preloader

Prašome palaukti

NiQuitin, 21mg/24 val., transderminis pleistras, N7
NiQuitin, 21mg/24 val., transderminis pleistras, N7

NiQuitin, 21mg/24 val., transderminis pleistras, N7

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Nikotinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 21mg/24 val.
Prekės kodas: 474204100168
Pleistrai yra trumpalaikio poveikio priemonė, padedanti mesti rūkyti, nes pakeičia nikotiną, kuris į organizmą patektų rūkant cigaretes.

19,18 €
Prekė sandėlyje
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Vaistinis preparatas

Pleistrai yra trumpalaikio poveikio priemonė, padedanti mesti rūkyti, nes pakeičia nikotiną, kuris į organizmą patektų rūkant cigaretes.Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
NiQuitin galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra NiQuitin ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant NiQuitin
3. Kaip vartoti NiQuitin
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti NiQuitin
6. Kita informacija


1. KAS YRA NiQuitin IR KAM JIS VARTOJAMAS

NiQuitin yra stačiakampio formos permatomi pleistrai, klijuojami ant odos. Jie gaminami trejopo stiprumo.

Pirmajam gydymo etapui vartojami NiQuitin 21 mg/ 24 val. transderminiai pleistrai. Viename transderminiame 22 cm² pleistre yra 114 mg nikotino (5,1 mg/cm2). Per 24 valandas išsiskiria 21 mg nikotino.
Antrajam gydymo etapui vartojami NiQuitin 14 mg/ 24 val. transderminiai pleistrai. Viename transderminiame 15 cm² pleistre yra 78 mg nikotino (5,1 mg/cm2). Per 24 valandas išsiskiria 14 mg nikotino.
Trečiajam gydymo etapui vartojami NiQuitin 7 mg/ 24 val. transderminiai pleistrai. Viename transderminiame 7 cm² pleistre yra 36 mg nikotino (5,1 mg/cm2). Per 24 valandas išsiskiria 7 mg nikotino.

Vieno stiprumo (vienam gydymo etapui skirti) pleistrai pakuojami atskirai. Vienoje pakuotėje yra 7 arba 14 pleistrų, supakuotų atskiruose paketėliuose (viena pakuotė skirta vienai ar dviem savaitėms).

NiQuitin pleistrai aprūpina organizmą nikotinu, todėl yra trumpalaikio poveikio priemonė, padedanti mesti rūkyti, nes pakeičia nikotiną, kuris į organizmą patektų rūkant cigaretes. Šie pleistrai padeda mažinti potraukį rūkyti ir nemalonius simptomus, kurių atsiranda kai kuriems rūkaliams, kai jie mėgina atsikratyti šio žalingo įpročio. Vartojant NiQuitin, organizme susidaro tam tikras nikotino kiekis, kuris yra paprastai mažesnis nei rūkant cigaretes.

Gaminami trejopo stiprumo NiQuitin pleistrai. Ilgainiui nikotino poreikis organizmui silpnėja, todėl 10 savaičių galima mažinti pleistrų stiprumą, kol poreikis juos vartoti visai išnyks. Ši laipsniška dozės mažinimo tvarka suteikia galimybę pamažu atsikratyti organizmo poreikio nikotinui.


2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NiQuitin

NiQuitin vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) nikotinui arba bet kuriai pagalbinei NiQuitin medžiagai;
- jeigu nerūkote arba rūkote retkarčiais;
- jaunesniems kaip12 metų vaikams;
- jeigu neseniai Jus ištiko miokardo infarktas ar insultas*;
- jeigu Jums yra greitas neritmiškas širdies plakimas, nestabili ar progresuojanti krūtinės angina (skausmas krūtinėje) ar neprogresuojanti krūtinės angina*.
*Esant šiai būklei, gydytojas turi patarti.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- jeigu Jūs esate 12-17 metų amžiaus;
- jeigu Jūs esate esate nėščia, ketinate pastoti arba žindote kūdikį*;
- sutrikusi Jūsų širdies veikla ar kraujotaka, įskaitant širdies nepakankamumą ir stabilią krūtinės anginą, arba padidėjęs kraujospūdis;
- sergate ar anksčiau sirgote dermatitu arba kita odos liga;
- sergate sunkia kepenų arba inkstų liga;
- sergate skrandžio opalige arba yra sustiprėjusi skydliaukės funkcija;
- sergate cukriniu diabetu ir vartojate insulino;
- Jums diagnozuotas antinksčių navikas (feochromocitoma);
- vartojate kofeino, teofilino, imipramino, pentazocino, fenacetino, fenilbutazono, takrino, klomipramino, vaistų nuo bronchinės astmos ar padidėjusio kraujospūdžio, kadangi sumažėjus nikotino kiekiui organizme, gali keistis reakcija į šių vaistų poveikį.

Visais aukščiau išvardytais atvejais NiQuitin pleistrus vartoti galima tik gydytojui paskyrus.

* Nėščios ar kūdikį žindančios moterys turėtų mesti rūkyti nenaudodamos nikotino turinčių preparatų, pvz., pleistrų ar kramtomosios gumos.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.


3. KAIP VARTOTI NiQuitin

NiQuitin visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Jeigu manote, kad NiQuitin veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Visais atvejais, bandant mesti rūkyti ir vartojant NiQuitin pleistrų, būtina visiškai nerūkyti. Net surūkius tik vieną cigaretę, tikimybė mesti rūkyti mažėja. Kartu su nikotino pleistrais negalima vartoti jokių kitų nikotino turinčių preparatų, pvz., kramtomosios gumos.

Suaugusiems žmonėms, įskaitant senyvo amžiaus pacientus

Jei surūkote daugiau kaip 10 cigarečių per parą, reikia gydytis tokia tvarka:
pirmąjį etapą 6 savaites vartojama NiQuitin 21 mg/ 24 val.;
antrąjį etapą 2 savaites vartojama NiQuitin 14 mg/ 24 val.;
trečiąjį etapą 2 savaites vartojama NiQuitin 7 mg/ 24 val.

Jei surūkote 10 ar mažiau cigarečių per parą, gydytis pradedama nuo antrojo etapo:
antrąjį etapą 6 savaites vartojama NiQuitin 14 mg/ 24 val.;
trečiąjį etapą 2 savaites vartojama NiQuitin 7 mg/ 24 val.

Norint, kad gydymas būtų veiksmingas, reikia nuosekliai laikytis dozės mažinimo plano.

Vis dėlto NiQuitin pleistrų nepatartina vartoti be pertraukos daugiau kaip 10 savaičių. Jei vėl pradėjote rūkyti, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, ką reikėtų daryti, kad kitas NiQuitin vartojimo kursas būtų veiksmingesnis.

Tam, kad NiQuitin pleistras gerai priliptų, jį reikia klijuoti ant švarios, sausos ir neplaukuotos odos. Pleistro nepatartina klijuoti ant vietų, kur oda raukšlėjasi (pvz., ant sąnarių) arba lankstosi judant. Taip pat nereikėtų klijuoti ant paraudusios, pažeistos ar sudirgintos odos.

Neišimkite NiQuitin pleistro iš sandaraus apsauginio paketėlio, kol nesate pasirengę jo vartoti.
Atsargiai, kad nepažeistumėte pleistro, nukirpkite išilgai punktyrinės linijos ir atidarykite paketėlį.
Atsargiai išimkite pleistrą. Lipniąją sidabro spalvos pleistro pusę, kuria jis klijuojamas ant odos, dengia permatomas apsauginis sluoksnis.

Laikydami pleistrą šia puse prieš save, nuplėškite pusę jo apsauginio sluoksnio (pradėkite nuo vidurio). Laikydami už išorinio pleistro krašto, nuplėškite kitą apsauginio sluoksnio pusę (sidabro spalvos pusės stenkitės neliesti).

NiQuitin pleistrą tuoj pat priklijuokite lipniąja puse prie odos, stipriai prispauskite delnu ir palaikykite ne mažiau kaip 10 sekundžių. Patikrinkite, ar jis (ypač kraštai) gerai prilipo.

Klijuodami NiQuitin pleistrą, nelieskite akių ir nosies. Baigę šią procedūrą, visada nusiplaukite rankas vien vandeniu. Nevartokite muilo, nes jis gali didinti nikotino rezorbciją.

Tinkamai priklijuotam NiQuitin pleistrui vanduo nekenkia. Su priklijuotu pleistru galima neilgai maudytis vonioje, plaukioti ar praustis po dušu.

Kaip pakeisti pleistrą
Naujas pleistras klijuojamas vieną kartą per parą, maždaug tuo pačiu laiku (geriausia vos pabudus). Kiekvieną kartą pleistrą reikia klijuoti ant kitos odos vietos. Neklijuokite jo toje pačioje vietoje nepraėjus 7 paroms.

Nuėmę pleistrą, sulenkite jį pusiau (lipniąja puse į vidų) ir įdėkite į paketėlį, iš kurio išėmėte naują pleistrą. Paketėlį su naudotu pleistru išmeskite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

NiQuitin pleistrai paprastai gerai prilimpa prie odos, tačiau kartais gali atsiklijuoti. Jei jis nukrenta per anksti, priklijuokite naują ant kitos neplaukuotos, švarios ir sausos odos vietos. Toliau pleistrus vartokite kaip nurodyta.

Jei norite, prieš miegą pleistrą galite nuimti (palaikę apie 16 valandų), o pabudę prisiklijuoti naują. Tačiau jį laikant 16 valandų, lėčiau silpnėja potraukis rūkyti pabudus, kurį jaučia kai kurie rūkaliai..

Pavartojus per didelę NiQuitin dozę
Vienu metu negalima klijuoti daugiau kaip vieno pleistro. Per didelis nikotino kiekis gali pakenkti. Priklijavus keletą pleistrų ir kartu vartojant kitų nikotino turinčių preparatų, pvz., kramtomosios gumos, arba toliau rūkant, galima perdozuoti nikotino.

Šie pleistrai netinka vaikams ir retkarčiais rūkantiems ar nerūkantiems žmonėms, nes yra rizika perdozuoti nikotino.

Jei manote, kad perdozavote nikotino, arba jei vaikas nurijo ar prisiklijavo NiQuitin pleistrą, nuplėškite jį (juos) nuo odos, nuplaukite ją vien vandeniu ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jei įmanoma, parodykite gydytojui šio vaisto pakuotę arba pakuotės lapelį.

Pamiršus pavartoti NiQuitin
Jei užmiršote pakeisti pleistrą reikiamu laiku, pakeiskite jį, kai tik apie tai prisiminsite, o vėliau pleistrus vartokite kaip nurodyta.


4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

NiQuitin, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Vartojami rekomenduojamomis dozėmis NiQuitin nesukėlė jokio sunkaus šalutinio poveikio.
Metus rūkyti gali pasireikšti kai kurių simptomų, pvz., silpnumas, galvos svaigimas, galvos skausmas, kosulys ar į gripą panašūs negalavimai, nuotaikos pokyčiai, nemiga, depresija, dirglumas, nervingumas, mieguistumas, neramumas, nerimastingumas, sutrikusi koncentracija, miego sutrikimai.

Kitas šalutinis poveikis yra nurodytas žemiau - jis yra sugrupuotas pagal atsiradimo dažnį.

Labai dažnas šalutinis poveikis (pasireiškė daugiau negu 1 iš 10 gydomų žmonių)
- Vietinė reakcija uždėjus vaistų
- Miego sutrikimai, įskaitant neįprastus sapnus ir nemigą
- Pykinimas, vėmimas
- Galvos skausmas
- Svaigulys

Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškė daugiau negu 1 iš 100, bet mažiau negu 1 iš 10 gydomų žmonių):
- Nervingumas
- Drebulys
- Dusulys
- Kosulys
- Gerklės patinimas arba skausmas
- Nevirškinimas
- Pilvo skausmai
- Viduriavimas
- Vidurių užkietėjimas
- Padidėjęs prakaitavimas
- Burnos sausmė
- Sąnarių, raumenų, krūtinės, galūnių skausmai
- Nuovargis, silpnumas
- Palpitacija (padidėjęs širdies plakimas)

Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškė daugiau negu 1 iš 1 000, bet mažiau negu 1 iš 100 gydomų žmonių):
- Alerginė reakcija

Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškė mažiau negu 1 iš 10 000 gydomų žmonių):
- Odos reakcija
- Padidėjęs odos jautrumas saulės šviesaiSunkios alerginės reakcijos simptomai tarp jų staigus švokštimas ir spaudimo jausmas krūtinėje, bėrimas ir alpimas

Odos vietoje, ant kurios buvo klijuotas pleistras, gali atsirasti nedidelis paraudimas, niežėjimas, deginimas ir dilgsėjimas. Paprastai šie simptomai greitai išnyksta pašalinus pleistrą.

Kai kada pleistro klijavimo vietoje gali pasireikšti sunkesnė reakcija. Jei taip atsitiktų, daugiau nevartokite šių pleistrų ir kreipkitės į gydytoją.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.


5. KAIP LAIKYTI NiQuitin

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Specialių laikymo sąlygų nereikia.
Vidinę pakuotę laikyti išorinėje dėžutėje.

Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

Atsiradus paketėlio pažeidimų, NiQuitin pleistro vartoti negalima. Galimas nedidelis sidabro spalvos pleistro pusės pageltimas.


6. KITA INFORMACIJA

NiQuitin sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra nikotinas.
NiQuitin 7 mg/ 24 val. transderminis pleistras
Viename transderminiame 7 cm² pleistre yra 36 mg nikotino (5,1 mg/cm2). Per 24 valandas išsiskiria 7 mg nikotino.
NiQuitin 14 mg/ 24 val. transderminis pleistras
Viename transderminiame 15 cm² pleistre yra 78 mg nikotino (5,1 mg/cm2). Per 24 valandas išsiskiria 14 mg nikotino.
NiQuitin 21 mg/ 24 val. transderminis pleistras
Viename transderminiame 22 cm² pleistre yra 114 mg nikotino (5,1 mg/cm2). Per 24 valandas išsiskiria 21 mg nikotino.
- Pagalbinės medžiagos yra etilenvinilo acetato kopolimeras, polietilentereftalato/ etilenvinilo acetato plėvelė, didelio tankio polietileno plėvelė, poliizobutileno laminatas , baltas rašalas (3015Z)#.

NiQuitin išvaizda ir kiekis pakuotėje
NiQuitin yra stačiakampio formos pleistras sudarytas iš skaidraus pagrindo ir permatomo, prieš vartojimą nuplėšiamo, išorinio apsauginio sluoksnio. Ant NiQuitin 7 mg/ 24 val. transderminio pleistro pagrindo baltu rašalu užrašyta „NCQ 7"; ant NiQuitin 14 mg/ 24 val. transderminio pleistro baltu rašalu užrašyta „NCQ 14"; ant NiQuitin 21 mg/ 24 val. transderminio pleistro pagrindo baltu rašalu užrašyta „NCQ 21".
Kartoninėje dėžutėje yra 7 arba 14 pleistrų. Kiekvienas pleistras įdėtas į laminuotą paketėlį.


Rinkodaros teisės turėtojas
GlaxoSmithKline Export Ltd
980 Great West Road
Brentford
Middlesex TW8 9GS
Jungtinė Karalystė

Gamintojas
Catalent UK Packaging Limited
Sedge Close, Headway Great Oakley, Corby,
Northamptonshire, NN18 8HS,
Jungtinė Karalystė

arba

Catalent UK Packaging Limited
Lancaster Way, Wingates Industrial Park,
Westhoughton, Bolton, Lancashire, BL5 3XX
Jungtinė Karalystė

arba

Catalent UK Swindon Zydis Limited
Frankland Road
Blagrove
Swindon SN5 8RU
Jungtinė Karalystė


Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

UAB „GlaxoSmithKline Lietuva"
A.Goštauto g. 40A
Vilnius LT-01112
Tel. + 370 264 90 00

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-07-31


Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/
NiQuitin visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Jeigu manote, kad NiQuitin veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Visais atvejais, bandant mesti rūkyti ir vartojant NiQuitin pleistrų, būtina visiškai nerūkyti. Net surūkius tik vieną cigaretę, tikimybė mesti rūkyti mažėja. Kartu su nikotino pleistrais negalima vartoti jokių kitų nikotino turinčių preparatų, pvz., kramtomosios gumos.

Suaugusiems žmonėms, įskaitant senyvo amžiaus pacientus

Jei surūkote daugiau kaip 10 cigarečių per parą, reikia gydytis tokia tvarka:
pirmąjį etapą 6 savaites vartojama NiQuitin 21 mg/ 24 val.;
antrąjį etapą 2 savaites vartojama NiQuitin 14 mg/ 24 val.;
trečiąjį etapą 2 savaites vartojama NiQuitin 7 mg/ 24 val.

Jei surūkote 10 ar mažiau cigarečių per parą, gydytis pradedama nuo antrojo etapo:
antrąjį etapą 6 savaites vartojama NiQuitin 14 mg/ 24 val.;
trečiąjį etapą 2 savaites vartojama NiQuitin 7 mg/ 24 val.

Norint, kad gydymas būtų veiksmingas, reikia nuosekliai laikytis dozės mažinimo plano.

Vis dėlto NiQuitin pleistrų nepatartina vartoti be pertraukos daugiau kaip 10 savaičių. Jei vėl pradėjote rūkyti, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, ką reikėtų daryti, kad kitas NiQuitin vartojimo kursas būtų veiksmingesnis.

Tam, kad NiQuitin pleistras gerai priliptų, jį reikia klijuoti ant švarios, sausos ir neplaukuotos odos. Pleistro nepatartina klijuoti ant vietų, kur oda raukšlėjasi (pvz., ant sąnarių) arba lankstosi judant. Taip pat nereikėtų klijuoti ant paraudusios, pažeistos ar sudirgintos odos.

Neišimkite NiQuitin pleistro iš sandaraus apsauginio paketėlio, kol nesate pasirengę jo vartoti.
Atsargiai, kad nepažeistumėte pleistro, nukirpkite išilgai punktyrinės linijos ir atidarykite paketėlį.
Atsargiai išimkite pleistrą. Lipniąją sidabro spalvos pleistro pusę, kuria jis klijuojamas ant odos, dengia permatomas apsauginis sluoksnis.

Laikydami pleistrą šia puse prieš save, nuplėškite pusę jo apsauginio sluoksnio (pradėkite nuo vidurio). Laikydami už išorinio pleistro krašto, nuplėškite kitą apsauginio sluoksnio pusę (sidabro spalvos pusės stenkitės neliesti).

NiQuitin pleistrą tuoj pat priklijuokite lipniąja puse prie odos, stipriai prispauskite delnu ir palaikykite ne mažiau kaip 10 sekundžių. Patikrinkite, ar jis (ypač kraštai) gerai prilipo.

Klijuodami NiQuitin pleistrą, nelieskite akių ir nosies. Baigę šią procedūrą, visada nusiplaukite rankas vien vandeniu. Nevartokite muilo, nes jis gali didinti nikotino rezorbciją.

Tinkamai priklijuotam NiQuitin pleistrui vanduo nekenkia. Su priklijuotu pleistru galima neilgai maudytis vonioje, plaukioti ar praustis po dušu.

Kaip pakeisti pleistrą
Naujas pleistras klijuojamas vieną kartą per parą, maždaug tuo pačiu laiku (geriausia vos pabudus). Kiekvieną kartą pleistrą reikia klijuoti ant kitos odos vietos. Neklijuokite jo toje pačioje vietoje nepraėjus 7 paroms.

Nuėmę pleistrą, sulenkite jį pusiau (lipniąja puse į vidų) ir įdėkite į paketėlį, iš kurio išėmėte naują pleistrą. Paketėlį su naudotu pleistru išmeskite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

NiQuitin pleistrai paprastai gerai prilimpa prie odos, tačiau kartais gali atsiklijuoti. Jei jis nukrenta per anksti, priklijuokite naują ant kitos neplaukuotos, švarios ir sausos odos vietos. Toliau pleistrus vartokite kaip nurodyta.

Jei norite, prieš miegą pleistrą galite nuimti (palaikę apie 16 valandų), o pabudę prisiklijuoti naują. Tačiau jį laikant 16 valandų, lėčiau silpnėja potraukis rūkyti pabudus, kurį jaučia kai kurie rūkaliai..

Pavartojus per didelę NiQuitin dozę
Vienu metu negalima klijuoti daugiau kaip vieno pleistro. Per didelis nikotino kiekis gali pakenkti. Priklijavus keletą pleistrų ir kartu vartojant kitų nikotino turinčių preparatų, pvz., kramtomosios gumos, arba toliau rūkant, galima perdozuoti nikotino.

Šie pleistrai netinka vaikams ir retkarčiais rūkantiems ar nerūkantiems žmonėms, nes yra rizika perdozuoti nikotino.

Jei manote, kad perdozavote nikotino, arba jei vaikas nurijo ar prisiklijavo NiQuitin pleistrą, nuplėškite jį (juos) nuo odos, nuplaukite ją vien vandeniu ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jei įmanoma, parodykite gydytojui šio vaisto pakuotę arba pakuotės lapelį.

Pamiršus pavartoti NiQuitin
Jei užmiršote pakeisti pleistrą reikiamu laiku, pakeiskite jį, kai tik apie tai prisiminsite, o vėliau pleistrus vartokite kaip nurodyta.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės