preloader

Prašome palaukti

ALMA K ekologiška kempinė, 1 vnt.

ALMA K ekologiška kempinė, 1 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 729010847268

Ekologiška kempinė, papildyta Negyvosios jūros mineralais ir natūraliais aliejais, švelniai nuvalo Jūsų odą ir padeda išlaikyti tinkamą drėgmės balansą. Gali...

10,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Pramoninė prekė

Ekologiška kempinė, papildyta Negyvosios jūros mineralais ir natūraliais aliejais, švelniai nuvalo Jūsų odą ir padeda išlaikyti tinkamą drėgmės balansą. Gali būti naudojama iki dvidešimties kartų.  Ten, kur gamta susieina su prabanga, kur kūnas susijungia su siela, yra „Alma K“ – natūralios odos priežiūros priemonės, kuriose gausu Jūsų odą puoselėjančių mineralų iš stebuklingiausios pasaulyje SPA – Negyvosios jūros. Papildyta Negyvosios jūros mineralais ir 100 proc. natūraliais aliejais. Sudėtyje nėra parabenų, petrolatumų ir naftos produktų. Inovatyvi kempinė, kurioje gausu Negyvosios jūros mineralų ir natūralių saldžiųjų migdolų bei vynuogių sėklų aliejų, švelniai nuvalys Jūsų odą ir padės išlaikyti tinkamą jos drėgmės balansą. Ši kempinė padės ir pasirūpinti oda, ir tausoti aplinką.

Išmirkykite kempinę šiltame vandenyje ir švelniai sukamaisiais judesiais pamasažuokite kūno odą, o paskui ją kruopščiai nuplaukite. Kad kempinė greitai išdžiūtų, padžiaukite už ąselės. Kempinės pakaks daugiau kaip 20 kartų pajusti atpalaiduojančio dušo ar vonios malonumą.

Naudoti tik išoriškai. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės