preloader

Prašome palaukti

PREDUCTAL MR, 35mg, modifikuoto atpalaidavimo plėvele dengtos tabletės, N60

PREDUCTAL MR, 35mg, modifikuoto atpalaidavimo plėvele dengtos tabletės, N60

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Trimetazidino dihidrochloridas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 35mg
Prekės kodas: 833068

Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.  Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų). Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra PREDUCTAL MR ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant PREDUCTAL MR 3. Kaip vartoti PREDUCTAL MR 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti PREDUCTAL MR 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra PREDUCTAL MR ir kam jis vartojamas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

  2. Kas žinotina prieš vartojant PREDUCTAL MR

  PREDUCTAL MR vartoti negalima - jeigu yra alergija trimetazidinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu sergate Parkinsono liga: tai galvos smegenų liga, pasireiškianti judesių sutrikimu (drebėjimu, sustingimu, judesių sulėtėjimu, kojų vilkimu, sutrikusia eisena); - jeigu sergate sunkiomis inkstų ligomis.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Prieš vartodami PREDUCTAL MR pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Jeigu sergate sunkiu kepenų funkcijos sutrikimu, trimetazidino vartoti nerekomenduojama.

  Krūtinės anginos priepuolio PREDUCTAL MR nenutraukia. Miokardo infarktui ir pradiniam nestabiliosios krūtinės anginos gydymui šis preparatas netinka. Jeigu PREDUCTAL MR vartojimo metu atsiranda krūtinės anginos priepuolių, reikia kreiptis į gydytoją, kadangi gali tekti persvarstyti gydymo būdą (medikamentinį gydymą, galimą revaskuliarizaciją).

  Šis vaistas gali sukelti arba pasunkinti tokius simptomus kaip drebulys, sustingimas, judesių sulėtėjimas ir kojų vilkimas, ypač senyviems pacientams. Šie simptomai turi būti tiriami ir apie juos reikia pranešti gydytojui, kad jis galėtų iš naujo įvertinti gydymą.

  Vaikams ir paaugliams PREDUCTAL MR nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams.

  Kiti vaistai ir PREDUCTAL MR Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. PREDUCTAL MR ir kitų vaistų sąveikos iki šiol nepastebėta.

  PREDUCTAL MR vartojimas su maistu ir gėrimais Tabletes reikia vartoti užgeriant stikline vandens valgio metu.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju. 

  Nėštumas Nėštumo metu PREDUCTAL MR vartoti negalima, nebent Jūsų gydytojas nusprendė, kad tai yra būtina.

  Žindymo laikotarpis Ar veikliosios PREDUCTAL MR tablečių medžiagos patenka į motinos pieną, nežinoma, todėl šio medikamento vartojančioms moterims kūdikio krūtimi maitinti nerekomenduojama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šis vaistas gali sukelti svaigulį ir mieguistumą. Tai gali turėti poveikį gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  3. Kaip vartoti PREDUCTAL MR

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Rekomenduojama PREDUCTAL MR 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ir vakarieniaujant.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Ką daryti pavartojus per didelę PREDUCTAL MR dozę Jeigu iš karto išgersite daugiau tablečių negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti PREDUCTAL MR Jeigu pamiršote išgerti šio vaisto, nevartokite dvigubos dozės. Tęskite gydymą įprastai.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. • Dažnas: stebimas daugiau nei 1 pacientui iš 100, bet mažiau nei 1 pacientui iš 10. • Retas: stebimas daugiau nei 1 pacientui iš 10 000, bet mažiau nei 1 pacientui iš 1000. • Labai retas: stebimas mažiau nei 1 pacientui iš 10 000.

  Dažni: Svaigulys, galvos skausmas, pilvo skausmas, viduriavimas, nevirškinimas, pykinimas, vėmimas, bėrimas, niežulys, dilgėlinė ir silpnumas.

  Reti: Greitas ar nereguliarus širdies plakimas (kitaip vadinamas palpitacijomis), širdies permušimai, pagreitėjęs širdies plakimas, kraujospūdžio sumažėjimas atsistojus, kuris sukelia svaigulį, galvos sukimąsi arba silpnumą, negalavimą (paprastai blogą savijautą), svaigulys, kritimai, veido ir kaklo paraudimas.

  Dažnis nežinomas: Ekstrapiramidiniai simptomai (neįprasti judesiai, įskaitant drebėjimą ir rankų bei pirštų drebėjimą, sukamuosius kūno judesius, kojų vilkimą, rankų ir kojų sustingimą), kurie paprastai išnyksta nutraukus gydymą.

  Miego sutrikimai (negalėjimas užmigti, mieguistumas), vidurių užkietėjimas, stiprus išplitęs odos bėrimas raudonomis dėmėmis su pūslėmis, veido, lūpų, burnos, liežuvio arba gerklės tinimas, dėl kurio sunku ryti ar kvėpuoti.

  Sunkus baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas, dėl kurio padidėja infekcijų tikimybė, trombocitų (kraujo plokštelių) skaičiaus sumažėjimas kraujyje, dėl kurio padidėja kraujavimo ar mėlynių atsiradimo rizika. Kepenų liga (pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, bloga savijauta, karščiavimas, niežulys, odos ir akių pageltimas, šviesios išmatos, tamsuss šlapimas).

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą,  pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui . Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti PREDUCTAL MR

  Laikyti vaikams  nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant kartoninės dėžutės ir lizdinės plokštelės  po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba  su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  PREDUCTAL MR sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra trimetazidino dihidrochloridas. Kiekvienoje modifikuoto atpalaidavimo  tabletėje yra 35 mg trimetazidino dihidrochlorido.. Pagalbinės medžiagos yra: Tablečių šerdis: kalcio-vandenilio fosfatas dihidratas, hipromeliozė 4000, povidonas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas ir magnio stearatas. Tablečių plėvelė: titano dioksidas (E 171), glicerolis, hipromeliozė, makrogolis 6000, raudonasis geležies oksidas (E 172) ir magnio stearatas.

  PREDUCTAL MR išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Tabletės yra rausvos, lęšio formos, dengtos plėvele. Kartoninėje dėžutė yra 60 arba 120 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas Laboratoires Servier 50 rue Carnot 92284 Suresnes cedex Prancūzija

  Gamintojas Les Laboratoires Servier Industrie 905 route de Saran 45520 Gidy Prancūzija

  arba

  ANPHARM Przedsiebiorstwo Farmaceutyczne S.A. UL. Annopol 6 03-236 Varšuva, Lenkija

  arba

  Servier (Ireland) Industries Ltd. Moneylands, Gorey Road, Arklow, Co. Wicklow, Airija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB “SERVIER PHARMA” Konstitucijos pr. 7 LT-09308 Vilnius Tel. 370 (5) 2 63 86 28

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-03-20

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

   

   

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Rekomenduojama PREDUCTAL MR 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ir vakarieniaujant.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Ką daryti pavartojus per didelę PREDUCTAL MR dozę Jeigu iš karto išgersite daugiau tablečių negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti PREDUCTAL MR Jeigu pamiršote išgerti šio vaisto, nevartokite dvigubos dozės. Tęskite gydymą įprastai.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės