preloader

Prašome palaukti

PHLOGENZYM, skrandžio sultims atsparios tabletės, N40

PHLOGENZYM, skrandžio sultims atsparios tabletės, N40

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Bromelainas+Tripsinas+Rutozidas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 90mg/48mg/100mg
Prekės kodas: 042937
Indikacijos. Ūminis uždegimas ir lėtinio uždegimo paūmėjimas; potrauminis pabrinkimas ir uždegimasi, atsiradęs dėl sužeidimo, po stomatologinės ar kitokios chir...
12,72 €
Prekė sandėlyje
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

Indikacijos.
Ūminis uždegimas ir lėtinio uždegimo paūmėjimas; potrauminis pabrinkimas ir uždegimasi, atsiradęs dėl sužeidimo, po stomatologinės ar kitokios chirurginės operacijose, sportinės traumos; reumatinės ligos
Minkštųjų audinių reumatas (raumenų reumatas, "tenisininko alkūnė", sausgyslių uždegimas, pečių ir žasto skausmas), sąnarių ir stuburo degeneracinių ligų paūmėjimas.
Uždegimas: burnos ertmės, prienosinių ančių, kvėpavimo takų, šlapimo ir lyties organų uždegimas (tokiu atveju flogenzimą galima vartoti kartu su su antibiotikais). Kasos, kepenų ir žarnyno uždegimas (kaip pagalbinė priemonė). Odos uždegimas (nudegimas, sumušimas, pjautinės ir plėštinės žaizdos). Kraujotakos sutrikimas, varikozinės opos, venų, arterijų ir limfagyslių uždegimas, limfinis pabrinkimais gydomas vien flogenzimu arba kartu taikomi kitokie gydymo metodai.

Tabletės su apvalkalu, atspariu skrandžio sulčių poveikiui.
SUDĖTIS 90 mg bromelaino, 48 mg tripsino, 100 mg rutozido. SAVYBĖS Fermentai dalyvauja beveik visuose, įskaitant imuninę sistemą, organizme vykstančiuose gyvybinės veiklos procesuose. Daugelis ligų prasideda dėl biologinių reakcijų, kuriose dalyvauja fermentai, sutrikimo. Dėl fermentų aktyvumo sumažėjimo dažnai pasireiškia lėtinės ligos.
FLOGENZIMAS yra tikslingai parinktas dviejų vienas kitą papildančių fermentų ir augalinės kilmės rutino derinys. Bromelainas ir tripsinas skatina greitą uždegimo metu atsiradusių metabolitų skaidymą, o rutinas sunormalina kraujagyslių sienelių pralaidumą , todėl greičiau mažėja patinimas ir kraujosruvos.
FLOGENZIMAS mažina kraujo klampumą, neleidžia atsirasti kraujo krešuliams, gerina mikrocirkuliaciją. Patinimas ir kraujosruvos išnyksta greičiau, gerėja kraujo apytaka. Tai palengvina skausmą ir padeda išgyti.
INDIKACIJOS
Ūminis uždegimas ir lėtinio uždegimo paūmėjimas
Potrauminis pabrinkimas ir uždegimasi, atsiradęs dėl sužeidimo, po stomatologinės ar kitokios chirurginės operacijose, sportinės traumos. Reumatinės ligos
Minkštųjų audinių reumatas (raumenų reumatas, "tenisininko alkūnė", sausgyslių uždegimas, pečių ir žasto skausmas), sąnarių ir stuburo degeneracinių ligų paūmėjimas.
Uždegimas
Burnos ertmės, prienosinių ančių, kvėpavimo takų, šlapimo ir lyties organų uždegimas (tokiu atveju flogenzimą galima vartoti kartu su su antibiotikais). Kasos, kepenų ir žarnyno uždegimas (kaip pagalbinė priemonė). Odos uždegimas (nudegimas, sumušimas, pjautinės ir plėštinės žaizdos). Kraujotakos sutrikimas, varikozinės opos, venų, arterijų ir limfagyslių uždegimas, limfinis pabrinkimais gydomas vien flogenzimu arba kartu taikomi kitokie gydymo metodai. KONTRAINDIKACIJOS
Jei yra sunkus įgimtas arba atsiradęs kraujo krešumo sutrikimams (pavyzdžiui, sergama hemofilija, yra sunkus kepenų pažeidimas), jei reikia atlikti dializę arba ligonį operuoti, dėl flogenzimo vartojimo reikia konsultuotis su gydytoju. Nėštumo metu šį vaistą galima vartoti tik gydytojui prižiūrint.
ŠALUTINIS POVEIKIS
Flogenzimą pacientai toleruoja, žalingo šalutinio poveikio nebuvo pastebėta netgi gydant ilgai ir didelėmis dozėmis. Pavieniais atvejais gali pasikeistis išmatų konsistencija ir kvapas, tačiau toks pokytis yra nekenksmingas. Retkarčiais galima alerginė reakcija (dažniausiai odos išbėrimas), kuris išnyksta nutraukus gydymą flogenzimu. Didelė preparato dozė laikinai gali sukelti pilnumo pojūtį skrandyje, vidurių pūtimą, retais atvejais - bendrąjį negalavimą. Tokio poveikio galima išvengti, padalijus dienos dozę į didesnį vienkartinių dozių skaičių. VAISTų SĄVEIKA
Flogenzimą su kitais vaistais vartoti tuo pačiu metu galima. Jeigu preparatas vartojamas kartu su antibiotikais, veikimo vietoje padidėja jų koncentracija. DOZAVIMAS IR VARTOJIMAS
Paprastai kasdien rekomenduojama gerti po 6 tabletes (3 kartus po dvi tabletes arba du kartus po 3 tabletes). Ypatingais atvejais, jei ligos eiga sunki arba uždegimas gydomas "smūginiu" būdu, pasikonsultavus su gydytoju, galima kasdien gerti net 12 tablečių (4 kartus po tris tabletes arba 3 kartus po 4 tabletes). Jas reikia gerti 30 - 60 minučių prieš valgį, nesukramtytas, užsigeriant dideliu kiekiu (250 ml) skysčio.
PASTABOS
Infekcijos sukelto uždegimo flogenzimas neišgydo, tačiau padidina antibiotikų veiksmingumą. Sergant kai kuriomis lėtinėmis ligomis, pačioje gydymo flogenzimu pradžioje ligos simptomai gali pablogėti: tai rodo, kad organizmas teigiamai reaguoja į gydymą šiuo vaistu. Tokiu atveju preparato vartojimo nutraukti nereikia, rekomenduojama laikinai sumažinti dozę.
PPAKUOTĖ
1 tabletėje su apvalkalu yra 138 mg proteolizinių fermentų, gaunamų iš gyvulių kasos (pancreas) ir augalo Ananas comosus.
Lapelis, kuriame yra 20 tablečių su apvalkalu. Dėžutė, kurioje yra 2, 5 arba 10 lapelių.
Pakuotė gydymo įstaigoms. Joje yra 800 tablečių su apvalkalu. Preparatą reikia laikyti kambario temperatūroje, vaikams neprieinamoje vietoje.
Tinkamumo laikas - 2,5 metų.
Gamintojas - MUCOS Pharma GmbH & Co. Vokietija Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonais: Lietuva: (8 22) 706426, mob. Tel.: (8 299) 32634. Latvija: (8 10371) 7605037 arba 7619865.
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Prekių forma: Tabletės
Lytis: Vyrams ir moterims

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  1. ne aukštesnėje negu 25 °C temperatūroje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pastebėjus tablečių spalvos pakitimų, aptrupėjimų ir pan., šio vaisto vartoti negalima.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

PHLOGENZYM sudėtis

 

  • Veikliosios medžiagos yra bromelainas, tripsinas, rutozido trihidratas. Kiekvienoje skrandyje neirioje tabletėje yra 450 F.I.P.* vienetų bromelaino, 24 μkat.** tripsino (kiaulių) ir 100 mg rutozido trihidrato.

*- Fermentų aktyvumo matavimas pagal Tarptautinės farmacijos federacijos (Federation Internationale Pharmaceutique) tyrimų metodus.

**- μkat (mikrokatalas- tripsino aktyvumo vienetas Ph.Eur.) yra lygus 60 F.I.P. vienetų.

 

  • Pagalbinės medžiagos tabletės branduolyje yra laktozės monohidratas, kukurūzų krakmolas, magnio stearatas, stearino rūgštis, išgrynintas vanduo, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, talkas, plėvelėje - metakrilo rūgšties-metilmetakrilato kopolimeras (1:1), makrogolis 6000, talkas, vanilinas, trietilcitratas.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti