preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
DIEGO DALLA PALMA PRO 30 dienų antioksidacinė veido programa ml

DIEGO DALLA PALMA PRO 30 dienų antioksidacinė veido programa ml

Kosmetika
Prekės kodas: 802326448179
Šoko terapija veido odai. 30 dienų 3 etapų antioksidacinė programa: atkuriamasis šoko poveikis.
-30%
51,79 €
73,99 € *

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Kosmetika

Šoko terapija veido odai. 30 dienų 3 etapų antioksidacinė programa: atkuriamasis šoko poveikis.Rinkinį sudaro trys vieni kitą papildantys etapai, padedantys užtikrinti geriausią rezultatą per 30 dienų. Naudojant šį rinkinį Jūsų oda taps labiau švytinti, stangresnė, sustiprinta ir tolygi. 


Rinkinyje yra 3 produktai, naudojami 3 etapais: 1 – atstatomasis, 2 – stiprinamasis, 3 – stimuliuojamasis.


 A –astaksantino kompleksas (1,5proc.) – ATSTATOMŲJŲ lašų koncentracija.


Naudoti nuo 1 iki 10 dienos. Ryte ir vakare naudoti 1 lašą ant švarios odos. Pašildykite produktą rankomis ir įmasažuokite į veido odą, kad būtų suaktyvintos odos gyvybinės funkcijos ir lengviau įsigertų prabangios veikliosios medžiagos. Tada naudokite nedidelį įprasto kremo kiekį pagal savo odos tipą. 


B –biotino kompleksas (0,5proc.) – STIPRINANTIS šoko poveikio serumas.  


Naudoti nuo11 iki 20 dienos. Ryte ir vakare naudokite iki 10 lašų ant švarios odos ir leiskite įsigerti, lengvai masažuodami ir greitai plekšnodami pirštų galiukais be trinties, kad būtų suaktyvinta paviršiaus mikrocirkuliacija. Tada vėl naudokite nedidelį įprasto kremo kiekį pagal savo odos tipą.


C – vitaminas C (10proc.) – STIMULIUOJANTIS hiperaktyvus koncentratas.  


Naudoti nuo 21 iki 30 dienos. Ryte ir vakare naudoti iki 10 C lašų ant švarios odos. Tada naudoti kartu su įprastu kremu.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Vyrams ir moterims

Rinkinį sudaro trys viena kitą papildantys etapai, siekiant užtikrinti geriausią rezultatą per 30 dienų. Naudojant šį rinkinį jūsų oda taps labiau švytinti, stangresnė, sustiprinta ir tolygi.  Rinkinyje yra 3 produktai naudojami 3 etapais: 1 – atstatomasis, 2 – stiprinamasis, 3 – stimuliuojantis. A - astaksantino kompleksas (1,5)% – ATSTATOMŲJŲ lašų koncentracija Kada ir kaip naudoti: nuo 1 iki 10 dienos. Ryte ir vakare naudoti 1 lašą ant švarios odos. Pašildykite produktą rankomis ir įmasažuokite į veido odą, kad būtų suaktyvintos odos gyvybinės funkcijos ir lengviau įsigertų prabangios veikliosios medžiagos. Tada naudokite nedidelį įprasto kremo kiekį pagal savo odos tipą. B - biotino kompleksas (0,5%) – STIPRINANTIS šoko poveikio serumas Kada ir kaip naudoti: nuo11 iki 20 dienos. Ryte ir vakare naudokite iki 10 lašų ant švarios odos ir leiskite įsigerti, lengvai masažuodami ir greitai plekšnodami pirštų galiukais be trinties, kad būtų suaktyvinta paviršiaus mikrocirkuliacija .  Tada vėl naudokite nedidelį įprasto kremo kiekį pagal savo odos tipą. C – Vitaminas C (10%) – STIMULIUOJANTIS hiperaktyvus koncentratas. Kada ir kaip naudoti: nuo 21 iki 30 dienos. Ryte ir vakare naudoti iki 10 C lašų ant švarios odos. Tada naudoti kartu su įprastu kremu.

Straipsniai

Naujiena Lietuvoje! DIEGO DALLA PALMA – profesionali Itališka kosmetika!

“Diego Dalla Palma Professional RVB Skinlab” kosmetika – detoksikuoja, sureguliuoja metabolizmą, harmonizuoja ląstelių sąveiką, stimuliuoja ląstelių gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.  51+3 Hyalu kom...

Straipsniai

Naujiena Lietuvoje! DIEGO DALLA PALMA – profesionali Itališka kosmetika!

“Diego Dalla Palma Professional RVB Skinlab” kosmetika – detoksikuoja, sureguliuoja metabolizmą, harmonizuoja ląstelių sąveiką, stimuliuoja ląstelių gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.  51+3 Hyalu kom...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti