preloader

Prašome palaukti

E-prekė
DR. BROWN'S rinkinys: mikrobangų krosnelės sterilizatorius, 1 vnt.+plataus kaklelio buteliukai OPTIONS, 270 ml, 2 vnt. + žindukai, 0–3 mėn., 2 vnt.,+ maži šepetėliai, 2 vnt.

DR. BROWN'S rinkinys: mikrobangų krosnelės sterilizatorius, 1 vnt.+plataus kaklelio buteliukai OPTIONS, 270 ml, 2 vnt. + žindukai, 0–3 mėn., 2 vnt.,+ maži šepetėliai, 2 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239306642
Puiki dovana naujagimiui. 
72,79 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Puiki dovana naujagimiui. Rinkinyje: sterilizatorius ir plačiakakliai buteliukai (2 vnt.). Komplekte: mikrobangų krosnelės sterilizatorius su žnyplėmis, du plačiakakliai buteliukai „Options“ (270 ml), žindukai (0–3 mėn., 2 vnt.), maži šepetėliai vidinei oro cirkuliacijos sistemai plauti (2 vnt.).


Erdviu sterilizatoriumi vienu metu galima sterilizuoti net 4 vnt. plačiakaklių buteliukų. Komplekte yra žnyplės, skirtos išimti karštus buteliukus. Tinka sterilizuoti buteliukus, žindukus, čiulptukus bei pirmąsias gertuves. Karšti garai efektyviai sunaikina visas bakterijas.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Mikrobangų krosnelės sterilizatoriaus naudojimo instrukcija:


kai mikrobangų krosnelės galingumas 1100–1850 W, įpilkite 180 ml vandens ir sterilizuokite 2 min., vėsinkite 10 min.; kai galingumas 1000–1100 W, įpilkite 180 ml vandens ir sterilizuokite 5 min., vėsinkite 10 min.; kai galingumas 800–900 W, įpilkite 180 ml vandens ir sterilizuokite 6 min., vėsinkite 10 min.; kai galingumas 500–700 W, įpilkite 180 ml vandens ir sterilizuokite 8min., vėsinkite 10 min.


Prieš pradėdami naudotis įrenginiu, būtinai perskaitykite naudojimo instrukciją.


Sudėkite buteliukus ir kitas dalis į sterilizavimo indą, įpilkite 180 ml vandens, uždenkite dangtį ir dėkite į mikrobangų krosnelę. Pasirinkite sterilizavimo laiką pagal Jūsų mikrobangų krosnelės galingumą.


Naudojimas: prieš kiekvieną sterilizavimą, visiškai išrinkite buteliukus. Visas dalis išplaukite karštu, muilinu vandeniu. Gerai išskalaukite. Atidžiai išvalykite žindukus, oro cirkuliacijos sistemą. Įsitikinkite, ar visi tarpeliai gerai išvalyti ir nėra užsikimšusių. Visas dalis valykite vadovaudamiesi gamintojo nurodytais reikalavimais. Švariu vandeniu išplaukite sterilizatoriaus dangtį, garo plokštę ir indo dugną. Garo plokštę dėkite į indo dugną ir pasukite 90° kampu, kad ji užsifiksuotų. Į indo vidurį įpilkite 180 ml vandens. Reikiamą kiekį vandens galite pamatuoti įpylę į vaikišką buteliuką.


Dėmesio! Į indą galima pilti tik švarų vandenį. Negalima pilti specialių plovimo ar dezinfekavimo skysčių.


Pastaba. Būtina į sterilizatorių pilti reikiamą kiekį vandens tam, kad sterilizatorius ir/arba mikrobangų krosnelė nesugestų.


Plačiakaklių buteliukų sterilizavimas. Vienu metu galima sterilizuoti 4 plačiakaklius buteliukus. Apverstus buteliukus sustatykite į sterilizavimo indą (žiūrėkite B paveikslėlį instrukcijos lape). Įkiškite žinduką į plastikinį kaklelio laikiklį (užsukamą ant buteliuko) ir sudėkite tarp buteliukų (žiūrėkite C paveikslėlį instrukcijos lape). Pastaba: siekiant, kad žindukas išliktų švarus, surinkdami sterilizuotą buteliuką neprisilieskite prie vidinės plastikinio žinduko laikiklio dalies. Apverstus buteliukų dangtelius sudėkite į vidurį (žiūrėkite D paveikslėlį instrukcijos lape). Likusius aksesuarus sudėkite šalia buteliukų (žiūrėkite E paveikslėlį instrukcijos lape).


Standartinių buteliukų siauru kakleliu sterilizavimas. Vienu metu galima sterilizuoti 4 standartinius buteliukus. Buteliukus įstatykite į pusapskritimius laikiklius, esančius ant garų plokštės, kad buteliuko dugnas būtų pakilęs apie 30–40° kampu (žiūrėkite F paveikslėlį instrukcijos lape). Įkiškite žinduką į plastikinį kaklelio laikiklį (užsukamą ant buteliuko) ir sudėkite tarp buteliukų (žiūrėkite G paveikslėlį instrukcijos lape). Pastaba: siekiant, kad žindukas išliktų švarus, surinkdami sterilizuotą buteliuką neprisilieskite prie vidinės plastikinio žinduko laikiklio dalies. Apverstus buteliukų dangtelius sudėkite į vidurį (žiūrėkite I paveikslėlį instrukcijos lape). Likusius aksesuarus sudėkite šalia buteliukų (žiūrėkite J paveikslėlį instrukcijos lape).


Mikrobangų krosnelės naudojimas. Kai visos dalys teisingai sudėtos į sterilizavimo indą, uždenkite dangtį ir įjunkite mikrobangų krosnelę. Reikiamą sterilizavo laiką pasirinkite pagal mikrobangų krosnelės galingumą (mikrobangų krosnelės galingumas ir laiko pasirinkimas aprašytas aukščiau).


DĖMESIO! Prieš pradėdami naudoti įrenginį, perskaitykite naudojimo instrukciją. Negalima naudoti sterilizatoriaus be nurodyto kiekio vandens. Šis sterilizatorius tinkamas naudoti tik su tomis mikrobangų krosnelėmis, kurių padėklas sukasi/juda. Po sterilizacijos būtina leisti įrenginiui atvėsti nemažiau kaip 10 minučių. Atsargiai išimkite sterilizatorių iš mikrobangų krosnelės. Vanduo inde gali būti karštas. Sterilizatorių prilaikykite už šoninių indo rankenėlių – iš viso yra 4 rankenėlės. Saugumui užtikrinti imkite už dviejų rankenėlių. Neteisingai naudojant sterilizatorių galima apsideginti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Buteliukų priežiūra: išimkite valymo šepetėlį iš buteliuko. Prieš naudojimą išrinkite ir išplaukite visas buteliuko dalis. Žinduką (prieš pirmąjį naudojimą) pavirinkite vandenyje 5 min. Panaudoję buteliuką išplaukite visas jo dalis karštu vandeniu ir plovikliu, ypač vidinę oro cirkuliacijos sistemą. Vamzdelius plaukite su pakuotėje esančiu mažu šepetėliu. Galima plauti viršutinėje indaplovės lentynoje, prieš tai išrinkus visas buteliuko dalis.


Buteliukų ir žindukų sterilizavimas. Galimi keli būdai: virinant vandenyje, panardinant į dezinfekuojančias priemones, skirtas kūdikių buteliukams plauti (vadovaujantis gamintojo instrukcija), elektriniame sterilizatoriuje arba mikrobangų krosnelėje, specialiame sterilizavimo maišelyje. Būkite atidūs, karštas vanduo ar garai gali nudeginti rankas. Buteliukus, žindukus bei aksesuarus sterilizuokite tik švariomis rankomis. Mažo šepetėlio, esančio pakuotėje, sterilizuoti negalima.


Perspėjimas! Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: maitinti vaiką iš buteliuko gali tik suaugęs asmuo. Nenaudokite žinduko vietoj čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių vartojimas gali sugadinti dantis. Patikrinkite skysčio temperatūrą prieš maitinant. Kaskart patikrinkite žinduką: pastebėję žinduko susidėvėjimą, pakeiskite jį nauju. Dėmesio! Nešildykite buteliuko mikrobangų krosnelėje, nes piene ar mišinyje gali susidaryti karštų vietų.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti