preloader

Prašome palaukti

QUAMATEL, 20mg, milteliai ir ampulė tirpiklio 5 ml, milteliai ir tirpiklis injekciniam tirpalui, N5

QUAMATEL, 20mg, milteliai ir ampulė tirpiklio 5 ml, milteliai ir tirpiklis injekciniam tirpalui, N5

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Famotidinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 20mg
Prekės kodas: 016828

Vaistu gydomos dvylikapirštės žarnos ir nepiktybinės skrandžio opos, taip pat simptomai, atsiradę dėl skrandžio sulčių refliukso į stemplę.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Vaistu gydomos dvylikapirštės žarnos ir nepiktybinės skrandžio opos, taip pat simptomai, atsiradę dėl skrandžio sulčių refliukso į stemplę.  Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą šį informacinį lapelį. - Neišmeskite šio lapelio, nes gali prireikti jį vėl perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. - Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Preparatas gali jiems pakenkti  net tokiu atveju, jeigu jų ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.


  Lapelio turinys


  1. Kas yra QUAMATEL ir  nuo ko jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant QUAMATEL 3. Kaip vartoti QUAMATEL 4. Galimas šalutinis poveikis 5. QUAMATEL laikymo sąlygos 6. Kita informacija


  QUAMATEL 20 mg milteliai ir tirpiklis injekciniam tirpalui Famotidinas


  -Veiklioji  medžiaga yra famotidinas. Viename buteliuke jo yra 20 mg. - Pagalbinės medžiagos. Milteliai: asparto rūgštis, manitolis. Tirpiklis (0,9% natrio chlorido tirpalas): natrio chloridas, injekcinis vanduo.


  Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas Gedeon Richter Plc., Gyömrői ut 19 – 21 1103 Budapest, Vengrija


  1.         KAS YRA QUAMATEL INJEKCINIS TIRPALAS IR NUO KO JIS VARTOJAMAS


  QUAMATEL yra balti arba balkšvi liofilizuoti milteliai. QAUMATEL pakuotė: kartono dėžutė, kurioje yra 5 buteliukai miltelių po 20 mg famotidino ir 5 ampulės po 5 ml tirpiklio. QUAMATEL injekcinio tirpalo veiklioji medžiaga famotidinas  mažina rūgšties gamybą skrandyje. Vaistu gydomos dvylikapirštės žarnos ir nepiktybinės skrandžio opos, taip pat simptomai, atsiradę dėl skrandžio sulčių refliukso į stemplę.   2.         KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT QUAMATEL INJEKCINIO TIRPALO


   Preparato vartoti draudžiama: - jeigu padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai ar bet kuriai pagalbinei QUAMATEL injekcinio tirpalo medžiagai. - nėščiosioms ir žindančioms motinoms. - vaikams.


  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga, - jeigu anksčiau vartoti preparatai skrandžio rūgštingumui mažinti sukėlė padidėjusio jautrumo reakcijų ( alergiją).


  Nėštumas Ar famotidinas, vartojamas nėštumo metu, yra pavojingas vaisiui, pakankamai duomenų neturima, todėl nėščiosioms šio preparato vartoti draudžiama.


  Žindymo laikotarpis Žindymo laikotarpiu šio preparato vartoti draudžiama, todėl, jei būtina vartoti QUAMATEL, kūdikio žindyti negalima.


  Vairavimas ir mechanizmų valdymas QUAMATEL injekcinis tirpalas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.


  Kitų vaistų vartojimas Mažindamas skrandžio rūgštingumą, QUAMATEL injekcinis tirpalas gali turėti įtakos kitų vaistų veikimui. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui. Taip pat pasakykite gydytojui, jei vartojate preparatų, kurių sudėtyje yra ketokonazolio.


  3.         KAIP VARTOTI QUAMATEL INJEKCINIO TIRPALO


  QUAMATEL injekcinio tirpalo leidžiama arba lašinama į veną. Preparatą vartoti tik ligoninėje.


  4.         GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS


  QUAMATEL injekcinis tirpalas, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.  Gali atsirasti nestiprus karščiavimas, galvos skausmas, nuovargis, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, alerginių reakcijų, nereguliarus pulsas (aritmija), gelta, pykinimas, vėmimas, pilvo pūtimas, taip pat gali padaugėti kepenų fermentų, sumažėti apetitas, džiūti burna. Labai retai gali atsirasti kraujo pokyčių, laikinų psichikos sutrikimų, raumenų ir sąnarių skausmas, bronchų spazmas, odos sausmė, taip pat  gali slinkti plaukai, niežėti odą, atsirasti spuogų, spengti ausyse, sutrikti skonio jutimas.   5.        QUAMATEL INJEKCINIO TIRPALO LAIKYMO SĄLYGOS


  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje. Buteliukus laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Paruoštą tirpalą laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Paruoštą tirpalą laikyti ne ilgiau kaip 24 valandas. Mikrobiologiniu požiūriu, paruoštą tirpalą reikia suvartoti nedelsiant. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.


  6.        KITA INFORMACIJA


  Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.


  Gedeon Richter Plc. atstovybė Maironio 23-3, Vilnius Tel. +370 5 261 01 54


  Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-06-18

  QUAMATEL injekcinio tirpalo leidžiama arba lašinama į veną. Preparatą vartoti tik ligoninėje.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės