preloader

Prašome palaukti

E-prekė
DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, 2 vnt., 60 ml+žindukas (neišnešiotam kūdikiui), 2 vnt. + valymo šepetėlis, 1 vnt.

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, 2 vnt., 60 ml+žindukas (neišnešiotam kūdikiui), 2 vnt. + valymo šepetėlis, 1 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239308219
Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.
25,29 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.


„Options“ yra pirmasis „Dr. Brown`s“ buteliukas, augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sistema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema, padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų: maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai. Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme, išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi sveikam kūdikio vystymuisi. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.


Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir taip patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišiniu į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.


Pakuotėje: 2 buteliukai su vidine oro cirkuliacijos sistema, 2 žindukai neišnešiotam kūdikiui, valymo šepetėlis.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Priežiūra: išimkite valymo šepetėlį iš buteliuko. Prieš naudojimą išrinkite ir išplaukite visas buteliuko dalis. Žinduką (prieš pirmąjį naudojimą) pavirinkite vandenyje 5 min. Panaudoję buteliuką, išplaukite visas jo dalis karštu vandeniu ir plovikliu, ypač vidinę oro cirkuliacijos sistemą. Vamzdelius plaukite su pakuotėje esančiu mažu šepetėliu. Galima plauti viršutinėje indaplovės lentynoje, prieš tai išrinkus visas buteliuko dalis. Buteliukų ir žindukų sterilizavimas. Galimi keli būdai: virinant vandenyje, panardinant į dezinfekuojančias priemones, skirtas kūdikių buteliukams plauti (vadovaujantis gamintojo instrukcija), elektriniame sterilizatoriuje arba mikrobangų krosnelėje, specialiame sterilizavimo maišelyje. Būkite atidūs – karštas vanduo ar garai gali nudeginti rankas. Buteliukus, žindukus bei aksesuarus sterilizuokite tik švariomis rankomis. Mažo šepetėlio, esančio pakuotėje, sterilizuoti negalima. Perspėjimas! Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: maitinti vaiką iš buteliuko gali tik suaugęs asmuo. Nenaudokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių vartojimas gali sugadinti dantis. Patikrinkite skysčio temperatūrą prieš maitinant. Kaskart patikrinkite žinduką: pastebėję žinduko susidėvėjimą, pakeiskite jį nauju. Dėmesio! Nešildykite buteliuko mikrobangų krosnelėje, nes piene ar mišinyje gali susidaryti karštų vietų.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti