preloader

Prašome palaukti

GripexThermal [Hotrimox], 650mg+50mg+10mg, milteliai geriamajam tirpalui, N8

GripexThermal [Hotrimox], 650mg+50mg+10mg, milteliai geriamajam tirpalui, N8

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Paracetamolis+Askorbo rūgštis+Fenilefrinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 650mg/50mg/10mg
Prekės kodas: 590737713215
Jis vartojamas peršalimo ir gripo metu atsirandančius simptomų, pvz., karščiavimo, šaltkrėčio, galvos, gerklės, raumenų, kaulų bei sąnarių skausmo ir bendro neg...
5,39 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

Jis vartojamas peršalimo ir gripo metu atsirandančius simptomų, pvz., karščiavimo, šaltkrėčio, galvos, gerklės, raumenų, kaulų bei sąnarių skausmo ir bendro negalavimo, malšinimui; nosies ir prienosinių ančių užgulimo, slogos, čiaudulio lengvinimui.Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių. - Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra GripexThermal ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant GripexThermal 3. Kaip vartoti GripexThermal 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti GripexThermal 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra GripexThermal ir kam jis vartojamas

GripexThermal yra sudėtinis vaistas, turintis karščiavimą, skausmą ir gleivinių paburkimą mažinantį poveikį. Jis vartojamas peršalimo ir gripo metu atsirandančius simptomų, pvz., karščiavimo, šaltkrėčio, galvos, gerklės, raumenų, kaulų bei sąnarių skausmo ir bendro negalavimo, malšinimui; nosies ir prienosinių ančių užgulimo, slogos, čiaudulio lengvinimui.

2. Kas žinotina prieš vartojant GripexThermal

GripexThermal vartoti negalima: • jeigu yra alergija veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje) arba vaistams, kurių sudėtyje yra simpatomimetinių aminų; • jeigu sergate širdies ligomis; • jei Jūsų aukštas kraujo spaudimas; • jei Jums nustatyta įgimta gliukozės-6-fosfatdehidrogenazės ir methemoglobino reduktazės stoka; • jei Jūs sergate sunkiu kepenų ar inkstų nepakankamumu; • jeigu jums yra diagnozuota tirotoksikozė (skydliaukės liga); šlapimo užsilaikymas ar feochromocitoma (antinksčių navikas); • jei Jūs vartojate zidovudino (vaisto, kuriuo gydoma ŽIV infekcija) ar vadinamųjų MAO inhibitorių (vaistų nuo depresijos) (žr. ˶Kiti vaistai ir GripexThermal“); • jeigu Jūs esate nėščia arba žindote kūdikį.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti GripexThermal jei Jūs sergate kepenų arba inkstų nepakankamumu, bronchine astma, prostatos hiperplazija (išvešėjimu), Reino sindromu (rankų ar kojų pirštų, ausies kraštų ir nosies galiuko išblyškimas dažnai sukeltas šalčio arba emocinio streso), širdies liga, padidėjusio kraujospūdžio liga, cukriniu diabetu.

Perdozavus turite nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos, net jei jaučiatės gerai, nes yra rizika vėlyvajam sunkiam kepenų pažeidimui.

Vaikams Šis vaistinis preparatas nerekomenduojamas jaunesniems nei 12 metų vaikams.   Kiti vaistai ir GripexThermal Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Patikrinkite, ar Jūsų vartojamų vaistų sudėtyje nėra šiame skyriuje išvardintų vaistinių medžiagų. Šio vaisto negalima vartoti kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra: - paracetamolio (veikliosios medžiagos, kurios yra daugelyje vaistų, naudojamų gydant peršalimą ir gripą); - fenilefrino arba pseudoefedrino (vartojamas simptominiam slogos gydymui); - kitų simpatomimetikų, įskaitant MAO inhibitorius (vartojami depresijos ir kai kurių kitų ligų gydymui), bei 2 savaites nutraukus jų vartojimą; - zidovudino (vaistas, vartojamas ŽIV infekcijos ar AIDS gydymui).

Pasitarkite su gydytoju prieš vartodami šį vaistą kartu su: - trombocitų funkciją slopinančiais vaistais (varfarinu, kumarinu); - vaistais nuo epilepsijos; - barbitūratais (turinčiais raminantį ir migdantį poveikį); - arterinį kraujospūdį mažinantį poveikį turinčiais vaistais (guanetidinu, mekamilaminu, metildopa ir rezerpinu); - indometacinu (vaistu nuo skausmo ir uždegimo, kuris vartojamas, pvz., sergant reumatoidiniu artritu); - beta blokatoriais (vartojamais sergant širdies ir kraujagyslių ligomis ir kraujospūdžio mažinimui); - tricikliniais antidepresantais.

Vaisto sudėtyje esanti askorbo rūgštis padidina aliuminio (esančio skrandžio rūgštį neutralizuojančių vaistų sudėtyje) ir geležies (būna vitaminų sudėtyje) įsisavinimą.

GripexThermal vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu Maistas nemažina vaisto pasisavinimo, tad jį galima gerti ir kartu su maistu, ir atskirai. Vartojant GripexThermal draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis  Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti nėštumo metu dėl jame esančio fenilefrino. Jei žindote kūdikį, prieš pradėdama vartoti šio vaisto, pasitarkite su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šis vaistas gali sukelti galvos svaigulį. Jeigu tai jaučiate, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

GripexThermal sudėtyje yra cukraus (sacharozės), natrio ir aspartamo.  1 paketėlyje yra 1,981 g sacharozės, atitinkančios maždaug 0,2 angliavandenių vienetų. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Šioje vaisto dozėje yra 333 mg natrio. Būtina atsižvelgti, jei kontroliuojamas natrio kiekis maiste.

Sudėtyje yra medžiagos, iš kurios susidaro fenilalaninas. Jis gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija.

3. Kaip vartoti GripexThermal

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji ir vyresni nei 12 metų vaikai: po 1 paketėlį kas 4–6 valandas (ne daugiau kaip 6 paketėlius per parą). Paketėlio turinį reikia ištirpinti stiklinėje karšto vandens.

Be gydytojo nurodymo, šio vaistinio preparato nevartokite ilgiau nei 7 dienas. Nevartokite didesnės nei rekomenduojama dozės. Pasakykite gydytojui, jei jūsų inkstų ar kepenų veikla sutrikusi, tam, kad dozė būtų pakoreguota. Pasakykite gydytojui, jei nuolat vartojate alkoholį, tam, kad dozė būtų pakoreguota. Vyresniojo amžiaus pacientams dozės koreguoti nereikia.

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Ką daryti pavartojus per didelę GripexThermal dozę? Per 1 valandą po perdozavimo reikia sukelti vėmimą ir, bet kokiu atveju, nedelsiant kreiptis į gydytoją, nes Jums gali prireikti gydymo ligoninėje.

Gali pasireikšti šie simptomai: pykinimas, vėmimas, hiperhidrozė (pagausėjęs prakaitavimas), mieguistumas ir bendras silpnumas. Šie simptomai gali praeiti savaime, tačiau negalima atmesti kepenų pažeidimo išsivystymo. Kiti simptomai gali būti: drebulys, nerimas, nemiga, arterinio kraujospūdžio padidėjimas, žymus širdies ritmo pagreitėjimas, išbalimas, šlapimo susilaikymas. Vėliau gali pasireikšti pilvo skausmas ir gelta.

Pamiršus pavartoti GripexThermal Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti GripexThermal GripexThermal skirtas trumpalaikiam peršalimo, gripo ir į gripą panašiems simptomams malšinti. Jei vaistas nepadeda, pasitarkite su gydytoju.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Šalutiniai poveikiai: Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau nei 1 žmogui iš 1000) - Alerginės reakcijos (niežulys, dilgėlinė). - Pykinimas, vėmimas, virškinimo sutrikimai, deginimo jausmas viršutinėje pilvo srityje.

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau nei 1 žmogui iš 10 000) - Padidėjusio jautrumo reakcijos, galinčios sukelti net anafilaksinį šoką. - Kvėpavimo sutrikimai, bronchinės astmos priepuoliai. - Inkstų sutrikimai, inkstų diegliai, inkstų spenelių nekrozė. - Granuliocitopenija (sumažėjęs vienos rūšies baltųjų kraujo ląstelių skaičius kraujyje), agranuliocitozė (vienos rūšies baltųjų kraujo ląstelių nebuvimas kraujyje), trombocitopenija (sumažėjęs trombocitų skaičius kraujyje).

Šalutinis poveikis, kurio dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis) - Arterinio kraujospūdžio padidėjimas, tachikardija (pagreitėjęs širdies ritmas), širdies ritmo sutrikimai, odos išbalimas. - Nemiga. - Haliucinacijos, nerimas, nervingumas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos) Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti GripexThermal

 Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje nei 25C temperatūroje.

Ant  dėžutės ir paketėlio po „Tinka iki/EXP“  nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

GripexThermal sudėtis - Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, askorbo rūgštis ir fenilefrino hidrochloridas. Kiekviename paketėlyje yra 650 mg paracetamolio, 50 mg askorbo rūgšties, 10 mg fenilefrino hidrochlorido. - Pagalbinės medžiagos: asptartamas (E951), sacharozė, bevandenė citrinų rūgštis, natrio citratas, citrinų skonio aromatinės medžiagos 875928 (sudėtyje yra sacharozės), 87A069, 875060 ir 501.476AP0504, acesulfamo kalio druska (E950), chinolino geltonasis (E104).

GripexThermal išvaizda ir kiekis pakuotėje Citrinų kvapo geltonos spalvos laisvai birūs be didelių dalelių milteliai. GripexThermal tiekiamas paketėliuose. Pakuotė: 5, 7, 8, 10, 12 paketėlių kartoninėje dėžutėje. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas US Pharmacia Sp. z o.o. Ziębicka 40 50 – 507 Wrocław Lenkija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

USP Baltics Lvovo g. 25 LT-09320 Vilnius Tel. 8 5 2 79 1715

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-08-10

 Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.     

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji ir vyresni nei 12 metų vaikai: po 1 paketėlį kas 4–6 valandas (ne daugiau kaip 6 paketėlius per parą). Paketėlio turinį reikia ištirpinti stiklinėje karšto vandens.

Be gydytojo nurodymo, šio vaistinio preparato nevartokite ilgiau nei 7 dienas. Nevartokite didesnės nei rekomenduojama dozės. Pasakykite gydytojui, jei jūsų inkstų ar kepenų veikla sutrikusi, tam, kad dozė būtų pakoreguota. Pasakykite gydytojui, jei nuolat vartojate alkoholį, tam, kad dozė būtų pakoreguota. Vyresniojo amžiaus pacientams dozės koreguoti nereikia.

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Ką daryti pavartojus per didelę GripexThermal dozę? Per 1 valandą po perdozavimo reikia sukelti vėmimą ir, bet kokiu atveju, nedelsiant kreiptis į gydytoją, nes Jums gali prireikti gydymo ligoninėje.

Gali pasireikšti šie simptomai: pykinimas, vėmimas, hiperhidrozė (pagausėjęs prakaitavimas), mieguistumas ir bendras silpnumas. Šie simptomai gali praeiti savaime, tačiau negalima atmesti kepenų pažeidimo išsivystymo. Kiti simptomai gali būti: drebulys, nerimas, nemiga, arterinio kraujospūdžio padidėjimas, žymus širdies ritmo pagreitėjimas, išbalimas, šlapimo susilaikymas. Vėliau gali pasireikšti pilvo skausmas ir gelta.

Pamiršus pavartoti GripexThermal Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti GripexThermal GripexThermal skirtas trumpalaikiam peršalimo, gripo ir į gripą panašiems simptomams malšinti. Jei vaistas nepadeda, pasitarkite su gydytoju.

 

Paracetamolis+Askorbo rūgštis+Fenilefrinas; 650mg+50mg+10mg

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Susiję straipsniai

Kai atakuoja peršalimas ir gripas

Kaip užsikrečiameAtšalus orams padaugėja sergančiųjų peršalimo ligomis, nors šaltesnis oras tiesiogiai ligos nesukelia. Jis tik turi įtakos virusų plitimui ir sausina nosies gleivinę, kuri tampa neats...

Susiję straipsniai

Kai atakuoja peršalimas ir gripas

Kaip užsikrečiameAtšalus orams padaugėja sergančiųjų peršalimo ligomis, nors šaltesnis oras tiesiogiai ligos nesukelia. Jis tik turi įtakos virusų plitimui ir sausina nosies gleivinę, kuri tampa neats...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti