preloader

Prašome palaukti

AMLODIPINE TEVA, 10mg, Tabletės, N90

AMLODIPINE TEVA, 10mg, Tabletės, N90

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Amlodipinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 10mg
Prekės kodas: 204917
Amlodipine Teva vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui (hipertenzijai) ar tam tikros rūšies krūtinės skausmui, vadinamam krūtinės angina, įskaitant retą jos for...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  Amlodipine Teva vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui (hipertenzijai) ar tam tikros rūšies krūtinės skausmui, vadinamam krūtinės angina, įskaitant retą jos formą, vadinamą Prinzmetal arba variantine krūtinės angina, gydyti.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Amlodipine Teva ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Amlodipine Teva 3. Kaip vartoti Amlodipine Teva 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Amlodipine Teva 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Amlodipine Teva ir kam jis vartojamas

  Amlodipine Teva sudėtyje yra veikliosios medžiagos amlodipino, kuri priklauso vaistų, vadinamų kalcio kanalų blokatoriais, grupei.

  Amlodipine Teva vartojamas padidėjusiam kraujospūdžiui (hipertenzijai) ar tam tikros rūšies krūtinės skausmui, vadinamam krūtinės angina, įskaitant retą jos formą, vadinamą Prinzmetal arba variantine krūtinės angina, gydyti.

  Amlodipine Teva plečia hipertenzija sergančių pacientų kraujagysles, todėl jomis kraujui lengviau tekėti. Šis vaistas gerina sergančiųjų krūtinės angina širdies raumens aprūpinimą krauju, todėl į jį patenka daugiau deguonies ir taip saugoma nuo krūtinės skausmo atsiradimo. Šis vaistas negali greitai numalšinti krūtinės anginos priepuolio sukelto skausmo.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Amlodipine Teva

  Amlodipine Teva vartoti negalima:

  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) amlodipinui arba bet kuriai pagalbinei Jūsų vaistinio preparato  medžiagai išvardintai 6 skyriuje, arba bet kuriems kitiems kalcio kanalų blokatoriams. Tai gali sukelti niežulį, odos paraudimą arba kvėpavimo pasunkėjimą; jeigu yra per mažas kraujospūdis (hipotenzija); jeigu yra susiaurėjęs širdies aortos vožtuvas (aortos stenozė) arba ištikus kardiogeniniam šokui (būklė, kuriai esant, širdis negali aprūpinti organizmo reikiamu kraujo kiekiu); jeigu pasireiškia širdies nepakankamumas po širdies priepuolio.

  Specialių atsargumo priemonių reikia:

  Prieš pradėdami vartoti Amlodipine Teva, pasakykite savo gydytojui jeigu pasireiškia arba buvo pasireiškusi kuri nors iš išvardytų būklių: • neseniai ištiko širdies priepuolis; • širdies nepakankamumas; • labai padidėjęs kraujospūdis (hipertenzinė krizė); • kepenų liga; • esate senyvas žmogus ir reikia padidinti dozę.

   Vaikams ir paaugliams Amlodipino tyrimų su jaunesniais kaip 6 metų vaikais neatlikta. 6-17 metų vaikams ir paaugliams Amlodipine Teva galima gydyti tik hipertenziją (žr. 3 skyrių).  Jei norite sužinoti daugiau kreipkitės į savo gydytoją.

  Kiti vaistai ir Amlodipine Teva

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

   Amlodipine Teva gali veikti kitus vaistus arba kiti vaistai gali veikti Amlodipine Teva, pavyzdžiui: • ketokonazolas, itrakonazolas (priešgrybeliniai vaistai); • ritonaviras, indinaviras, nelfinaviras (vadinamieji proteazės inhibitoriais, kurie vartojami ŽIV gydyti); • rifampicinas, eritromicinas, klaritromicinas (antibiotikai); • jonažolės preparatai (hypericum perforatum); • verapamilis, diltiazemas (vaistai širdies ligoms gydyti); • dantrolenas (infuzijos sunkių kūno temperatūros sutrikimų atveju).

  Amlodipine Teva gali mažinti kraujospūdį net tuo atveju, jeigu jau vartojate kitų vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti.

  Amlodipine Teva vartojimas su maistu ir gėrimais

  Amlodipine Teva vartojantiems žmonėms negalima gerti greipfrutų sulčių ar valgyti greipfrutų, nes greipfrutai ar greipfrutų sultys gali didinti veikliosios medžiagos amlodipino koncentracijas kraujyje ir dėl to gali neprognozuojamai sustiprėti kraujospūdį mažinantis amlodipino poveikis.

  Nėštumas Amlodipino saugumas nėštumo metu nebuvo nustatytas. Jeigu manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodami šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

  Žindymo laikotarpis  Nežinoma, ar amlodipinas išsiskiria į motinos pieną. Jeigu žindote arba ketinate pradėti žindyti kūdikį, tai prieš vartodami šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

  Amlodipinas gali veikti gebėjimą vairuoti ar valdyti mechanizmus. Jeigu vartojant tabletes pasireiškia pykinimas, svaigulys, nuovargis ar galvos skausmas, vairuoti ar mechanizmų valdyti negalima. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  3. Kaip vartoti Amlodipine Teva

  Amlodipine Teva visada vartokite tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Įprasta Amlodipine Teva dozė yra 5 mg amlodipino vieną kartą per parą. Amlodipine Teva dozę galima padidinti iki 10 mg vieną kartą per parą.

  Šį vaistą galima gerti prieš valgį ar gėrimą arba po valgio ar gėrimo. Vaistą reikia vartoti kasdien tuo pačiu laiku. Tabletę reikia praryti visą užsigeriant stikline vandens. Vartojant Amlodipine Teva negalima gerti greipfrutų sulčių.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams Vaikams ir paaugliams (6-17 metų amžiaus), rekomenduojama pirminė dozė yra 2,5 mg per parą. Maksimali rekomenduojama dozė yra 5 mg per parą. Šiuo metu 2,5 mg amlodipino tablečių nėra. 2,5 mg dozę galima gauti iš 5 mg tablečių, nes tabletę galima padalinti į dvi lygias dozes. Amlodipine Teva 10 mg tabletes taip pat galima padalinti į dvi lygias dozes.

  Svarbu nuolat vartoti tabletes. Nelaukite, kad tabletės baigtųsi prieš apsilankant pas gydytoją.

  Ką daryti pavartojus per didelę Amlodipine Teva dozę? Išgėrus per daug tablečių, gali pernelyg ir net pavojingai sumažėti kraujospūdis. Galite justi svaigulį, apsvaigimą, silpnumą arba apalpti. Pernelyg sumažėjus kraujospūdžiui gali ištikti šokas. Oda gali būti šalta, drėgna ir Jūs galite prarasti sąmonę. Jeigu išgėrėte per daug amlodipino tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

   Pamiršus pavartoti Amlodipine Teva Nesijaudinkite. Jeigu pamiršote išgerti tabletę, šią dozę visiškai praleiskite. Kitą vaisto dozę išgerkite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.    Nustojus vartoti Amlodipine Teva  Gydytojas nurodys, kiek laiko teks vartoti vaistą. Jeigu nutrauksite vaisto vartojimą anksčiau nei nurodyta, buvusi būklė gali atsinaujinti.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Amlodipine Teva, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pavartojus šio vaisto, pasireiškia kuris nors toliau išvardytas labai retas, bet sunkus šalutinis poveikis.

  • Staiga atsiradęs švokštimas, krūtinės skausmas ar kvėpavimo pasunkėjimas. •  Akių vokų, veido ar lūpų patinimas. •  Liežuvio ir gerklės patinimas, dėl kurio gali labai pasunkėti kvėpavimas. •  Sunkios odos reakcijos,  įskaitant intensyvų odos bėrimą, dilgėlinę, viso kūno odos paraudimą, sunkų niežėjimą, odos pūslėtumą, lupimąsi ir patinimą, gleivinių uždegimą (Stevens-Johnson sindromas), arba kitos alerginės reakcijos. •  Širdies priepuolis, nenormalus širdies plakimas. •  Kasos uždegimas, dėl kurio gali pasireikšti sunkus pilvo ir nugaros skausmas, susijęs su labai bloga savijauta.

  Buvo pranešta apie toliau išvardytą dažną šalutinį poveikį. Jeigu kuris nors iš išvardytų sutrikimų sukelia Jums problemų arba jeigu jis trunka ilgiau kaip vieną savaitę, turite kreiptis į gydytoją.

  Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 100 vaistą vartojusių žmonių) •  Galvos skausmas, svaigulys, mieguistumas (ypač gydymo pradžioje). •  Dažno stipraus širdies plakimo jutimas (palpitacijos), veido ir kaklo paraudimas. •  Pilvo skausmas, pykinimas. •  Kulkšnių patinimas (edema), nuovargis.

  Kitas šalutinis poveikis, apie kurį buvo pranešta, yra išvardytas toliau. Jeigu kuris nors iš išvardytų sutrikimų sunkėja arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 1 000 vaistą vartojusių žmonių) • Nuotaikų kaita, nerimas, depresija, nemiga. • Drebulys, nenormalus skonio pojūtis, apalpimas, silpnumas. • Tirpulys arba dilgčiojimo pojūtis galūnėse, skausmo jutimo išnykimas. • Regėjimo sutrikimai, dvejinimasis akyse, skambėjimas ausyse. • Mažas kraujospūdis. • Čiaudulys / sloga dėl nosies gleivinės uždegimo (rinitas). • Tuštinimosi pokyčiai, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, nevirškinimas, burnos džiūvimas, vėmimas.  • Plaukų slinkimas, prakaitavimo sustiprėjimas, odos niežėjimas, raudonos dėmės ant odos, odos spalvos pokytis. • Šlapinimosi sutrikimas, poreikis dažniau šlapintis naktį, šlapinimosi padažnėjimas. • Nesugebėjimas pasiekti erekciją, krūtų diskomfortas arba padidėjimas vyrams. • Silpnumas, skausmas, bloga savijauta. • Sąnarių ar raumenų skausmas, raumenų mėšlungis, nugaros skausmas. • Kūno masės padidėjimas arba sumažėjimas.

  Retas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 10 000 vaistą vartojusių žmonių) •  Minčių susipainiojimas.

  Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia rečiau kaip 1 iš 10 000 vaistą vartojusių žmonių) • Baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas, dėl to gali atsirasti neįprastų kraujosruvų ar greičiau pasireikšti kraujavimas (raudonųjų kraujo ląstelių sutrikimas). • Gliukozės koncentracijos kraujyje padidėjimas (hiperglikemija). • Nervų sutrikimas, dėl kurio pasireiškia silpnumas, dilgčiojimas ar tirpulys. • Kosulys, dantenų patinimas. • Pilvo pūtimas (skrandžio uždegimas [gastritas]). • Nenormali kepenų funkcija, kepenų uždegimas (hepatitas), odos pageltimas (gelta), kepenų fermentų suaktyvėjimas, kuris gali turėti įtakos kai kuriems medicininiams tyrimams. • Raumenų tempimo padidėjimas. • Kraujagyslių uždegimas, dažnai pasireiškiantis kartu su odos bėrimu. • Padidėjęs jautrumas šviesai. • Sutrikimas, pasireiškiantis rigidiškumu, drebuliu ir (arba) judėjimo sutrikimų deriniu.

  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti Amlodipine Teva

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pastebėjus spalvos pokyčius ar tablečių gedimo požymius, šio vaisto vartoti negalima.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Amlodipine Teva sudėtis Veiklioji medžiaga yra amlodipinas (amlodipino besilato pavidalu). Kiekvienoje tabletėje yra 5 mg amlodipino (amlodipino besilato pavidalu). Kiekvienoje tabletėje yra 10 mg amlodipino (amlodipino besilato pavidalu).

  Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, kalcio-vandenilio fosfatas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, magnio stearatas.

  Amlodipine Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje 5 mg tabletė yra balta, apvali, 8 mm diametro. Viena tabletės pusė truputį įgaubta, su ,,A5” žyma ir vagele. Kita pusė lengvai išgaubta ir lygi. Tiekiamos pakuotėmis, kurių kiekvienoje yra 15, 20, 28, 30, 50, 56, 84, 90, 98, 100, 112, 200, 250 ir 300 tablečių.

  10 mg tabletė yra balta, apvali, 11 mm diametro. Viena tabletės pusė truputį įgaubta, su ,,A10” žyma ir vagele. Kita pusė lengvai išgaubta ir lygi. Tiekiamos pakuotėmis, kurių kiekvienoje yra 14, 15, 20 28, 30, 50, 56, 84, 90,98, 100, 112, 200 ir 250 tablečių.

  Baltos, matinės PVC/PvdC-aliuminio lizdinės plokštelės kartono dėžutėse

  5 mg Pakuotės dydžiai: 15, 20, 28, 30, 30 (30 x 10), 50, 56, 84, 90, 98, 100, 112, 200, 250 ir 300 (10 x 30) tablečių. Kalendorinė pakuotė: 28 Pakuotė gydymo įstaigai: 50

  10 mg Pakuotės dydžiai: 14, 15, 20, 28, 30, 30 (3 x 10), 50, 56, 84, 90, 98, 100, 112, 200 ir 250 tablečių. Kalendorinė pakuotė: 28 Pakuotė gydymo įstaigai: 50

  DTPE buteliukas su baltu, nepermatomu, užsukamu, su pirmojo atidarymo kontrolės nuplėšimu, PP uždoriu.

  Balta, nepermatoma polietileno talpyklė tabletėms:

  5 mg tabletės 35 ml: 30, 98 ir 100 tablečių / buteliuke 75 ml: 200 ir 250 tablečių / buteliuke

  10 mg tabletės 35 ml: 30 tablečių / buteliuke 75 ml: 98 ir 100 tablečių / buteliuke 150 ml: 200 ir 250 tablečių / buteliuke

  Buteliukas yra su baltu, nepermatomu, užsukamu, su pirmojo atidarymo kontrolės nuplėšimu, uždoriu. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas TEVA Pharma B.V. Computerweg 10, 3542 DR Utrecht, Nyderlandai

  Gamintojai TEVA UK Ltd. Brampton Road, Hampden Park Eastbourne, East Sussex, BN22 9AG Jungtinė Karalystė

  arba

  Pharmachemie B.V. Swensweg 5,Postbus 552, 2003 RN Haarlem Nyderlandai

  arba

  TEVA Santé SA Rue Bellocier, 89107 Sens Prancūzija

  arba

  Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company Pallagi út 13, 4042 Debrecen Vengrija

  arba

  Teva Czech Industries s.r.o. Ostravská 29,č.p. 305, 747 70 Opava Komárov, Čekija

  arba

  Teva Operations Poland Sp. z. o.o. Mogilska 80 Str. 31-546 Kraków Lenkija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „Sicor Biotech“ Molėtų pl. 5 LT-08409, Vilnius, Lietuva Tel.: +370 5 266 02 03

   Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

  Austrija Amlodipin Teva 5 mg Tabletten Amlodipin Teva 10 mg Tabletten Belgija AMLODIPINE TEVA 5 mg Tabletten AMLODIPINE TEVA 10 mg Tabletten Bulgarija AMLOTERON 5 mg tablets AMLOTERON 10 mg  tablets Čekija Amlodipin Teva 5 mg Amlodipin Teva 10 mg Danija Amlodipin Besilate Teva Estija AMLODIPINE TEVA 5 mg AMLODIPINE TEVA 10 mg Suomija Amlodipine Teva 5 mg tabletti Amlodipine Teva 10 mg tabletti Graikija Amlodipine besilate Teva 5 mg Δισκία Amlodipine besilate Teva 10 mg Δισκία Vengrija Amlodipine-Teva 5 mg tabletėta Amlodipine-Teva 10 mg tabletta Airija Amlodipine Teva 5 mg tablets Amlodipine Teva 10 mg tablets Italija Amlodipina TEVA Italia 5 mg compresse Amlodipina TEVA Italia 10 mg compresse Latvija Amlodipine Teva 5 mg tabletes Amlodipine Teva 10 mg tabletes Liuksemburgas Amlodipine Teva 5 mg comprimés Amlodipine Teva 10 mg comprimés Nyderlandai Amlodipine (als besilaat) 5 mg PCH, tabletten Amlodipine (als besilaat) 10 mg PCH, tabletten Lenkija Amlodipinum 123ratio Portugalija Amlodipina Teva Slovėnija Amlodipin Teva 5 mg tablete Amlodipin Teva 10 mg tablete Švedija Amlodipine Teva 5 mg tablett Amlodipine Teva 10 mg tablett Jungtinė Karalystė Amlodipine 5 mg Tablets Amlodipine 10 mg tablets

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas  2014-10-06

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

  Amlodipine Teva visada vartokite tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Įprasta Amlodipine Teva dozė yra 5 mg amlodipino vieną kartą per parą. Amlodipine Teva dozę galima padidinti iki 10 mg vieną kartą per parą.

  Šį vaistą galima gerti prieš valgį ar gėrimą arba po valgio ar gėrimo. Vaistą reikia vartoti kasdien tuo pačiu laiku. Tabletę reikia praryti visą užsigeriant stikline vandens. Vartojant Amlodipine Teva negalima gerti greipfrutų sulčių.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams Vaikams ir paaugliams (6-17 metų amžiaus), rekomenduojama pirminė dozė yra 2,5 mg per parą. Maksimali rekomenduojama dozė yra 5 mg per parą. Šiuo metu 2,5 mg amlodipino tablečių nėra. 2,5 mg dozę galima gauti iš 5 mg tablečių, nes tabletę galima padalinti į dvi lygias dozes. Amlodipine Teva 10 mg tabletes taip pat galima padalinti į dvi lygias dozes.

  Svarbu nuolat vartoti tabletes. Nelaukite, kad tabletės baigtųsi prieš apsilankant pas gydytoją.

  Ką daryti pavartojus per didelę Amlodipine Teva dozę? Išgėrus per daug tablečių, gali pernelyg ir net pavojingai sumažėti kraujospūdis. Galite justi svaigulį, apsvaigimą, silpnumą arba apalpti. Pernelyg sumažėjus kraujospūdžiui gali ištikti šokas. Oda gali būti šalta, drėgna ir Jūs galite prarasti sąmonę. Jeigu išgėrėte per daug amlodipino tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

   Pamiršus pavartoti Amlodipine Teva Nesijaudinkite. Jeigu pamiršote išgerti tabletę, šią dozę visiškai praleiskite. Kitą vaisto dozę išgerkite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.    Nustojus vartoti Amlodipine Teva  Gydytojas nurodys, kiek laiko teks vartoti vaistą. Jeigu nutrauksite vaisto vartojimą anksčiau nei nurodyta, buvusi būklė gali atsinaujinti.    Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Veiklioji medžiaga yra amlodipinas (amlodipino besilato pavidalu).
  Kiekvienoje tabletėje yra 5 mg amlodipino (amlodipino besilato pavidalu).
  Kiekvienoje tabletėje yra 10 mg amlodipino (amlodipino besilato pavidalu).

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti