preloader

Prašome palaukti

CRESCINA kompleksas moterims RE-GROWTH HFSC 500, 3,5 ml, 40 ampulių, 40 ampulių
CRESCINA kompleksas moterims RE-GROWTH HFSC 500, 3,5 ml, 40 ampulių, 40 ampulių
CRESCINA kompleksas moterims RE-GROWTH HFSC 500, 3,5 ml, 40 ampulių, 40 ampulių

CRESCINA kompleksas moterims RE-GROWTH HFSC 500, 3,5 ml, 40 ampulių, 40 ampulių

Kosmetika
Prekės kodas: 805141756923
Plaukų augimą skatinančios ampulės moterims, skirtos vidutinei plaukų retėjimo stadijai. Maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėn.
214,99 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Kosmetika

Plaukų augimą skatinančios ampulės moterims, skirtos vidutinei plaukų retėjimo stadijai. Maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėn.„Crescina Re-Growth HFSC 500“ – tai plaukų augimą skatinanti ir slinkimą stabdanti kosmetinė priemonė moterims.

„Crescina“ – nėra įprastinė priemonė nuo plaukų slinkimo, kurios poveikis apsiriboja plaukų slinkimo lėtinimu ar stabdymu. Mūsų sukurtos priemonės skirtos užkirsti kelią plaukų slinkimui ir koreguoti plaukų slinkimą dėl fiziologinių (bet ne patologinių) priežasčių bei plaukų tankio mažėjimą ir plaukų būklės prastėjimą dėl plauko folikulo funkcijų sutrikimo.

„Crescina“ pagrindą sudaro 9 šveicariškais patentais patvirtintas aminorūgščių – cisteino ir lizino (pagrindinių plauko keratino komponentų) – derinys su specialiu augimą skatinančiu komponentu glikoproteinu ir kraujagysles plečiančia sudedamąja dalimi, kuri įkapsuliuota į vandeninį-spiritinį nešiklį. Daugybė poveikio tyrimų įrodė, kad šis kompleksas stimuliuoja natūralų plaukų augimą, veikdamas aktyvius ir iš dalies aktyvius folikulus. „Crescina“ neturi jokio poveikio visiškai sunykusiems plauko folikulams.

Komplekso pakuotėje yra dviejų tipų ampulės:

  • „Crescina Re-Growth HFSC 100 %“ (20 vnt. gintarinės spalvos ampulių)  sudėtyje yra augimą skatinantis patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialų nešiklį, kuris užtikrina minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą. Plaukų folikuluose esančių kamieninių ląstelių visavertis funkcionavimas yra naujų plaukų augimo pagrindas;
  • „Crescina Anti-Hair Loss HSSC“ (20 vnt. permatomų ampulių)  sudėtyje esančios pagrindinės veikliosios sudedamosios dalys (hidroksiprolinas, asparagininė rūgštis, fermentų aktyvatorius ir taurinas) bei hidrolizuotas mielių baltymas ir acetilo tetrapeptidas-3 stiprina plaukų šaknis (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro), HSSC kompleksas saugo ir palaiko teigiamą galvos odos būklę (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro).

100 % efektyvumas visiems tyrimo dalyviams*.

(*4 mėnesius buvo vykdomas dvigubai aklas, atsitiktinių imčių ir placebo kontroliuojamas klinikinis (aparatinis) tyrimas, kuriame dalyvavo 46 vyrai (23 iš jų naudojo „Crescina HFSC“, o kiti 23 – placebo priemonę), kurių nuplikimas buvo II, III laipsnio viršugalvyje ir IV laipsnio pagal Hamiltono Norvudo skalę. Visi dalyviai informavo apie teigiamus naujų plaukų augimo rezultatus, t. y. mažiausiai +7, daugiausiai +41, 1,8 cm2 plote, kuriame plaukai buvo skaičiuojami specialiu elektroniniu įrenginiu. Tyrimo rezultatai yra statistiškai labai reikšmingi.

In-vivo tyrimas publikuotas „Springer Healthcare“ žurnale „Dermatology and Therapy“, 2013 m. Nr. 1, orig.dok.: „Clinical Efficacy of a Cosmetic Treatment by Crescina® Human Follicle Stem Cells on Healthy Males with Androgenetic Alopecia“, https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf).

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Moterims

Kompleksinis plaukų slinkimo mažinimas vienu metu naudojant šias priemones: „Crescina Re-Growth HFSC 100 %“ (gintarinės spalvos ampulė) ir „Crescina Anti-Hair Loss HSSC“ (permatoma ampulė). Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml priemonės „Crescina HFSC 100 %“. Naudoti kasdien 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), po to daryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 10 + 10 ampulių, skirtų vieno mėnesio kursui, arba 20 + 20 ampulių, skirtų kompleksiniam 2 mėnesių kursui (kursą galima kartoti kelis kartus per metus). Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai.

Pagrindiniai komponentai: gintarinės ampulės – aminorūgštys – cisteinas, lizinas, glikoproteinas, patentuota formulė „Steam-Engine“, permatomos ampulės – hidroksiprolinas, asparagininė rūgštis, fermentų aktyvatorius ir taurinas bei hidrolizuotas mielių baltymas ir acetilo tetrapeptidas.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti