preloader

Prašome palaukti

RADIUS dantų šepetėlis mažiems vaikams TOTZ EXTRA SOFT, 1,5–5 m., oranžinė spalva, 1 vnt.

RADIUS dantų šepetėlis mažiems vaikams TOTZ EXTRA SOFT, 1,5–5 m., oranžinė spalva, 1 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 85178008577

Idealiai atitinka vaiko amžių, minkštas, švelnus ir efektyvus, tausojantis audinius, mėgstamas vaikų ir tėvelių, pagamintas tik iš natūralių medžiagų.

5,28 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Burnos higienos priemonė

Idealiai atitinka vaiko amžių, minkštas, švelnus ir efektyvus, tausojantis audinius, mėgstamas vaikų ir tėvelių, pagamintas tik iš natūralių medžiagų.Dažnai vaikams siūlomi žaisliniai dantų šepetėliai su animacinių herojų rankenėlėmis, tačiau dantų šepetėlis – ne žaisliukas. Vaikų iki 6 metų motorika neadekvati reikiamam procesui. Pats vaikas negali teisingai išsivalyti dantukų, juolab jam negali padėti ir animaciniai herojai. „Radius“ dantų šepetėliai yra labai lengvi, pagaminti iš atsinaujinančių miškų medienos celiuliozės, su lenktomis plonomis ergonomiškomis rankenėlėmis, patogiomis vaikui ir tėveliams prižiūrėti valymo kokybę. Tam pasitarnauja ne tik intuityvumu pasižyminti dantų šepetėlio rankenėlė, bet ir minkšta ovalios formos galvutė su natūraliais ricinmedžio sėklų šereliais. Tai labai draugiškas dantims ir dantenoms natūralus augalinis pluoštas, saugantis dantų emalį ir švelniai masažuojantis dantenas. Valymo malonumas leidžia ilgiau mėgautis procesu, todėl nereikės skaičiuoti minučių, kol bus pasiekta visiška švara. Taip „Radius“ dantų šepetėliai paverčia alinantį ir negeidžiamą vaikams procesą džiaugsmo akimirkomis.

 

Šereliai – augalinės kilmės (ricinmedžio sėklų aliejaus pagrindo), rankenėlė – iš medienos celiuliozės.

Uždėkite truputį dantų pastos ant „Radius Totz Extra Soft“ dantų šepetėlio, valykite išorinius ir vidinius dantukų paviršius 2 kartus per dieną. Kartą per dieną šepetėliu nuvalykite nuo liežuvio bakterijas. Pakeiskite dantų šepetėlį, kai atrodys susidėvėjęs. Nuo 6 metų ir daugiau rinkitės „Radius Kidz“ dantų šepetėlį.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės