preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
NOVEXPERT serumas veidui su vitaminu C, stipriai koncentruotas, 30 ml
NOVEXPERT serumas veidui su vitaminu C, stipriai koncentruotas, 30 ml

NOVEXPERT serumas veidui su vitaminu C, stipriai koncentruotas, 30 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 366146700223

Serumas veidui skirtas naudoti nuo 25 metų, visiems odos tipams. Intensyvi odos atgaivinimo programa, šviesesnė, švelnesnė, lygesnė oda!

-20%
48,47 €
60,59 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Serumas veidui skirtas naudoti nuo 25 metų, visiems odos tipams. Intensyvi odos atgaivinimo programa, šviesesnė, švelnesnė, lygesnė oda!„Novexpert“ – tai keturių Prancūzijos mokslininkų/gydytojų sukurti kosmetikos produktai Jūsų grožiui ir sveikatai! Visi „Novexpert“ produktai tinka ir moterims, ir vyrams.

 

„Novexpert“ linija su vitaminu C veikia kaip antioksidantas, prieš raukšles, skaistina odos spalvą ir kt.

 

Vitaminas C – tai tikra „žvaigždė“, kurio koncentracija odoje 200 kartų didesnė nei vitamino A, jo 40 kartų daugiau nei Vitamino E. Taigi galima drąsiai teigti, kad vitaminas C yra bene vienas iš gyvybiškai svarbiausių vitaminų, nulemiančių mūsų odos sveikatą.

 

Būdamasi tikras odos skydas nuo kasdienės aplinkos agresijos, vitaminas C yra ne tik antioksidantas, bet ir kovoja su uždegimais, paraudimais, alergijomis. Be to, jis yra išskirtinis stimuliatorius: genai, fibroblastai, kolagenas – visų jų veiklą kiekvieną dieną stimuliuoja vitaminas C. 

 

Šiuolaikinis gyvenimas ir vitaminas C:

  • atopiniai susirgimai (egzema) suardo iki 70 proc. vitamino C;
  • buvimas saulėje suardo iki 80 proc. vitamino C;
  • užterštumas (ozonas) suardo iki 55 proc. vitamino C;
  • kontraceptinės tabletės suardo iki 30 proc. vitamino C;
  • alkoholis (2 taurės vyno) suardo iki 30 proc. vitamino C;
  • rūkymas (20 cigarečių) suardo iki 40 proc. vitamino C;
  • senėjimas (15–60 metų) suardo iki 66 proc. vitamino C.

 

Naujovė senėjimo lėtinime: vitaminas C nuo šiol yra veido odos priežiūros gaminys! Vitaminą C, naudojamą tiesiai ant epidermio, oda įsisavina 30 kartų geriau nei geriamą.

 

„Novexpert“ serumas su vitaminu C – tai unikalu!

Didžiausia vitamino C koncentracija pasaulyje! „Novexpert“ serume vitamino C koncentracija siekia net 25 proc.!

 

Dvigubai galingesnis ginklas prieš raukšles. Serumas sudarytas iš dviejų rūšių stabilizuoto vitamino C:

  • Japoniškas vitaminas C priskiriamas prie pusiau vaistų (prieš hiperpigmentaciją);
  • Prancūziškas vitaminas C, prisotintas siliciu (prieš raukšles).

 

Nepaprastai patvarus „Novexpert“ vitamino C kompleksas išlieka veiksmingas net keletą mėnesių po atidarymo. Laipsniškas ir pastovus odos aprūpinimas su ilgalaikiu efektu. Fiziologinis pH, hipoalerginis, 0 proc. alergenų, 0 proc. konservantų.

 

„Novexpert“ stipriai koncentruotas serumas veidui su vitaminu C – tai „turbo“ odos priežiūros priemonė, besirūpinanti jautria oda.

 

Produktas sukurtas Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje. Serumas veidui skirtas naudoti nuo 25 metų, visiems odos tipams, tinka ir ypač jautriai odai. Jį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Serumas skirtas atgaivinti suglebusią,  spindesį praradusią veido odą, ypač ir dėl žalingų veiksnių, tokių kaip rūkymas, užterštas oras, taip pat paveiktą fotosenėjimo.

Nedideliu kiekiu produkto (pagal poreikį) pirštų galiukais tepkite veidą, kaklą ir dekoltė. Papildomai gali būti tepamas ant tikslinių sričių: padidintos pigmentacijos dėmių (veido, raukšlių apie akis, „žąsies letenėles“), sritis su gilesnėmis ir smulkiomis raukšlėmis arba naudoti, kuomet tiesiog jaučiate būtinybę (pabuvus saulėje (fotosenėjimas), prieš vakarėlį ir kt.).


Šį stiprinantį serumą galite naudoti atskirai, be jokių kitų odos priežiūros gaminių, prieš naudojant savo kremą, kartu su savo kremu. Makiažą darykite iš karto po stiprinančio serumo.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės