pasėdėti arba pastovėti bent 30 minučių; • jeigu Jūsų kaulų ir mineralinių medžiagų apykaita yra sutrikusi (pvz., dėl vitamino D stygiaus arba priešskydinių liaukų hormono kiekio pokyčių. Dėl šių priežasčių kraujyje sumažėja kalcio kiekis); • jeigu Jus vargina ar anksčiau vargino stemplės (vamzdelio, kuris sujungia burną su skrandžiu) sutrikimai, pavyzdžiui, yra ar buvo sunku ar skausminga nuryti maistą arba Jums anksčiau buvo nustatyta Bareto stemplė (būklė, susijusi su apatinę stemplės dalį dengiančių ląstelių pokyčiais); • jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių cukrų; • jeigu Jums yra būklė, vadinama sarkoidoze (imuninės sistemos sutrikimas, daugiausia pažeidžiantis plaučius, dėl ko atsiranda oro trūkumas kvėpuojant ir kosulys); • jeigu Jūs jau vartojate vitamino D preparatus; • jeigu Jums skaudėjo ar dabar skauda, yra patinęs arba nutirpęs žandikaulis, jaučiate tarsi jis būtų sunkus ar krenta dantys; • pasakykite savo stomatologui, kad vartojate Actonel Combi, jei gydotės dantis ar planuojate stomatologinę operaciją. Jeigu Jums yra bent viena iš šių būklių, Jūsų gydytojas patars Jums, kaip toliau vartoti Actonel Combi.

  Vaikams ir paaugliams Natrio rizedronato nerekomenduojama vartoti vaikams jaunesniems kaip 18 metų, nes duomenų apie jo saugumą ir veiksmingumą nepakanka.

  Kiti vaistai ir Actonel Combi ⃝ Actonel tabletės Actonel poveikį silpnina vienu metu vartojami vaistai, kurių sudėtyje yra: • kalcio; • magnio; • aliuminio (pvz., kai kurie mišiniai nuo nevirškinimo); • geležies. Išgėrus Actonel tabletę, šiuos vaistus vartokite ne anksčiau kaip po 30 minučių.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai Yra žinoma, kad vaistai, kurių sudėtyje yra kalcio ir vitamino D3, sąveikauja su: • Rusmenės preparatais (vartojami širdies ligoms gydyti); • Tetraciklino grupės antibiotikais; • Steroidiniais hormonais (pavyzdžiui, kortizonu); • Natrio fluoridu (vartojamas dantų emaliui stiprinti); • Tiazidų grupės diuretikais (vartojami vandeniui iš organizmo šalinti, nes didina šlapimo išskyrimą); • Kolestiraminu (vartojamas didelei cholesterolio koncentracijai kraujyje mažinti); • Vidurius laisvinančiais vaistais (tokiais kaip parafino aliejus). Jeigu Jūs vartojate bet kurį iš šių vaistų, gydytojas patars, kaip toliau juos vartoti.

  Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Actonel Combi vartojimas su maistu ir gėrimais ⃝ Actonel tabletės Labai svarbu, kad Jūs NEVARTOTUMĖTE savo Actonel tabletės kartu su maistu ar gėrimais (išskyrus paprastą vandenį), nes tik taip ji galės veikti tinkamai. Ypač svarbu vaisto nevartoti vienu metu su pieno produktais (pvz., pienu), nes juose yra kalcio (žr. 2 skyrių „Kiti vaistai ir Actonel Combi”). Valgyti ir gerti (išskyrus paprastą vandenį) galima praėjus bent 30 minučių po Actonel tabletės pavartojimo.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai Nevartokite ištirpintų kalcio ir vitamino D3 granulių vienu metu su maistu, kuriame yra daug oksalo rūgšties (špinatų ar rabarbarų) arba fito rūgšties (nesmulkintų javų grūdų). Pavalgę tokio maisto, vartokite ištirpintas granules ne anksčiau kaip po dviejų valandų.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, Actonel Combi nevartokite (žr. 2 skyrių „Actonel Combi vartoti negalima“). Galimas natrio rizedronato (veikliosios Actonel tabletės medžiagos) vartojimo pavojus nėščioms moterims yra nežinomas. Nevartokite Actonel Combi, jei maitinate krūtimi (žr. 2 skyrių „Actonel Combi vartoti negalima“).

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Nenustatyta, kad Actonel Combi veiktų Jūsų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  Actonel sudėtyje yra pagalbinių medžiagų laktozės ir kalio Actonel tablečių sudėtyje yra laktozės. Šnypščiosiose granulėse yra sorbitolio, sacharozės ir sojų aliejaus (žr. 2 skyriuje „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“ ir „Actonel Combi vartoti negalima“).

  Be to, kalcio ir vitamino D3 granulėse yra kalio (163 mg kiekviename paketėlyje). Būtina atsižvelgti, jei sutrikusi inkstų funkcija arba kontroliuojamas kalio kiekis maiste.

  3. Kaip vartoti Actonel Combi

  Actonel Combi savaitės gydymo kursas turi būti vartojamas tam tikra tvarka ir yra pateiktas dėžutėje, kurioje yra viena tabletė (lizdinėje plokštelėje) ir šeši šnypščiųjų granulių paketėliai. Ant kiekvienos savaitės davinio dėžutės nugarėlės atspausdinta vartojimo instrukcija.

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama dozė Savaitės ciklas: • Pirmoji diena. Actonel tabletė (šviesiai oranžinė tabletė).  Gerkite vieną Actonel tabletę vieną kartą per savaitę.  Pasirinkite vieną savaitės dieną, kuri Jums labiausiai tinka pagal darbotvarkę. Tai bus Jūsų 1 oji savaitės ciklo diena. Kiekvieną savaitę gerkite Actonel tabletę pasirinktąją 1 ąją dieną.

  • Antroji – septintoji dienos. Kalcio ir vitamino D3 paketėliai (šnypščiosios granulės). Pradėkite juos vartoti kitą dieną po Actonel tabletės pavartojimo. Vartokite šešias dienas iš eilės po VIENĄ kalcio ir vitamino D3 granulių paketėlį.

  Kas septintą dieną pradėkite naują savaitės davinio dėžutę. Jūs turite pradėti naują dėžutę išgerdami Actonel tabletę Jūsų pasirinktą 1 ąją dieną. NEVARTOKITE Actonel tabletės ir paketėlyje esančių granulių tą pačią dieną.

  KADA reikia vartoti Actonel tabletę Išgerkite Actonel tabletę likus ne mažiau kaip 30 minučių iki pirmojo dienos valgio, gėrimo (neskaitant paprasto vandens) ar kito vaisto pavartojimo.

  KAIP vartoti Actonel Combi ⃝ Actonel tabletės • Tabletę gerkite būdami vertikalioje padėtyje (galite sėdėti arba stovėti), nes taip išvengsite rėmens graužimo. • Tabletę nurykite užgerdami bent stikline (120 ml) paprasto vandens. • Tabletę nurykite nepažeistą, jos nečiulpkite ir nekramtykite. • Išgėrus tabletę, bent 30 minučių nesigulkite.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai Išberkite paketėlio turinį į stiklinę paprasto vandens ir išmaišykite. Palaukite, kol nustos šnypšti, tada tirpalą išgerkite.

  Ką daryti pavartojus per didelę Actonel Combi dozę? ⃝ Actonel tabletės Jeigu Jūs išgėrėte per daug tablečių ar jų netyčia nurijo vaikas, išgerkite pilną stiklinę pieno ir kreipkitės į gydytoją.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai Jeigu Jūs išgėrėte per daug paketėlių granulių ar jų turinio netyčia nurijo vaikas, kreipkitės į gydytoją.

  Pamiršus pavartoti Actonel Combi ⃝ Actonel tabletės Jeigu pasirinktąją (1 ąją) dieną pamiršote išgerti tabletę: 1. Išgerkite ją tą dieną, kai prisimenate. Praleidę tabletę, dviejų tablečių tą pačią dieną NEVARTOKITE. 2. Kitą dieną išgerkite kalcio ir vitamino D3 paketėlį. Tą pačią dieną Actonel tabletės ir paketėlio NEVARTOKITE. 3. Toliau vartokite kasdien po vieną paketėlį iki savaitės ciklo pabaigos. 4. Baigę savaitės ciklą, dėžutėje likusius paketėlius išmeskite. Pradėkite naują savaitės ciklą – išgerkite vieną Actonel tabletę vieną kartą per savaitę Jūsų pasirinktą 1 ąją dieną.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai Jeigu pamiršote išgerti kalcio ir vitamino D3 paketėlį: 1. Išgerkite jį tą dieną, kai prisimenate. Tą pačią dieną paketėlio ir Actonel tabletės NEVARTOKITE. Dviejų paketėlių tą pačią dieną NEVARTOKITE. 2. Toliau vartokite kasdien po vieną paketėlį iki savaitės ciklo pabaigos. 3. Baigę savaitės ciklą, dėžutėje likusius paketėlius išmeskite.

  Nustojus vartoti Actonel Combi Jeigu Jūs nutrauksite gydymą, Jūsų kaulų masė gali pradėti mažėti. Prieš nuspręsdami nutraukti gydymą, pasakykite savo gydytojui.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dšl šio vaisto vartojimo kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  ⃝ Actonel tabletės

  Nustokite vartoti Actonel ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jeigu Jums pasireiškė: - Sunkiai alerginei reakcijai būdingi simptomai:  Veido, liežuvio ar gerklės patinimas;  Pasunkėjęs rijimas;  Dilgėlinė ir pasunkėjęs kvėpavimas. - Sunkios odos reakcijos, tarp jų galimas pūslių odoje atsiradimas.

  Pasakykite savo gydytojui iškart, jei Jums pasireiškė šie šalutiniai poveikiai: - Akių uždegimas, paprastai su skausmu, paraudimu ir jautrumu šviesai; - Žandikaulio nekrozė (osteonekrozė), susijusi su lėtesniu gijimu ir infekcija, dažnai pasireiškianti ištraukus dantį (žr. 2 skyriuje „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“); - Stemplės simptomai, tokie kaip skausmas ryjant, jeigu Jums pasidaro sunku nuryti, atsiranda krūtinės skausmas arba atsiranda ar pasunkėja rėmens graužimas. Ilgai nuo osteoporozės gydomiems pacientams gali neįprastoje vietoje lūžti šlaunies kaulas. Jeigu jaučiate šlaunies, klubo ar kirkšnies skausmą, silpnumą ar diskomfortą, kreipkitės į gydytoją, nes tai gali būti ankstyvi galimo šlaunikaulio lūžio požymiai.

  Vis dėlto klinikinių tyrimų metu pastebėti kiti šalutiniai poveikiai dažniausiai buvo lengvi arba vidutinio sunkumo, dėl jų pacientams nutraukti šių tablečių vartojimą nereikėdavo.

  Dažni šalutiniai poveikiai (gali paveikti ne daugiau kaip 1 žmogų  iš 10): • nevirškinimas, pykinimas, skrandžio skausmas, pilvo diegliai ar diskomfortas, vidurių užkietėjimas, sotumo jausmas, vidurių pūtimas, viduriavimas; • kaulų, raumenų ir sąnarių skausmai; • galvos skausmas.

  Nedažni šalutiniai poveikiai (gali paveikti ne daugiau kaip 1 žmogų iš 100): • stemplės (vamzdelio, kuris sujungia burną su skrandžiu) uždegimas ar opos, dėl kurių pasunkėja rijimas ir atsiranda skausmas ryjant (žr. 2 skyrių „Specialių atsargumo priemonių imtis bei pasakyti savo gydytojui PRIEŠ pradedant vartoti Actonel Combi reikia“), skrandžio uždegimas, dvylikapirštės žarnos (ja maistas išteka iš skrandžio) uždegimas; • spalvotosios akies dalies (rainelės) uždegimas, kai akys parausta, jas skauda, gali pakisti regėjimas.

  Reti šalutiniai poveikiai (gali paveikti ne daugiau kaip 1 žmogų iš 1 000): • liežuvio uždegimas (liežuvis parausta, patinsta, kartais skauda), stemplės (vamzdelio, kuris sujungia burną su skrandžiu) susiaurėjimas; • nustatyti kepenų funkcijos sutrikimai, diagnozuojami tik kraujo tyrimu.

  Vaistui jau esant rinkoje buvo pastebėti šie atvejai (dažnis nežinomas): - plaukų slinkimas; - kepenų sutrikimas, kartais sunkus.

  Retai, gydymo pradžioje, paciento kraujyje gali sumažėti kalcio ir fosfatų kiekis. Dažniausiai šie pokyčiai yra nežymūs ir simptomų nesukelia.

   Kalcio ir vitamino D3 paketėliai

  Nedažni šalutiniai poveikiai (gali paveikti ne daugiau  kaip 1 žmogų iš 100): • hiperkalcemija (per didelis kalcio kiekis kraujyje, dėl to gali pasireikšti stiprus troškulys, apetito netekimas, nuovargis, sunkias atvejais – nereguliarus širdies plakimas), hiperkalciurija (per didelis kalcio kiekis šlapime).

  Reti šalutiniai poveikiai (gali paveikti ne daugiau  kaip 1 žmogų iš 1 000): • vidurių užkietėjimas, vėjavimas, pykinimas, pilvo skausmai, viduriavimas; • odos reakcijos, tarp jų niežėjimas, bėrimas ir dilgėlinė.

  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti Actonel Combi

  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Actonel Combi sudėtis ⃝ Plėvele dengtos tabletės Veiklioji medžiaga yra natrio rizedronatas. Kiekvienoje tabletėje yra 35 mg natrio rizedronato, kuris atitinka 32,5 mg rizedrono rūgšties.

  Pagalbinės medžiagos: Tabletės branduolyje: laktozė monohidratas (žr. 2 sk.), krospovidonas A, magnio stearatas ir mikrokristalinė celiuliozė.

  Tabletės plėvelėje: hipromeliozė, makrogolis, hidroksipropilceliuliozė, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, titano dioksidas (E171), geltonasis geležies oksidas (E172), raudonasis geležies oksidas (E172).

   Šnypščiųjų granulių paketėliai Veikliosios medžiagos yra kalcio karbonatas ir kolekalciferolis (vitaminas D3). Kiekviename šnypščiųjų granulių paketėlyje yra 1000 mg kalcio (kuris atitinka 2500 mg kalcio karbonato), ir 22 mikrogramai (880 tarptautinių vienetų (TV) kolekalciferolio (vitamino D3).

  Kitos pagalbinės medžiagos yra: bevandenė citrinų rūgštis, obuolių rūgštis, gliukonolaktonas, maltodekstrinas, natrio ciklamatas, sacharino natrio druska, sorbitolis (E420), manitolis (E421), dekstrinas, gumiarabikas, natūralūs citrinų eteriniai aliejai, natūrali žaliosios citrinos aromatinė medžiaga, ryžių krakmolas, kalio karbonatas, visų racematų alfa-tokoferolis, hidrintas sojų aliejus, želatina, sacharozė, kukurūzų krakmolas.

  Actonel Combi išvaizda ir kiekis pakuotėje Bendrą pakuotę sudaro išorinė kartono pakuotė, kurioje yra savaitinis(-iai) davinys(-iai) (kartono dėžutės). Kiekviename savaitiniame davinyje yra: • Viena plėvele dengta tabletė, kuri yra ovali, šviesiai oranžinė tabletė, vienoje pusėje pažymėta raidėmis „RSN“, kitoje pusėje – „35 mg“, supakuota lizdinėje plokštelėje. • 6 popieriaus, dengto aliuminio folija, kalcio ir vitamino D3 šnypščiųjų granulių paketėliai.

  Pakuotės dydžiai: Pakuotėje gali būti 1, 2, 4, 12 (3x4) arba 16 (4x4) savaitinių davinių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Rinkodaros teisės turėtojas Actavis Group PTC ehf. Reykjavikurvegi 76-78 220  Hafnarfjörður Islandija

  Gamintojas Warner Chilcott Deutschland GmbH Dr.-Otto-Röhm-Str. 2-4 D-64331, Weiterstadt, Vokietija

  Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais: Belgija: Actonel Combi D 35 mg + 1000 mg / 880 IE filmomhulde tabletten + bruisgranulaat, 35 mg + 1000 mg / 880 UI comprimé pelliculé et granulés effervescents en sachet-dose, 35 mg + 1000 mg / 880 I.E. Filmtabletten + Brausegranulat Prancūzija: Actonel combi 35 mg + 1000 mg / 880 UI comprimé pelliculé et granulés effervescents en sachet-dose Vokietija: Actonel plus Calcium D 35 mg + 1000 mg/880 I.E. Filmtabletten + Brausegranulat Airija: Actonel Plus Ca & D 35 mg film-coated tablets + 1000 mg / 880 i.u. effervescent granules Lietuva: Actonel Combi 35 mg plėvele dengtos tabletės + 1000 mg / 880 TV šnypščiosios granulės Liuksemburgas: Actonel Combi D 35 mg + 1000 mg / 880 UI comprimé pelliculé et granulés effervescents en sachet-dose Malta: Actonel Plus Ca & D 35 mg film-coated tablets + 1000 mg / 880 i.u. effervescent granules Olandija: Actokit D 35 mg + 1000 mg/880 IE filmomhulde tabletten + bruisgranulaat Slovėnija: Actonel Combi 35 mg + 1000 mg/880 IE filmsko obložena tableta + šumeča zrnca Švedija: Optinate Combi D 35 mg + 1000 mg / 880 IE filmdragerade tabletter + brusgranulat Jungtinė Karalystė: Actonel Combi 35 mg film-coated tablets + 1000 mg / 880 IU effervescent granules

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB “Actavis Baltics” Senasis Ukmergės kelias 4 Užubalių k., Avižienių sen., LT-14130 Vilniaus raj., Tel. +370 5 260 9615

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-01-01

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

   

  Savaitės ciklas
  Pirmoji diena. Actonel tabletė (šviesiai oranžinė tabletė).
  Gerkite vieną Actonel tabletę vieną kartą per savaitę.
  Pasirinkite vieną savaitės dieną, kuri Jums labiausiai tinka pagal darbotvarkę. Tai bus Jūsų 1 oji savaitės ciklo diena. Kiekvieną savaitę gerkite Actonel tabletę pasirinktąją 1 ąją dieną.

  Antroji - septintoji dienos. Kalcio ir vitamino D3 paketėliai (šnypščiosios granulės).
  Pradėkite juos vartoti kitą dieną po Actonel tabletės pavartojimo.
  Vartokite šešias dienas iš eilės po VIENĄ kalcio ir vitamino D3 granulių paketėlį.

  Kas septintą dieną pradėkite naują savaitės davinio dėžutę. Jūs turite pradėti naują dėžutę išgerdami Actonel tabletę Jūsų pasirinktą 1 ąją dieną.
  NEVARTOKITE Actonel tabletės ir paketėlyje esančių granulių tą pačią dieną.

  Natrio rizedronatas;Kalcis+Cholekalciferolis; 35mg;1000mg+880TV

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti