preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
CELL-PLUS® liekninamasis kremas nakčiai, 300 ml

CELL-PLUS® liekninamasis kremas nakčiai, 300 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 803024301093

Specialiai sukurtas kūno formoms keisti nakties metu.

-25%
26,99 €
35,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Specialiai sukurtas kūno formoms keisti nakties metu.Sudėtis papildyta lieknėjimą skatinančia medžiaga − patentuotu pajūrinio kritmo (Crithum Maritimum) ir rozmarinų ekstrakto kompleksu. Pažangus osmozės būdu paruoštas druskos koncentratas iš įvairių jūros druskų neleidžia kauptis skysčiams, o Bretanės melsvadumbliai keičia kūno formas. Švelni konsistencija, papildyta migdolų aliejumi ir stambiosios šorėjos sviestu, suteikia odai švelnumo ir minkštumo. * Liekninamasis poveikis pasireiškia kosmetiniu formos pasikeitimu, tai nereiškia, kad krenta svoris.


** Patento Nr. 001406676.


Kilmės šalis: Italija.


Platintojas: UAB „Vilandra“, Terminalo g. 8, Kuprioniškių k., LT-13279 Vilniaus r.,  Lietuva. Tel. +370 5 260 18 30.

Tepkite vakarais pageidaujamas vietas ir įtrinkite sukamaisiais judesiais, kol visiškai įsigers. Naudokite kasdien dvi savaites. Toliau tęskite naudojimą, jei norite sustiprinti jo poveikį.


Naudokite tik išoriškai. Oda gali truputį kaisti ir parausti, bet tai greitai išnyksta ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus jautrumo. Panaudoję kremą, gerai nusiplaukite rankas. Jei netyčia pateko į akis, plaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prieš naudojimą, pabandykite kremą, užtepdami ant nedidelio ploto.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės