preloader

Prašome palaukti

RAPID WHITE balinamosios juostelės MAX EFFECT, 14 vnt.

RAPID WHITE balinamosios juostelės MAX EFFECT, 14 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 501469705432

Pirmos balinamosios juostelės be peroksido balina dantis net iki 4 atspalvių tik per vieną savaitę!

33,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Burnos higienos priemonė

Pirmos balinamosios juostelės be peroksido balina dantis net iki 4 atspalvių tik per vieną savaitę!Pastebimas rezultatas jau po pirmų procedūrų. Saugi emaliui, patentuota „Sodium Chlorite“ technologija nesukelia dantų jautrumo! Labai paprasta ir patogu naudoti.

Pasiruošimas balinti. Švelniai išsivalykite dantis šepetėliu su dantų pasta.
1 žingsnis. Norimą balinti dantų paviršių patepkite balinimą skatinančiu pieštuku „Accelerator“. Stenkitės pieštuku patepto dantų paviršiaus neliesti lūpomis, kad nenusivalytų veikliosios medžiagos.
2 žingsnis. Atsargiai atidarykite juostelių pakuotę pažymėtoje vietoje kampe. Sausomis rankomis nulupkite vieną juostelę nuo plėvelės ir užklijuokite ant viršutinių priekinių dantų. Juostelė klijuojama ta puse, kuri buvo nuklijuota nuo plėvelės. Juostelę klijuokite žiūrėdami į veidrodį, neužklijuokite ant dantenų. Likusią juostelės dalį užlenkite už dantų, nepalikite kabėti. Ta pačia tvarka kitą juostelę užklijuokite ant apatinių dantų. Procedūros metu stenkitės neliesti dantų paviršiaus liežuviu, sučiaupkite lūpas. Susidariusį seilių perteklių rekomenduotina išspjauti. Juostelės savaime ištirpsta po 5–7 min.
Procedūros užbaigimas. Po 7 min. būtinai išsiskalaukite burną vandeniu arba išsivalykite dantis šepetėliu su dantų pasta.
Po procedūros patartina nevalgyti ir negerti 15 min. Rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus per dieną, 7 dienas iš eilės. Nerekomenduojama atlikti daugiau nei 6 balinimo kursų per metus. Tarp balinimo kursų rekomenduojama daryti ne trumpesnę kaip 4 savaičių pertrauką.
Negalima naudoti jaunesniems nei 18 metų žmonėms ir vaikams, taip pat sergantiesiems dantenų ligomis, gingivitu, esant kraujuojančioms ar nusmukusioms dantenoms. Nenaudokite šių priemonių, jeigu esate jautrus bent vienai sudedamųjų dalių. Nenaudokite, jeigu nešiojate dantų lyginamąjį lanką. „Max Effect“ juostelių nerekomenduojama naudoti ilgiau negu 14 dienų. Ilgesnis naudojimas galimas tik su odontologo priežiūra. Nerekomenduojama naudoti nėščioms ar maitinančioms moterims. Patekus į akis, nedelsiant išplauti akis su dideliu švaraus vandens kiekiu. Jei sudirgimas nepraeina, būtina kreiptis į gydytoją.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės