preloader

Prašome palaukti

ALMA K minkštinamasis pėdų šveitiklis, 100 ml

ALMA K minkštinamasis pėdų šveitiklis, 100 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 729010847292

Intensyviai veikianti priemonė su Negyvosios jūros mineralais nušveičia Jūsų pėdų odą, pagerina jos būklę ir papildo drėgmės atsargas. 

13,80 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Intensyviai veikianti priemonė su Negyvosios jūros mineralais nušveičia Jūsų pėdų odą, pagerina jos būklę ir papildo drėgmės atsargas. Ten, kur gamta susieina su prabanga, kur kūnas susijungia su siela, yra „Alma K“ – natūralios odos priežiūros priemonės, kuriose gausu Jūsų odą puoselėjančių mineralų iš stebuklingiausios pasaulyje SPA – Negyvosios jūros. Papildyta Negyvosios jūros mineralais ir 100 proc. natūraliais aliejais. Sudėtyje nėra parabenų, petrolatumų ir naftos produktų. Intensyviai veikiantis pėdų šveitiklis papildytas Negyvosios jūros mineralais ir abrikosų kauliukų branduolių bei ryžių milteliais, kurie švelniai nugremžia odą, pagerina jos būklę ir papildo drėgmės atsargas taip, kad Jūsų oda atsigautų ir taptų švelni it šilkas.

Patepkite pėdų odą šveitikliu ir švelniai ją masažuokite nuo kulnų pirštų link, ypač dėmesingai patrindami sausas, įdiržusias vietas. Po to kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu ir paplekšnokite, kol nudžius. Naudoti tik išoriškai, 2–3 kartus per savaitę. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės