preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
DE VERGULDE HAND alūno kristalas, bekvapis, bespalvis, 75 g

DE VERGULDE HAND alūno kristalas, bekvapis, bespalvis, 75 g

Kosmetika
Prekės kodas: 871068538001

Gamtoje išgaunamas kristalas, žinomas kaip natūralus dezodorantas ir švelnus antiperspirantas, taip pat kaip kraujavimą stabdanti priemonė.

-25%
3,74 €
4,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Gamtoje išgaunamas kristalas, žinomas kaip natūralus dezodorantas ir švelnus antiperspirantas, taip pat kaip kraujavimą stabdanti priemonė.Alūno kristalas – būtinas ir nepakeičiamas skutantis ar depiliuojantis. Taip pat alūnas naudojamas antiperspirantuose ir odos priežiūros priemonėse. Jis sumažina prakaito ir riebalinių liaukų sekreciją, veikia dezodoruojančiai (naikina blogus kvapus). Alūnas pasižymi stipriomis absorbcinėmis savybėmis, mažina prakaito kiekį, stabdo bakterijų dauginimąsi, todėl neutralizuoja prakaito kvapą patikimai ir ilgam. Skirtingai nei tradiciniai antiperspirantai, neužkemša prakaito liaukų, todėl nesutrinka prakaitavimas ir šalinimo funkcija (toksinų šalinimas su prakaitu). Alūnas yra bekvapis – jį gali naudoti visa šeima (vyrai, moterys, paaugliai), labai ekonomiškas – nedidelį akmenėlį šeima gali naudoti metus ir dar ilgiau. Taip pat jis yra saugus produktas – neįsigeria į kūną, laikosi tik ant odos paviršiaus ir nusiplauna prausiantis, nepalieka pėdsakų ant drabužių. Be to, alūnas gali padėti pašalinti niežulį ir patinimą po uodų ir muselių įkandimų, sumažinti alerginį niežulį. Buityje jis gali būti vartojamas česnako, žuvies kvapams nuo rankų pašalinti.


Alūno kristalas yra bespalvis, permatomas ir bekvapis, neerzina odos. Tirpsta vandenyje: kuo šiltesnis vanduo, tuo greičiau jis tirpsta. Alūno kristalą drėkindami šaltame vandenyje, jį naudosite labai ilgai.

Patepkite įpjautą, kraujuojančią vietą sušlapintu kristalu ir kraujavimas sustos! Gali būti naudojamas ne tik pažastų, bet ir kojų higienai. 

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės