preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
MONAFIT, 60 tablečių
MONAFIT, 60 tablečių

MONAFIT, 60 tablečių

Maisto papildas
Prekės kodas: 477902489084

Augaliniai steroliai ir Monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

10,43 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Maisto papildas

Augaliniai steroliai ir Monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.Įdėta augalų sterolių.

Įspėjimai: maisto produktas skirtas išimtinai žmonėms, norintiems sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Produktas neskiriamas žmonėms, kuriems nereikia kontroliuoti cholesterolio kiekio kraujyje. Negalima vartoti daugiau kaip 3 g įdėtų augalinių sterolių per parą. Pacientai, vartojantys cholesterolį mažinančius vaistus, produktą gali vertoti tik prižiūrimi gydytojo. Maisto papildas gali netikti nėščių ir krūtimi maitinančių moterų ir mažesnių kaip 5 metų vaikų mitybai. Maisto produktas turi būti subalansuotos ir įvairios mitybos dalis, o siekiant palaikyti karotinoidų kiekį reikia dažnai valgyti vaisius ir daržoves. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniems kaip 15 metų vaikams ir suaugusiems.

Teigiamas produkto poveikis atsiranda per parą suvartojant ne mažiau kaip 2 tabletes, kuriose yra 10 mg monakolino K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių ir 842,2 mg augalinių sterolių. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

 

Tabletės sudedamosios dalys:  augaliniai steroliai, užpildas  dikalcio fosfatas, užpildas  mikrokristalinė celiuliozė, raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių (Monascus purpureus) milteliai, lipnumą reguliuojančios medžiagos: silicio dioksidas, magnio stearatas, stabilizatorius skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, glajinė medžiaga hipromeliozė.

 

Maistinės medžiagos 2 tabletėse:

Augaliniai steroliai (95%) 842,2 mg,

Raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių (Monascus purpureus) milteliai (3%), kuriuose yra 333,4 mg

kuriuose yra monakolino K 10 mg.

Gerti po 2 tabletes per dieną, valgio metu. Tabletes užgerti stikline vandens.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės