preloader

Prašome palaukti

Augmentin, 200mg+28,5mg/5ml, 70 ml, milteliai geriamajai suspensijai, N1

Augmentin, 200mg+28,5mg/5ml, 70 ml, milteliai geriamajai suspensijai, N1

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Amoksicilinas+Klavulano rūgštis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 200mg/28,5mg/5ml
Prekės kodas: 047510
Gydomos išvardytos kūdikių ir vaikų infekcinės ligos: vidurinės ausies ir nosies ančių infekcinės ligos, kvėpavimo takų infekcinės ligos, šlapimo takų infekcinė...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  Gydomos išvardytos kūdikių ir vaikų infekcinės ligos: vidurinės ausies ir nosies ančių infekcinės ligos, kvėpavimo takų infekcinės ligos, šlapimo takų infekcinės ligos, odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos, įskaitant dantų infekcines ligas, kaulų ir sąnarių infekcinės ligos.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą vaikui, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. - Šis vaistas skirtas tik Jūsų kūdikiui ar vaikui, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų vaiko). - Jeigu Jūsų vaikui pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra Augmentin ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Augmentin 3. Kaip vartoti Augmentin 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Augmentin 6. Pakuotės turinys ir kita informacija     1. Kas yra Augmentin ir kam jis vartojamas    Augmentin yra antibiotikas, kuris naikina infekcines ligas sukeliančias bakterijas. Vaisto sudėtyje yra dviejų skirtingų vaistų: amoksicilino ir klavulano rūgšties. Amoksicilinas priklauso vaistų, vadinamų penicilinais, grupei. Kartais šis vaistas gali neveikti (tapti neveiksmingu). Kita veiklioji medžiaga (klavulano rūgštis) neleidžia taip atsitikti.   Augmentin gydomos išvardytos kūdikių ir vaikų infekcinės ligos: - vidurinės ausies ir nosies ančių infekcinės ligos; - kvėpavimo takų infekcinės ligos; - šlapimo takų infekcinės ligos; - odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos, įskaitant dantų infekcines ligas; - kaulų ir sąnarių infekcinės ligos.      2. Kas žinotina prieš vartojant Augmentin

  Augmentin vartoti vaikui negalima:  - jeigu yra alergija amoksicilinui, klavulano rūgščiai, penicilinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);  - jeigu anksčiau pasireiškė sunki alerginė (padidėjusio jautrumo) reakcija bet kuriam kitam antibiotikui. Tokios reakcijos gali pasireikšti išbėrimu arba veido ar kaklo patinimu;  - jeigu anksčiau vartojant antibiotikų, pasireiškė kepenų sutrikimas ar gelta (odos pageltimas).    Jeigu vaikui yra anksčiau nurodytų aplinkybių, Augmentin vartoti negalima. Jeigu abejojate, prieš pradėdami vaikui vartoti Augmentin, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.   Specialių atsargumo priemonių vartojant Augmentin reikia  Prieš pradėdami vartoti vaikui šį vaistą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui:  - jeigu vaikas serga infekcine mononukleoze;  - jeigu vaikas gydosi dėl kepenų ar inkstų sutrikimų;  - jeigu vaikas nereguliariai šlapinasi.    Jeigu abejojate, ar vaikui yra anksčiau nurodytų aplinkybių, prieš pradėdami vartoti Augmentin, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.    Tam tikrais atvejais gydytojas gali ištirti, kokios rūšies bakterijos vaikui sukėlė infekcinę ligą. Atsižvelgdamas į tyrimo rezultatus, gydytojas gali skirti vaikui kitokio stiprumo Augmentin arba kitą vaistą.    Būklės, kurių turite saugotis  Augmentin gali pasunkinti kai kurias esamas būkles arba sukelti sunkų šalutinį poveikį. Tokios būklės yra alerginės reakcijos, traukuliai (priepuoliai) ir storosios žarnos uždegimas. Turite stebėti, ar vartojant Augmentin, vaikui neatsiranda tam tikrų simptomų, kad būtų kuo mažesnė bet kurių komplikacijų rizika. Žr. 4 skyriuje skyrelį ,,Būklės, kurių turite saugotis“.    Kraujo ir šlapimo tyrimai  Jeigu vaikui bus atliekami kraujo (pvz., raudonųjų kraujo ląstelių kiekiui nustatyti arba kepenų funkcijos tyrimai) arba šlapimo tyrimai (gliukozei nustatyti), pasakykite gydytojui arba slaugytojai, kad vaikas vartoja Augmentin. Tai padaryti reikia dėl to, kad Augmentin gali veikti šių tyrimų rodmenis.   Kiti vaistai ir Augmentin Jeigu Jūsų vaikas vartoja arba neseniai vartojo kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir vaistažolių preparatus, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.   Augmentin vartojant kartu su alopurinoliu (gydoma podagra), padidėja alerginės odos reakcijos rizika.

   Jeigu vaikas vartoja probenecidą (gydoma podagra), gydytojas gali nuspręsti pakeisti Augmentin dozę.    Jeigu Augmentin vartojamas kartu su vaistais, kurie neleidžia susiformuoti kraujo krešuliams (pvz., varfarinu), gali prireikti papildomų kraujo tyrimų.   Augmentin gali keisti metotreksato (vaisto, kuriuo gydomas vėžys arba reumatinės ligos) veikimą.

  Augmentin gali keisti mikofenolato mofetilio (vaisto, kuris vartojamas, norint apsisaugoti nuo persodinto organo atmetimo) poveikį.

   Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas  Jeigu mergaitė, kuri bus gydoma Augmentin, yra nėščia, žindo kūdikį, arba manote, kad ji yra nėščia, arba planuoja pastoti, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš jai vartojant šį vaistą.   Vairavimas ir mechanizmų valdymas Augmentin gali sukelti šalutinį poveikį ir simptomus, dėl kurių gali sutrikti gebėjimas vairuoti. Nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų, išskyrus atvejus, kai jaučiatės gerai.   Augmentin sudėtyje yra aspartamo ir maltodekstrino  - Augmentin sudėtyje yra aspartamo (E 951), iš kurio susidaro fenilalaninas. Vaistas gali būti kenksmingas pacientams, kurie serga fenilketonurija.  - Augmentin sudėtyje yra maltodekstrino (gliukozės). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad vaikas netoleruoja kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš vaikui pradedant vartoti šį vaistą.      3. Kaip vartoti Augmentin   Šį vaistą visada vartokite tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.   Suaugusieji ir vaikai, kurie sveria 40 kg ir daugiau  - Šios suspensijos paprastai nerekomenduojama vartoti suaugusiesiems ir vaikams, kurie sveria 40 kg ar daugiau. Patarimo kreipkitės į gydytoją.

  Vaikai, kurie sveria mažiau kaip 40 kg  Visos dozės yra paruoštos taip, kad būtų galima dozuoti pagal vaiko kūno svorį kilogramais.  - Gydytojas nurodys, kokią Augmentin dozę reikia vartoti kūdikiui ar vaikui. - Pakuotėje gali būti dozavimo taurelė, šaukštas ar švirkštas iš plastiko. Turite naudoti šias priemones, kad sugirdytumėte kūdikiui ar vaikui teisingą dozę. - Rekomenduojama dozė yra nuo 25 mg/3,6 mg iki 45 mg/6,4 mg vienam kilogramui kūno masės per parą. Paros dozę reikia padalyti į dvi lygias dalis ir suvartoti per du kartus. - Didesnė dozė yra iki 70 mg/10 mg vienam kilogramui kūno masės per parą. Paros dozę reikia padalyti į dvi lygias dalis ir suvartoti per du kartus.   Pacientai, kurie serga inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimais - Jeigu vaikas serga inkstų funkcijos sutrikimu, dozę gali tekti sumažinti. Gydytojas gali skirti kitokio stiprumo arba kitokį vaistą. - Jeigu vaikas serga kepenų funkcijos sutrikimu, gali tekti dažniau tirti jo kraują ir ištirti, kaip veikia kepenys.

  Kaip vartoti Augmentin  - Prieš vartojant kiekvieną dozę, buteliuką reikia gerai pakratyti. - Vaistą sugirdykite vaikui pradėjus valgyti arba prieš pat valgį. - Paskirstykite dozes vienodais laiko tarpais per parą, ne dažniau kaip kas 4 valandas. Dviejų dozių per vieną valandą vartoti negalima. - Augmentin vartoti vaikui ilgiau kaip 2 savaites negalima. Jeigu vaikas vis dar jaučiasi blogai, dar sykį kreipkitės į gydytoją.   Ką daryti pavartojus per didelę Augmentin dozę? Jeigu vaikui sugirdėte per daug Augmentin, gali pasireikšti skrandžio negalavimas (pykinimas, vėmimas ar viduriavimas) ar traukuliai. Kiek galima greičiau pasakykite gydytojui. Pasiimkite vaisto buteliuką, kad galėtumėte parodyti gydytojui.   Pamiršus pavartoti Augmentin Jeigu pamiršote vaikui sugirdyti dozę, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Kitos dozės vaikui negalima sugirdyti per greitai. Kitą dozę galima gerti ne anksčiau, kaip po maždaug 4 valandų.   Nustojus vartoti Augmentin Vartokite vaikui Augmentin, kol baigsite gydymo kursą, net jeigu vaikas jaučiasi gerai. Kad įveiktų infekcinę ligą, vaikas turi išgerti kiekvieną dozę. Jeigu organizme lieka bakterijų, liga gali atsinaujinti.   Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į savo gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.     4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Vartojant šį vaistą, gali pasireikšti toliau išvardytas šalutinis poveikis.

  Būklės, kurių turite saugotis

  Alerginės reakcijos - odos išbėrimas; - kraujagyslių uždegimas (vaskulitas), kuris gali pasireikšti raudonomis ar purpurinėmis iškiliomis dėmėmis odoje, bet gali paveikti ir kitas organizmo vietas; - karščiavimas, sąnarių skausmas, kaklo, pažastų ar kirkšnių limfmazgių padidėjimas; - patinimas, kartais veido ar burnos (angioneurozinė edema), dėl kurio gali pasunkėti kvėpavimas; - ūminis kraujotakos nepakankamumas (kolapsas).  Jeigu vaikui pasireiškė tokių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Nutraukite Augmentin vartojimą.

  Storosios žarnos uždegimas Dėl storosios žarnos uždegimo gali pasireikšti viduriavimas vandeningomis išmatomis su krauju ir gleivėmis, pilvo skausmas ir (arba) karščiavimas.  Jeigu vaikui pasireiškė tokių simptomų, kiek galima greičiau kreipkitės patarimo į gydytoją.

   Dažnas šalutinis poveikis Gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 10 žmonių - pienligė (kandidozė – mieliagrybių sukelta makšties, burnos ar odos raukšlių infekcinė liga); - blogavimas (pykinimas), ypač geriant dideles dozes;  Jeigu pasireiškia toks poveikis, gerdykite Augmentin prieš valgį. - vėmimas; - viduriavimas (vaikams).

   Nedažnas šalutinis poveikis Gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 100 žmonių - odos išbėrimas, niežulys; - iškilus niežtintysis išbėrimas (dilgėlinė); - nevirškinimas; - galvos svaigimas; - galvos skausmas.

  Nedažnas šalutinis poveikis, kurį gali rodyti kraujo tyrimai: - tam tikrų medžiagų (fermentų), kurios gaminamos kepenyse, padaugėjimas.

  Retas šalutinis poveikis Gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 1000 žmonių - odos išbėrimas, kuris gali pasireikšti pūslėmis ar būti panašus į mažus taikinius (viduryje tamsi dėmelė, apsupta blyškesnės srities, kurią supa tamsus žiedas – daugiaformė eritema).  Jeigu pastebėjote bet kurį iš šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Retas šalutinis poveikis, kurį gali rodyti kraujo tyrimai: - mažas kraujo ląstelių, kurios dalyvauja kraujo krešėjime, kiekis; - mažas baltųjų kraujo ląstelių kiekis.

  Kitas šalutinis poveikis Labai mažai daliai žmonių pasireiškė kitoks šalutinis poveikis, bet tikslus jo dažnis nežinomas.

  - Alerginės reakcijos (žr. anksčiau). - Storosios žarnos uždegimas (žr. anksčiau). - Smegenis gaubiančio apsauginio dangalo uždegimas (aseptinis meningitas). - Sunkios odos reakcijos: - plačiai išplitęs odos išbėrimas, kuris gali pasireikšti pūslėmis ar odos lupimusi, ypač apie burną, nosį, akis ir lytinius organus (Stivenso ir Džonsono sindromas) ir sunkesnėmis formomis, dėl kurių pasireiškia masyvus odos lupimasis (daugiau kaip 30 % kūno paviršiaus ploto – toksinė epidermio nekrolizė); - plačiai išplitęs raudonas odos išbėrimas, pasireiškiantis mažomis pūlingomis pūslėmis (buliozinis (pūslinis) eksfoliacinis dermatitas); - raudonas, žvynuotas išbėrimas, pasireiškiantis gumbais po oda ir pūslėmis (egzanteminė pustuliozė).  Jeigu vaikui pasireiškė bet kuris iš nurodytų simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. - kepenų uždegimas (hepatitas); - gelta dėl bilirubino padaugėjimo kraujyje (kepenyse gaminama medžiaga), kuri gali pasireikšti vaiko odos ir akių baltymo pageltimu; - inkstų kanalėlių uždegimas; - kraujo krešėjimo pailgėjimas; - pernelyg didelis aktyvumas; - traukuliai (dideles Augmentin dozes vartojantiems ar inkstų funkcijos sutrikimais sergantiems žmonėms); - juodas liežuvis, kuris atrodo tarsi gauruotas; - dantų spalvos pokyčiai (vaikams), kurie paprastai pašalinami, valant dantis šepetėliu.

  Šalutinis poveikis, kurį gali rodyti kraujo tyrimai: - sunkus baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas; - mažas raudonųjų kraujo ląstelių kiekis (hemolizinė anemija); - kristalai šlapime.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

   5. Kaip laikyti Augmentin    Šį vaistą laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.    Sausi milteliai Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.    Ant kartono dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Paruošta geriamoji suspensija  Laikyti šaldytuve (2 °C 8 °C).  Negalima užšaldyti.    Paruošus suspensiją, ją reikia suvartoti per 7 paras.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.      6. Pakuotės turinys ir kita informacija    Augmentin sudėtis yra   - Veikliosios medžiagos yra amoksicilinas ir klavulano rūgštis. Viename geriamosios suspensijos mililitre yra amoksicilino trihidrato kiekis, kuris atitinka 40 mg amoksicilino, ir kalio klavulanato kiekis, kuris atitinka 5,7 mg klavulano rūgšties.

  -  - Pagalbinės medžiagos yra aspartamas (E951), ksantano lipai, silicio dioksidas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, gintaro rūgštis, hipromeliozė, apelsinų skonio sausoji medžiaga 1 * ir 2 *, aviečių skonio sausoji medžiaga *, auksinio sirupo skonio sausoji medžiaga * (* sudėtyje yra maltodekstrino) ir vanduo. - Taip pat žr. 2 skyriuje skyrelį „Augmentin sudėtyje yra aspartamo ir maltodekstrino“.   Augmentin išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Augmentin tiekiamas baltos ar beveik baltos spalvos miltelių pavidalu skaidraus stiklo buteliuke. Paruošus, buteliuke yra 70 ml beveik baltos spalvos skysto mišinio, vadinamo suspensija.

   Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas   Rinkodaros teisės turėtojas SmithKline Beecham Ltd Brentford Middlesex TW8 9BD Jungtinė Karalystė

  Gamintojas SmithKline Beecham  Pharmaceuticals Worthing West Sussex BN14 8QH Jungtinė Karalystė

  arba

  Glaxo Wellcome Production ZI de la Peyenniere 53100 Mayenne Cedex Prancūzija

  arba

  GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. ul. Grunwaldzka 189 60-322 Poznan Lenkija

   

   Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais Suomija – Clavurion Lietuva – Augmentin Jungtinė Karalystė – Augmentin Duo

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „GlaxoSmithKline Lietuva“ Ukmergės g. 120 LT-08105 Vilnius Lietuva Tel. +370 5 264 90 00

    Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-10-02      Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/    

  Patarimas/medicininis švietimas

   Antibiotikais gydomos bakterijų sukeliamos infekcinės ligos. Jie neveikia virusų sukeltų infekcinių ligų.    Kartais infekcinės ligos, kurias sukėlė bakterijos, nereaguoja į antibiotikų kursą. Viena iš dažniausių šio reiškinio priežasčių yra ta, kad bakterijos, kurios sukelia infekcines ligas, yra atsparios vartojamam antibiotikui. Tai reiškia, kad jos išgyvena ir net dauginasi, nepaisant antibiotiko vartojimo.    Bakterijos gali tapti atspariomis antibiotikams dėl įvairių priežasčių. Atidus antibiotikų vartojimas gali padėti sumažinti bakterijų atsparumo jiems atsiradimo tikimybę.    Jeigu gydytojas skiria antibiotikų kursą, tai ketina gydyti tik ligą, kuria sergate šiuo metu. Išvardytų rekomendacijų paisymas padės išvengti atsparių bakterijų, kurios padaro antibiotiką neveiksmingu, atsiradimo.    1. Labai svarbu, kad vartotumėte teisingą antibiotiko dozę reikiamu laiku tiek dienų, kiek paskirta. Perskaitykite vartojimo instrukciją etiketėje ir, jeigu ko nors nesupratote, paprašykite gydytojo arba vaistininko, kad paaiškintų.  2. Antibiotiko vartoti negalima, jeigu jis nepaskirtas būtent Jums. Antibiotiką galima vartoti tik tai infekcinei ligai gydyti, kurios gydymui jis buvo paskirtas.  3. Antibiotikų, kurie buvo paskirti kitiems žmonėms, vartoti negalima, net jeigu jie sirgo panašia infekcine liga, kaip Jūs.  4. Antibiotikų, kurie buvo paskirti Jums, perduoti vartoti kitiems žmonėms negalima.  5. Jeigu vartojant pagal gydytojo nurodymus baigus kursą liko antibiotiko, likučius reikia grąžinti į vaistinę tinkamam sunaikinimui.


  Augmentin visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Suaugusieji ir vaikai, kurie sveria 40 kg ir daugiau
  - Šios suspensijos paprastai nerekomenduojama vartoti suaugusiesiems ir vaikams, kurie sveria 40 kg ar daugiau. Patarimo kreipkitės į gydytoją.

  Vaikai, kurie sveria mažiau kaip 40 kg
  Visos dozės yra paruoštos taip, kad būtų galima dozuoti pagal vaiko kūno svorį kilogramais.
  - Gydytojas nurodys, kokią Augmentin dozę reikia vartoti kūdikiui ar vaikui.

  - Pakuotėje gali būti dozavimo šaukštas ar taurelė iš plastiko. Turite naudoti šias priemones, kad sugirdytumėte kūdikiui ar vaikui teisingą dozę.
  - Įprasta dozė yra nuo 25 mg/3,6 mg iki 45 mg/6,4 mg vienam kilogramui kūno svorio per parą. Paros dozę reikia padalyti į dvi lygias dalis ir suvartoti per du kartus.
  - Didesnė dozė yra iki 70 mg/10 mg vienam kilogramui kūno svorio per parą. Paros dozę reikia padalyti į dvi lygias dalis ir suvartoti per du kartus.

  Pacientai, kurie serga inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimais
  - Jeigu vaikas serga inkstų funkcijos sutrikimu, dozę gali tekti sumažinti. Gydytojas gali skirti kitokio stiprumo arba kitokį vaistą.
  - Jeigu vaikas serga kepenų funkcijos sutrikimu, gali tekti dažniau tirti jo kraują ir ištirti, kaip veikia kepenys.

  Kaip vartoti Augmentin
  - prieš vartojant kiekvieną dozę, buteliuką reikia gerai pakratyti.
  - Vaistą sugirdykite vaikui pradėjus valgyti arba prieš pat valgį.
  - Paskirstykite dozes vienodais laiko tarpais per parą, ne dažniau kaip kas 4 valandas. Dviejų dozių per vieną valandą vartoti negalima.
  - Augmentin vartoti vaikui ilgiau kaip 2 savaites negalima. Jeigu vaikas vis dar jaučiasi blogai, dar sykį kreipkitės į gydytoją.

  Amoksicilinas+Klavulano rūgštis; 200mg+28,5mg/5ml

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti