preloader

Prašome palaukti

KNEIPP® aromatinės vonios putos CHEERFUL MIND, 400 ml

KNEIPP® aromatinės vonios putos CHEERFUL MIND, 400 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 400823310399

Vonios putos su natūraliais pasiflorų ir greipfrutų aliejais. Maudykitės malonumuose! Tegul „Kneipp®“ veikia natūraliai. Pagaminta Vokietijoje.

4,29 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Vonios putos su natūraliais pasiflorų ir greipfrutų aliejais. Maudykitės malonumuose! Tegul „Kneipp®“ veikia natūraliai. Pagaminta Vokietijoje.Sebastianas Kneipas − vokiečių dvasininkas, natūropatas, holistinės filosofijos pradininkas. Anot jo, vanduo gydo viską. Augalai ir vanduo − mūsų sveikatos šaltinis. Sveikatinimas, pagal Sebastianą Kneipą, sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, stiprina imuninę sistemą. „Kneipp®“ produktai sukurti remiantis šia filosofija, naudojant tik išskirtinės, ypač aukštos kokybės natūralius žolelių ekstraktus, esencijas ir aliejus. „Kneipp®“ aromatinės vonios putos  „Linksmos mintys“. Dėl linksmo vaisių aromato su natūraliais pasiflorų ir greipfrutų aliejais, „Kneipp®“ vonios putos suteikia geros nuotaikos, todėl visi vargai išgaruoja. Mėgaukitės laimės akimirkomis be rūpesčių. Egzotiškas vonios putų aromatas sužadina pojūčius ir sugrąžina šypseną Jūsų veide. Natūralūs maitinamieji aliejai minkština odą ir suteikia jai elastingumo. Džiaugsmingo aromato, ryškios spalvos ir ilgai išliekančių putų sąveika vonios kambarį paverčia nepakartojama pojūčių sinergijos patirtimi. 


Be dirbtinių dažiklių, parafino, silikono, mineralinių aliejų.


Su augaliniais ekstraktais. Patikrinta dermatologų.


Kilmės šalis: Vokietija.

1 kamštelio kiekį supilkite į tekantį vandenį (36−38 °C) ir mėgaukitės vonia 15−20 minučių. Po naudojimo, išplaukite kamštelį. ĮSPĖJIMAS: produktas gali dažyti, nepilkite neskiesto produkto ant vonios paviršiaus ir odos. Rekomenduojama putas pilti į tekantį vandenį. Baigus maudytis, rekomenduojame vonią išplauti karštu vandeniu.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės