preloader

Prašome palaukti

E-prekė
INSTITUT ESTHEDERM PARIS apsauginis aliejus deginimuisi, labai stipri saulė, 150 ml

INSTITUT ESTHEDERM PARIS apsauginis aliejus deginimuisi, labai stipri saulė, 150 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 346102001236

Sausas aliejus apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių, suteiks gražų įdegį ir maitins kūno odą ir plaukus.

64,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Sausas aliejus apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių, suteiks gražų įdegį ir maitins kūno odą ir plaukus.„Institut Esthederm“ apsaugos priemonės nuo saulės veikia kartu su saule ir išnaudoja jos teikiamą naudą. Suprantant, kad įdegis – natūrali ir geriausia apsaugos forma, skatinamas odos prisitaikymas prie saulės ir stimuliuojamas saugus ir gražus įdegis bei puoselėjama odos jaunystė.
Apsauginis aliejus deginimuisi – tobula priemonė mėgstantiems aliejinės konsistencijos priemones. Apsaugant odą nuo viso spektro saulės spindulių žalos, išsaugoma ir saulės teikiama nauda odai. Oda akimirksniu tampa glotni it aksomas, žvilganti, o „Institut Esthederm Paris“ saulės linijos skiriamuoju ženklu tapęs kvapas suteikia išskirtinį malonumą mėgaujantis saulės voniomis.
• Sustiprina vidines odos apsaugos galimybes: apsaugo nuo viso spektro saulės spindulių, prevenciškai veikia fotosenėjimą ir raukšlių atsiradimą, padeda odai prisitaikyti prie saulės – patentuota biologinė ląstelių apsaugos technologija „Global Cellular Protection“.
• Skatina greitesnį, tolygesnį ir ilgiau išsilaikantį įdegį – „ADAPTASUN“ optimizuoja odos pigmentacijos procesus.
• Prabangūs aliejai maitina, drėkina ir puoselėja odą ir plaukus.
Puikiai susigeriantis ir nepaliekantis riebaus pojūčio, be silikonų ir alkoholio.
Priemonė skirta kūno odai, toleruojančiai saulę. Stipri, labai stipri saulė (kalnai, tropikai, ilgas buvimas tiesioginiuose saulės spinduliuose).

Gausiai purkšti kūną ir plaukus 20 min. prieš deginimąsi, pakartoti kas dvi valandas ir po maudymosi. Taip pat gali būti naudojamas ištisus metus kaip sausas aliejus odai ir plaukams maitinti ir subtiliai pakvėpinti.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės