preloader

Prašome palaukti

E-prekė
DR. BROWN'S gertuvė kietu snapeliu, mėlyna spalva, 12 + mėn., 1 vnt., 350 ml
DR. BROWN'S gertuvė kietu snapeliu, mėlyna spalva, 12 + mėn., 1 vnt., 350 ml

DR. BROWN'S gertuvė kietu snapeliu, mėlyna spalva, 12 + mėn., 1 vnt., 350 ml

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239303450
Nelašanti gertuvė kietu snapeliu.
10,59 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Nelašanti gertuvė kietu snapeliu.


Puikiai tinka naudoti namuose ir keliaujant. Su vieno gurkšnio silikoniniu vožtuvėliu. Tvirta, bet lengva. Su iškilusiu kietu snapeliu, kuriame yra vientisas, nelašantis, silikoninis vožtuvas. Lengvai surenkama / išrenkama, lengvai valoma. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. Be bisfenolio BPA.

 

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Vaikams
Kūdikių amžiaus rėžis: 12+ mėn.

Prieš naudojimą: išrinkite gertuvę, nuimkite vožtuvėlį nuo dangtelio. Valymas: gertuvę plaukite tik švariomis rankomis. Išplaukite prieš pirmąjį ir vėlesnius naudojimus šiltu, muilinu vandeniu. Gerai išskalaukite. Galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynėlės. Surinkimas: įstatykite vožtuvėlį iš apačios ant snapelių, esančių ant dangtelio. Įpilkite skysčius. Užsukite dangtelį.

Perspėjimas! Saugumui ir sveikatai: visada naudokite tik suaugusiesiems prižiūrint. Pastovus ar ilgas skysčių vartojimas gali sugadinti dantis. Visada gertuvę naudokite su vožtuvėliu. Be vožtuvo gertuvė nefunkcionuos. Snapelis visada turi būti švarus, neužsikimšęs. Nerekomenduojama pilti karštus ir gazuotus gėrimus. Nešildykite mikrobangų krosnelėje, nes skysčiuose gali susidaryti karštų vietų. Venkite chemiškai stiprių valymo priemonių, jos gali pažeisti gaminį. Nevirinkite, nesterilizuokite mikrobangų krosnelėje. Nelaikykite tiesioginių saulės spindulių apšviestose vietose ar prie karštų vietų, laikykite sausoje vietoje. Visas dalis laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite visas dalis, ar nėra pažeidimų. Norint išvengti galimo užspringimo pavojaus, reguliariai patikrinkite vožtuvo patvarumą, patraukdami už jo ir įsitikindami, ar nėra įtrūkimų ar įplyšimų. Nepalikite vaiko su gertuve be priežiūros. Neleiskite vaikui vaikščioti ar bėgioti su gertuve. Pastebėję pažeidimus, išmeskite susidėvėjusią dalį. Jei turite maitinimo problemų, kreipkitės į gydytoją.

 

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti