preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
CELL-PLUS® priemonė nuo celiulito MD BOOSTER MEDICAL DEVICE, 200 ml

CELL-PLUS® priemonė nuo celiulito MD BOOSTER MEDICAL DEVICE, 200 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 803024300811

Medicininė priemonė, skirta esant pradinei ir pažengusiai celiulito stadijai.

-25%
33,74 €
44,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Medicininė priemonė, skirta esant pradinei ir pažengusiai celiulito stadijai.Skirta naudoti esant celiulitui tiek jo pradinėje, tiek pažengusioje stadijoje. Priemonės išskirtinė sudėtis sukuria šaldantį (šildantį) poveikį, dėl kurio iš pradžių temperatūra tam tikrose vietose nukrenta, o po to ilgam laikui pakyla. Toks poveikis, derinamas su masažu, atkuria limfos tekėjimą ir kraujotaką, todėl audinys yra aprūpinamas deguonimi ir pašalinamos metabolinės atliekos, susikaupusios dėl užsistovėjusių skysčių nutekėjimo. Priemonėje yra patentuoto pajūrinio kritmo (Crithmum Maritimum) ir rozmarinų ekstrakto kompleksas, pasižymintis papildomu poveikiu, padedančiu mažinti odos nelygumus, atsiradusios dėl per didelio riebalinio audinio kaupimosi.


Veikimo būdas: endeminė fibrosklerotinė panikulopatija, kitaip žinoma kaip celiulitas, yra labai dažna moterų problema, apibūdinama kaip lokalizuotas metabolinis sutrikimas, sukeliantis riebalinio audinio pakitimus ir pažeidžiantis tam tikras kūno vietas (ypač šlaunis, sėdmenis, klubus ir viršutinę rankų dalį). Šie pakitimai yra susiję su mikrokraujotakos sutrikimais, dėl kurių susilaiko vanduo ir toksinai, sukeliantys audinio pažeidimus, po oda susidaro fibroziniai gumbeliai, odai suteikiantys būdingą „čiužinio“ ar „apelsino žievelės“ išvaizdą. Efektyvi sudėtis pasireiškia šaldančiu (šildančiu) poveikiu, kuris iš pradžių sumažina temperatūrą tam tikroje vietoje, o po to ilgam padidina temperatūrą. Šis poveikis, derinamas su veiksmingu masažu, gali pagerinti limfos tekėjimą ir mikrokraujotaką, todėl audinys yra aprūpinamas deguonimi ir pašalinamos metabolinės atliekos, susikaupusios dėl užsistovėjusių skysčių nutekėjimo. Priemonės sudėtyje yra patentuoto pajūrinio kritmo (Crithmum Maritimum) ir rozmarinų ekstrakto kompleksas, pasižymintis papildomu poveikiu, padedančiu mažinti odos nelygumus, atsiradusius dėl per didelio riebalinio audinio kaupimosi.


*Patento Nr. 001406676.


Po naudojimo gerai nusiplaukie rankas. Jaučiamas šildantis poveikis reiškia, kad priemonė pradeda veikti. Tam tikrais atvejais toks poveikis gali būti jaučiamas iki 3 valandų. Patariame naudoti gaminį kiekvieną dieną ryte ir vakare, mažiausiai 3 savaites, poveikiui sustiprinti taip pat patariama sveikai maitintis ir užsiimti fizine veikla. Kursą galima kartoti kelis kartus per metus.


Įspėjimas: laikykite vaikams neapsiekiamoje vietoje. Nenaudokite nėštumo ir žindymo metu. Taip pat nenaudokite, jei žinote, kad esate jautrūs kuriai nors sudedamajai daliai. Esant šalutiniam poveikiui, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Gaminys gali sukelti nedidelį dilgčiojimą. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei netyčia pateko į akis, plaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Naudokite tik išoriškai. Netepkite ant pažeistos ar sudirgusios odos. Nenaudokite, jei pakuotė yra atidaryta ar pažeista.


Laikymo sąlygos: nenaudokite gaminio, pasibaigus ant pakuotės nurodytam galiojimo laikui. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šildymo įrenginių. Vadovaukitės galiojimo laiku, jei gaminys yra tinkamai laikomas ir neatidarytas.


Kilmės šalis: Italija.


Platintojas: UAB „Vilandra“, Terminalo g. 8, Kuprioniškių k., LT- 13279 Vilniaus r.,  Lietuva. Tel. +370 5 260 18 30.       

Sukamaisiais judesiais tepkite ant pažeistų vietų limfos tekėjimo kryptimi. Po to gerai nusiplaukite rankas. Pasitepus kremu, jaučiamas šilumos pojūtis, reiškiantis, kad kremas pradėjo veikti. Kai kuriais atvejais poveikį galite jausti iki 3 valandų. Patariame naudoti šį gaminį kasdien ryte ir vakare, mažiausiai 3 savaites. Poveikiui sustiprinti taip pat patariama sveikai maitintis ir užsiimti fizine veikla. Kursą galima kartoti kelis kartus per metus.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės