preloader

Prašome palaukti

E-prekė
DR. BROWN'S gertuvė su šiaudeliu, rožinė spalva, 12 + mėn., 1 vnt., 300 ml

DR. BROWN'S gertuvė su šiaudeliu, rožinė spalva, 12 + mėn., 1 vnt., 300 ml

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239303573
Nelašanti gertuvė su šiaudeliu.
12,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Nelašanti gertuvė su šiaudeliu.


Tinka naudoti namuose ir keliaujant. Tvirta, bet lengva. Su minkštu, silikoniniu šiaudeliu. Šiaudelis su vožtuvu, kuris neleidžia skysčiams laisvai išbėgti. Nenaudojant gertuvės, uždenkite dangtelį ir šiaudelis ilgiau išliks švarus. Izoliuota, dvigubų sienelių gertuvė sukurta taip, kad gėrimas kuo ilgiau būtų šviežias ir vėsus. Puikiai tinka judriems vaikams. Lengvai surenkama/išrenkama, lengvai valoma. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. Be bisfenolio BPA.


Paveiksliukas ant gertuvės gali skirtis. Atsiprašome, nėra galimybės pasirinkti norimo dizaino.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Prieš naudojimą: nusukite dangtelį nuo gertuvės. Patraukite plastikinį šiaudelį žemyn ir ištraukite silikoninę šiaudelio dalį iš dangtelio. Priežiūra: prieš naudojimą, išplaukite visas dalis. Visada gertuvę plaukite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Išplaukite prieš pirmąjį ir vėlesnius naudojimus šiltu, muilinu vandeniu. Gerai išskalaukite. Galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynėlės.


Surinkimas: šiaudelis susideda iš dviejų dalių: silikoninės ir plastikinės. Įstatykite silikoninę šiaudelio dalį į gertuvės vidinėje dangtelio dalyje esančią skylutę. Patraukite šiaudelį iš abiejų pusių, įsitikinkite, ar jis gerai įstatytas. Į silikoninę šiaudelio dalį iš apačios įstatykite plastikinę šiaudelio dalį (sujunkite juos). Įpilkite gėrimą. Uždėkite dangtelį su šiaudeliu ant gertuvės ir tvirtai užsukite.


Perspėjimas! Saugumui ir sveikatai: naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Pastovus ar ilgas pieno, sulčių ar saldžių gėrimų vartojimas gali sugadinti dantis. Gertuvės su šiaudeliu negalima naudoti be šiaudelio. Šiaudelio vidus turi būti švarus, neužsikimšęs. Nedelsiant išplaukite visas dalis po naudojimo. Nerekomenduojama pilti karštus ir gazuotus gėrimus. Nešildykite mikrobangų krosnelėje, nes skysčiuose gali susidaryti karštų vietų. Venkite chemiškai stiprių valymo priemonių, jos gali pažeisti gaminį. Nevirinkite, nesterilizuokite mikrobangų krosnelėje. Nelaikykite tiesioginių saulės spindulių apšviestose vietose ar prie karštų vietų, laikykite sausoje vietoje. Visas dalis laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite visas dalis, ar nėra pažeidimų. Norint išvengti galimo užspringimo pavojaus, reguliariai patikrinkite šiaudelio patvarumą, traukdami už šiaudelio ir įsitikindami, ar nėra įtrūkimų ar įplyšimų. Nepalikite vaiko su gertuve be priežiūros. Neleiskite vaikui vaikščioti ar bėgioti su gertuve. Niekada nenaudokite šiaudelio vietoje čiulptuko ar kramtuko. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite, ar nėra susidėvėjimo požymių. Pastebėję pažeidimus, išmeskite susidėvėjusią dalį. Jei turite maitinimo problemų, kreipkitės į gydytoją.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti