preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
JAMES BOND tualetinis vanduo vyrams 007, 50 ml

JAMES BOND tualetinis vanduo vyrams 007, 50 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 737052581279

Tualetinis vanduo vyrams.

-40%
19,19 €
31,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Tualetinis vanduo vyrams.Sukakus 50 metų nuo Džeimso Bondo debiuto ekrane, pasirodė pirmieji šiam legendiniam britų slaptajam agentui dedikuoti kvepalai – „James Bond 007“. Klasikinis, be galo vyriškas ir rafinuotas kultinio kino herojaus vardu pavadintų kvepalų aromatas sukurtas šiuolaikiškam vyrui.


Jau pusę amžiaus visas pasaulis žavisi Džeimso Bondo vyriškumu ir elegancija. Jis – vyriškumo idealas, su kuriuo tapatinasi visi vyrai. Džeimsas Bondas žinomas visame pasaulyje ir yra nepasiekiama svajonė – gerbiamas vyrų ir geidžiamas moterų. Jis yra neabejotinas vyro idealas, gebantis nepriekaištingai suderinti pavergiantį rafinuotumą ir bekompromisį vyriškumą.


Kvepalų „James Bond 007“ aromatas perteikia Džeimso Bondo asmenybės bruožus, atskleisdamas jos pavojingą dvilypumą – stulbinantį rafinuotumo ir vyriškumo derinį.


Kvepalai „James Bond 007“ skirti „Bondo“ tipo vyrui. Tai šiuolaikiška klasikinių kvepalų interpretacija – unikalus tradicinių ir akivaizdžiai britiškų sudedamųjų dalių derinys. „James Bond 007“ − kvepalai, kuriuos privalo turėti šiuolaikiškas 21 amžiaus vyras.

Naudoti pagal poreikį.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės