preloader

Prašome palaukti

ORAL-B elektrinis dantų šepetėlis VITALITY KIDS FROZEN, nuo 3 m., 1 vnt., 1 vnt.

ORAL-B elektrinis dantų šepetėlis VITALITY KIDS FROZEN, nuo 3 m., 1 vnt., 1 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 421020124519
„Oral-B Kids“ elektrinis įkraunamas dantų šepetėlis, sukurtas naudojant technologiją „Braun“. 1 kotelis su „Disney“ a...
28,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

DĖMESIO! Dalies siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei numatyta (3 - 5 d.d.). Taip pat, karantino metu keičiasi kai kurių vaistinių darbo laikas. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Burnos higienos priemonė

„Oral-B Kids“ elektrinis įkraunamas dantų šepetėlis, sukurtas naudojant technologiją „Braun“. 1 kotelis su „Disney“ animacinio filmo „Ledo šalis“ motyvais. Skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams.


Elektriniu dantų šepetėliu „Oral-B Kids“, skirtu 3 metų ir vyresniems vaikams, su „Disney“ animacinio filmo „Ledo šalis“ motyvais vaikams dantis valytis linksma, be to, odontologų rekomenduojamu dantų šepetėliu „Oral-B“ dantys valomi švelniai ir veiksmingai. Šis dantų šepetėlis su unikaliu, vaikams pritaikytu naudoti, jautrių dantų režimu švelniai valo vaikų dantis. Jis pašalina daugiau dantų apnašų nei paprastas dantų šepetėlis. Pridedami keturi lipdukai su „Disney“ animacinio filmo „Ledo šalis“ motyvais, kad kotelį būtų galima pritaikyti asmeniniams poreikiams.

Dėl integruoto laikmačio vaikai skatinami dantis valytis 2 minutes. Veikia kartu su „Oral-B“ programėle „Disney Magic Timer“.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Vaikams

Tinka 3 metų ir vyresniems vaikams. Veikia kartu su „Oral-B“ programėle „Disney Magic Timer“.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti