preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
OMRON kraujospūdžio matuoklis M7 INTELLI IT, 1 vnt.

OMRON kraujospūdžio matuoklis M7 INTELLI IT, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 401567211038
Naujas „M7 Intelli IT“ kraujospūdžio matuoklis su nauja unikalia „Intelli Wrap“ rankove, papildytas naujomis funkcijomis bei „Omro...
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Kaina vaistinėje gali skirtis nuo kainos, perkant internetu.

  * www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

  Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

  Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

  Dažnai perkama kartu

  Medicinos priemonė

  Naujas „M7 Intelli IT“ kraujospūdžio matuoklis su nauja unikalia „Intelli Wrap“ rankove, papildytas naujomis funkcijomis bei „Omron Connect“ programėle.  Šiame prietaise naudojama nauja „Bluetooth Smart“ technologija garantuoja stabilią jungtį ir mažas energijos sąnaudas. Dėl kraujospūdžio matuoklyje esančios „Omron Connect“ sveikatos priežiūros programėlės galėsite savo duomenis, esančius matuoklyje, žiūrėti tiesiog savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Galite sekti dienos, savaitės ar mėnesio kraujospūdžio ir pulso matavimo duomenis išsamiose diagramose. Be to, duomenis apie kraujospūdį galėsite saugoti ir perduoti savo sveikatos priežiūros specialistui.

  Nauja „Intelli Wrap“ rankovė ypač gerai priglunda prie rankos. 30 proc. didesnė rankovės ir arterijos kontakto sritis garantuoja tikslius matavimo rezultatus. Tinka žastui nuo 22–42 cm.

  Tinka alergiškiems: Ne
  Tinka diabetikams: Ne
  Išmatavimai: 22–42
  Išmatavimų Matas: cm.
  Ekologiškas: Ne
  Natūralus: Ne
  Dydis: UNIVERSAL
  Maitinimo šaltinis: Baterijos AA
  Išskirtinės savybės: Baterijų keitimo indikatorius
  Išskirtinės savybės: Pulso matavimo funkcija
  Išskirtinės savybės: WHO / aritmijos parodymai
  Išskirtinės savybės: Automatinis išsijungimas
  • Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema – specialus simbolis (užsidega lemputė) pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė tiksliems matavimo rezultatams gauti.
  • Nereguliaraus pulso indikatorius –  aptinka visų formų aritmijas (taip pat ir prieširdžių virpėjimą). Jei nereguliaraus pulso dažnis priimtinas (nedidelis), ekrane bus matomi rezultatai kartu su nereguliaraus pulso ženklu.
  • Naudotojo jungiklis 2 asmenims – atmintyje išsaugo 2 naudotojų 100 matavimų kiekvienam atskirai su datos ir laiko parodymais.

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti