preloader

Prašome palaukti

Top
DIOSMECTITE SIROMED, milteliai geriamajai suspensijai, N10
DIOSMECTITE SIROMED, milteliai geriamajai suspensijai, N10

DIOSMECTITE SIROMED, milteliai geriamajai suspensijai, N10

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Diosmektitas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 3g
Prekės kodas: 208126
DIOSMECTITE SIROMED vartojama:- Simptominiam skausmo, susijusio su stemplės, skrandžio bei dvylikapirštės žarnos ir storosios žarnų ligomis, gydymui.- Vaikų (įs...
Patraukli kaina
3,27 €
Prekė sandėlyje
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Vaistinis preparatas

DIOSMECTITE SIROMED vartojama:
- Simptominiam skausmo, susijusio su stemplės, skrandžio bei dvylikapirštės žarnos ir storosios žarnų ligomis, gydymui.
- Vaikų (įskaitant kūdikius) ir suaugusiųjų ūminio ir lėtinio viduriavimo gydymui. Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Jeigu Jūsų savijauta per 3 dienas nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?  

1. Kas yra DIOSMECTITE SIROMED ir kam jis vartojamas  

2. Kas žinotina prieš vartojant DIOSMECTITE SIROMED  

3. Kaip vartoti DIOSMECTITE SIROMED  

4. Galimas šalutinis poveikis  

5.  Kaip laikyti DIOSMECTITE SIROMED  

6. Pakuotės turinys ir kita informacija    

 

1. Kas yra DIOSMECTITE SIROMED ir kam jis vartojamas  

DIOSMECTITE SIROMED vartojama: - Simptominiam skausmo, susijusio su stemplės, skrandžio bei dvylikapirštės žarnos ir storosios žarnų ligomis, gydymui. - Vaikų (įskaitant kūdikius) ir suaugusiųjų ūminio ir lėtinio viduriavimo gydymui. Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.     2. Kas žinotina prieš vartojant DIOSMECTITE SIROMED   DIOSMECTITE SIROMED vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) diosmektitui arba bet kuriai pagalbinei DIOSMECTITE SIROMED medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, prieš vartodami DIOSMECTITE SIROMED: jeigu praeityje yra buvę sunkių lėtinių vidurių užkietėjimo atvejų

 Vaikams Gydant ūminį viduriavimą vaikams, siekiant išvengti dehidracijos, kartu būtina nedelsiant skirti oralines rehidruojančias druskas (ORD).   Kiti vaistai ir DIOSMECTITE SIROMED Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. DIOSMECTITE SIROMED nereikėtų vartoti su kitais vaistais (turi būti geriamas mažiausiai likus vienai valandai iki arba praėjus vienai valandai po kitų vaistų vartojimo).   DIOSMECTITE SIROMED vartojimas su maistu ir gėrimais DIOSMECTITE SIROMED nereikėtų vartoti valgant.   Nėštumas ir žindymo laikotarpis Diosmektitas gali būti vartojamas nėštumo ar maitinimo krūtimi laikotarpiu, kadangi moters žarnyne jis išlieka chemiškai nepakitęs ir yra neabsorbuojamas. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.   Vairavimas ir mechanizmų valdymas DIOSMECTITE SIROMED gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.   DIOSMECTITE SIROMED sudėtyje yra gliukozės ir aspartamo. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.  Sudėtyje yra aspartamo, iš kurio susidaro fenilalaninas. Gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija.    

3. Kaip vartoti DIOSMECTITE SIROMED    

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.    

Dozavimas  

AMŽIUS / PAKETĖLIAI PER DIENĄ

Kitos ligos / Ūminis viduriavimas

Jaunesni nei 1 metų amžiaus /1 paketėlis per dieną /2 paketėliai per parą 3 dienas, po to 1 paketėlis per parą

Vyresni nei 1 metų amžiaus /-/4 paketėliai per parą 3 dienas, po to 2 paketėliai per parą

Nuo 1 iki 2 metų amžiaus /1-2 paketėliai per dieną /-

Vyresni nei 2 metų amžiaus /2-3 paketėliai per dieną / -

SUAUGUSIEJI /3 paketėliai per dieną /6 paketėliai per parą  

 

Vartojimo metodas ir būdas Vartoti per burną. Paketėlio turinį reikia ištirpinti prieš pat vartojimą.

Vaikams Paketėlio turinį reikia ištirpinti 50 ml vandens (pvz., maitinimo buteliuke) arba sumaišyti su pusiau skystu maistu (pvz., kūdikio maistu, daržovių koše, sriuba, kompotu).

Suaugusiems Paketėlio turinį reikia ištirpinti pusėje stiklinės vandens. Kad pasidarytų vienalytis mišinys, berkite miltelius į vandenį maišydami suspensiją.

Diosmektitą geriau vartoti tarp valgių.  

Ką daryti pavartojus per didelę DIOSMECTITE SIROMED dozę? Perdozavimas gali sukelti sunkų vidurių užkietėjimą arba iš nesuvirškintų maisto dalelių svetimkūnio susiformavimą skrandyje.   Pamiršus pavartoti DIOSMECTITE SIROMED Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.   Nustojus vartoti DIOSMECTITE SIROMED Nutraukimo simptomų nežinoma.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.    

4. Galimas šalutinis poveikis  

 Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.   Retais atvejais atsiranda ar pasunkėja vidurių užkietėjimas. Sumažinus dozę, DIOSMECTITE SIROMED galima vartoti toliau. Papildoma informacija, gauta vaistui esant rinkoje, rodo, kad pasitaikė ypač reti (dažnis nežinomas) padidinto jautrumo reakcijų atvejai, įskaitant dilgėlinę, niežtintį bėrimą ar angioedemą.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti DIOSMECTITE SIROMED   Šį vaistą laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia. Paruoštą suspensiją suvartoti iš karto.

Ant dėžutės ir paketėlio po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.    

6. Pakuotės turinys ir kita informacija   DIOSMECTITE SIROMED sudėtis - Veiklioji medžiaga yra diosmektitas. Viename 3,7 g paketėlyje yra 3 g diosmektito. - Pagalbinės medžiagos yra gliukozė monohidratas, aspartamas (E951), vanilinas.

DIOSMECTITE SIROMED išvaizda ir kiekis pakuotėje   Baltos ar balkšvos spalvos milteliai, paruoštas tirpalas turi būti balkšvos spalvos ir jaučiamas švelnus vanilės kvapas.    Kartono dėžutėje yra 10 arba 30 paketėlių.  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.   Registruotojas ir gamintojas   UAB „Corpus Medica“ Sukilėlių pr. 61 LT-49333, Kaunas Lietuva Tel.: +370 37 370054 Faksas: +370 37 370067 El. Paštas: info@corpus.lt     Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-02-09      Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Žemiau pateikta informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams:

Paketėlio turinį reikia ištirpinti prieš pat vartojimą.

Kūdikiams ir vaikams Paketėlio turinį reikia ištirpinti 50 ml vandens (pvz., maitinimo buteliuke) arba sumaišyti su pusiau skystu maistu (pvz., kūdikio maistu, daržovių koše, sriuba, kompotu).

Suaugusiesiems Paketėlio turinį reikia ištirpinti pusėje stiklinės vandens. Maišelio turinį išpilkite į puodelį ir jį iki pusės pripilkite vandens. Gerai išmaišykite iki baltos spalvos tirpalo arba sumaišyti su pusiau skystu maistu prieš pat vartojimą.

Prieš pat vartojimą suspensiją reikia gerai išmaišyti.

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

 Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.    Dozavimas   AMŽIUS PAKETĖLIAI PER DIENĄ KŪDIKIAI IR VAIKAI Kitos ligos  Ūminis viduriavimas Jaunesni nei 1 metų amžiaus 1 paketėlis per dieną 2 paketėliai per parą 3 dienas, po to 1 paketėlis per parą Vyresni nei 1 metų amžiaus  4 paketėliai per parą 3 dienas, po to 2 paketėliai per parą Nuo 1 iki 2 metų amžiaus 1-2 paketėliai per dieną - Vyresni nei 2 metų amžiaus 2-3 paketėliai per dieną - SUAUGUSIEJI 3 paketėliai per dieną 6 paketėliai per parą   Vartojimo metodas ir būdas Vartoti per burną. Paketėlio turinį reikia ištirpinti prieš pat vartojimą.

Vaikams Paketėlio turinį reikia ištirpinti 50 ml vandens (pvz., maitinimo buteliuke) arba sumaišyti su pusiau skystu maistu (pvz., kūdikio maistu, daržovių koše, sriuba, kompotu).

Suaugusiems Paketėlio turinį reikia ištirpinti pusėje stiklinės vandens. Kad pasidarytų vienalytis mišinys, berkite miltelius į vandenį maišydami suspensiją.

Diosmektitą geriau vartoti tarp valgių.   Ką daryti pavartojus per didelę DIOSMECTITE SIROMED dozę? Perdozavimas gali sukelti sunkų vidurių užkietėjimą arba iš nesuvirškintų maisto dalelių svetimkūnio susiformavimą skrandyje.   Pamiršus pavartoti DIOSMECTITE SIROMED Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.   Nustojus vartoti DIOSMECTITE SIROMED Nutraukimo simptomų nežinoma.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Veiklioji medžiaga yra diosmektitas. Viename 3,7 g paketėlyje yra 3 g diosmektito.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Susiję straipsniai

Pajusk palengvėjimo džiaugsmą!

Vidurių užkietėjimas išties yra dažna problema, nors retas kuris apie tai kalba garsiai. Žvelgiant tarptautiniu mastu, suaugusiųjų vidurių užkietėjimo rodikliai skiriasi gana stipriai ir svyruoja nuo...

Susiję straipsniai

Pajusk palengvėjimo džiaugsmą!

Vidurių užkietėjimas išties yra dažna problema, nors retas kuris apie tai kalba garsiai. Žvelgiant tarptautiniu mastu, suaugusiųjų vidurių užkietėjimo rodikliai skiriasi gana stipriai ir svyruoja nuo...