preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
E-prekė
RILASTIL intymios higienos putos PREBIOTIC, 150 ml

RILASTIL intymios higienos putos PREBIOTIC, 150 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 842874966210

Intymiai higienai ir mikrofloros apsaugai.

-25%
9,74 €
12,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Intymiai higienai ir mikrofloros apsaugai.Intymiai higienai ir mikrofloros apsaugai skirta priemonė, kurios pH yra rūgštinis. Priemonė papildyta alfa-gliuko-oligosacharidais, pieno rūgštimi ir provitaminu B5, kurie padeda balansuoti mikroflorą. Patikrinta kliniškai.


DĖMESIO! Slėginis indas kaitinamas gali sprogti. Laikykite atokiai nuo karščio šaltinių, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų kaitinančių šaltinių. Naudodami nerūkykite. Nepradurkite ir nedeginkite net ir pasibaigus priemonei. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudokite tik pagal paskirtį.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Odos tipas: Tinka visų tipų odai
Lytis: Moterims
Produkto tipas: Putos

Prieš naudojimą pakratykite buteliuką. Purkšdami putas, laikykite buteliuką vertikaliai. Naudokite pagal poreikį, nuskalaukite vandeniu.


ĮSPĖJIMAS: saugokite, kad priemonės nepatektų į akis, jeigu pateko, nuskalaukite vandeniu. Saugokite nuo karščio šaltinių, laikykite gerai uždarytą.