preloader

Prašome palaukti

OCUflash akių lašai 7mg/ml, 2 vnt., 10 ml
OCUflash akių lašai 7mg/ml, 2 vnt., 10 ml

OCUflash akių lašai 7mg/ml, 2 vnt., 10 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 858800022755
Akių lašai, tirpalas.
4,53 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Akių lašai, tirpalas.


„OCUflash“ yra specialūs akių lašai (izotoninis, buferinis), tirpalas, kuriame yra Euphrasia officinalis ištraukos priemaišų. Lašų reikia lašinti į akį arba jais plauti akis. Euphrasia officinalis ištrauka gali padėti slopinti akies uždegimą ir veikia sutraukiamai (sutraukiantis preparatas, adstringentas). Dėl šių savybių Euphrasia officinalis jau nuo seno vartojama akių sutrikimams lengvinti, profilaktikai, taip pat kaip palaikomoji neužkrečiamojo akių vokų ir junginės uždegimo gydymo priemonė.

 

„OCUflash“ yra idealus plaunamasis tirpalas šalinant iš akies svetimkūnį. Šį tirpalą galima vartoti be gydytojo nurodymo, pavyzdžiui, trumpą laiką plauti akis, lašinti į jas ar vartoti kaip vokų kompresą. Šį preparatą galima vartoti, kai jaučiamas akių negalavimas, pavyzdžiui, deginimas, dilgsėjimas, niežulys, svetimkūnio pojūtis. Idealu vartoti „OCUflash“ toliau išvardytais atvejais:

 

  1. Akims plauti po tonometrijos ir gonioskopijos;
  2. Akims plauti šalinant svetimkūnį, dulkes ar chloruotą vandenį;
  3. Fluoresceninio tirpalo likučiams šalinti;
  4. Gleivių ar pūlių išskyroms šalinti;
  5. Akims plauti po kontaktinių lęšių panaudojimo;
  6. Jei yra lengva junginės erozija arba į akis pateko rūgščių ar šarmų;
  7. Kaip palaikomoji priemonė sergant kai kuriomis ligomis, ypač neužkrečiamuoju junginės uždegimu ir lėtinėmis užkrečiamosiomis junginės ligomis;
  8. Kosmetikos likučiams, esantiems aplink akis (nuo vokų ir blakstienų), šalinti.

 

„OCUflash“ galima vartoti suaugusiems žmonėms, vaikams ir paaugliams. Preparatas yra saugus, todėl tinkamas vartoti naujagimiams, kūdikiams, nėščioms moterims ir žindyvėms.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Akies dirginimui slopinti ir palaikomajam neužkrečiamojo junginės ir vokų uždegimo gydymui į pažeistos akies (akių) junginės maišelį reikia įlašinti po 1-2 lašus 1-4 kartus per parą. Šalinant svetimkūnį, akys plaunamos tol, kol sutrikimas išnyksta.
Vartojimo metodas
OCUflash galima vartoti iš karto atsukus buteliuką. Reikia nusukti apsauginį dangtelį, šiek tiek atlošti galvą, apversti buteliuką, jį paspausti ir įlašinti reikiamą kiekį lašų į apatinį junginės maišelį. Tirpalo kiekis priklauso nuo vartojimo būdo. Tirpalas lašinamas arba pažeista akis plaunama (į akį patenkančio tirpalo kiekis priklauso nuo buteliuko paspaudimo). Jeigu yra vokų uždegimas, tirpalą galima naudoti kompresams. Lašintuvu liesti akį, voką ar blakstienas negalima. Po procedūros reikia stipriai užsukti dangtelį. Tai apsaugos tirpalą nuo užteršimo. Buteliuką reikia laikyti stačią.
Pavartojus per didelę OCUflash dozę
Perdozavus tirpalo ar vaikui atsitiktinai jo nurijus tinka simptominis gydymas. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti