preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
E-prekė
MOONY vaikiškos sauskelnės, 6-11 kg, 64 vnt.
MOONY vaikiškos sauskelnės, 6-11 kg, 64 vnt.

MOONY vaikiškos sauskelnės, 6-11 kg, 64 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 490311121105

Tai naujos kartos MOONY sauskelnių linija, atnaujinta 2013 m. Jų išskirtinė patentuota konstrukcija yra pagaminta pasitelkiant šiuolaikiškiausiais technologi...

-20%
23,19 €
28,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Pramoninė prekė

Tai naujos kartos MOONY sauskelnių linija, atnaujinta 2013 m. Jų išskirtinė patentuota konstrukcija yra pagaminta pasitelkiant šiuolaikiškiausiais technologijas, kiekviena sauskelnių detalė yra ištobulinta iki smulkmenų.

Pagaminta Japonijoje.MOONY Air Fit yra naujausios kartos sauskelnės su unikalia patentuota sauskelnių konstrukcija. Šių sauskelnių konstrukcija buvo testuojama ir tobulinama specialiai įrengtoje laboratorijoje su judantį kūdikį imituojančiu robotuku.

 

Greičiau sugeriantis dar švelnesnis paviršius

Vidinis sauskelnių paviršius dar patobulintas, yra puresnis ir švelnesnis, greičiau ir daugiau sugeria. Jau po keleto sekundžių paviršius lieka sausas – tad ir kūdikio odelė lieka sausa. Paviršius yra reljefinis (purūs iškilumai ir grioveliai tarp jų primena gofruotą popierių), tad oras geriau cirkuliuoja. Bendradarbiaujant su Nagasakio universiteto biomedicinos katedra, buvo atlikti ir sauskelnių audinių tyrimai, kurių metu vidiniam sluoksniui buvo parinktas audinys, į kurį kūdikio smegenyse esantys receptoriai reagavo kaip į maloniausią lietimui. Saukelnės yra be jokių kvapiklių, baliklių, formaldehidų, spalvoti elementai naudojami tik išoriniame sluoksnyje.

 

Ištobulinta sauskelnių konstrukcija

Juosmuo yra tamprus, su minkšta plačia guma juosmens srityje, tad sauskelnės gražiai priglunda neverždamos pilvuko.

Lipukai ir lipukų tvirtinimo juosta yra laidūs orui (skirtingai nuo daugelio kitų sauskelnių). Tai mažina prakaitinės, šutimo tikimybę. Patobulinta ir lipukų forma.

Kompaktiškas sauskelnių priekis, taikant MOONY sukurtas technologijas, suformuotas taip, kad nebūtų išsipūtęs.

Dvigubos apsauginės klostės. Jų apsauginių klosčių forma ir konstrukcija taip pat ištobulinta, jos apglunda kūdikio kojytes visiškai neverždamos.

Drėgmės indikatorius yra itin jautrus, į drėgmę reaguoja kone akimirksniu. 

 

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes. 

Svoris: 6 - 11 kg

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės