preloader

Prašome palaukti

ALMA K gaivinamasis šampūnas ir dušo gelis, 200 ml

ALMA K gaivinamasis šampūnas ir dušo gelis, 200 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 729010847279

Gaivinamasis šampūnas ir dušo gelis išplauna ir tuo pačiu aprūpina Jūsų plaukus bei odą vertingomis medžiagomis. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. 

14,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Gaivinamasis šampūnas ir dušo gelis išplauna ir tuo pačiu aprūpina Jūsų plaukus bei odą vertingomis medžiagomis. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Ten, kur gamta susieina su prabanga, kur kūnas susijungia su siela, yra „Alma K“ – natūralios odos priežiūros priemonės, kuriose gausu Jūsų odą puoselėjančių mineralų iš stebuklingiausios pasaulyje SPA – Negyvosios jūros. Papildyta Negyvosios jūros mineralais ir 100 proc. natūraliais aliejais. Sudėtyje nėra parabenų, petrolatumų ir naftos produktų. „Du viename“ putojanti priemonė, kuri išplauna ir tuo pačiu pamaitina plaukus bei odą. Tai lengvas ir kartu sodrus gelis, kuriame slypi antioksidacinė ginkmedžio ir žaliosios arbatos ekstraktų bei šaltmėtės ir sandalmedžio aliejų galia.

Užpilkite ant šlapių plaukų bei odos ir pamasažuokite, kol susiformuos gausios putos, o paskui kruopščiai nuplaukite dideliu kiekiu drungno vandens. Tinka naudoti kasdien. Naudoti tik išoriškai. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės