preloader

Prašome palaukti

Naujiena
MASQUE BAR  nuplėšiamoji anglies kaukė, 3 vnt., 10 ml

MASQUE BAR nuplėšiamoji anglies kaukė, 3 vnt., 10 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 628816002096

Giliai valanti ir švarinanti odą nuplėšiamoji kaukė. 

7,97 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Giliai valanti ir švarinanti odą nuplėšiamoji kaukė. Kaukės sudėtyje esančios giluminį valomąjį poveikį turinčios medžiagos ištraukia nešvarumus ir riebalus. Sudėtyje yra medžio anglies miltelių, bergamočių ekstrakto, riešutinių lotosų ekstrakto.

NAUDOJIMAS:

 

1) ant švarios ir nusausintos odos užtepkite storą, nepersišviečiantį, tolygų sluoksnį; 2) netepkite srities apie akis, antakius, plaukų augimo liniją ir lūpas; 3) palaukite 20–30 minučių, kol kaukė visiškai išdžius; 4) švelniai nulupkite kaukę, pradėdami nuo išorinių kraštų, likučius nuplaukite šiltu vandeniu; 5) naudokite vieną ar du kartus per savaitę.

 

ĮSPĖJIMAI:

 

nenaudoti, jei yra dėmelių, spuogų, oda sudirginta ar įdegusi. Jei naudojant arba panaudojus kaukę oda parausta, patinsta ar pradeda niežėti, jos daugiau nebenaudoti ir pasitarti su gydytoju. Patekus į akis, praplauti vandeniu. Nenaudoti, jei oda jautri tvarsčiams ar pleistrams, nelaikyti vietose, kurios yra veikiamos tiesioginės saulės arba ekstremalių temperatūrų. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Atidarius pakuotę, kaukę sunaudoti iš karto, nes ji gali išdžiūti.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės