preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
SCHOLL VELVET SMOOTH WET&DRY įkraunamasis pėdų šveitiklis, 1 vnt.

SCHOLL VELVET SMOOTH WET&DRY įkraunamasis pėdų šveitiklis, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 590062706655

Švelnios ir gražios pėdos be didelių pastangų.

-50%
31,34 €
62,69 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Švelnios ir gražios pėdos be didelių pastangų.„Velvet Smooth Wet&Dry“ galima naudoti ant sausos odos arba duše, vonioje. Specialios šveičiamosios galvutės gali padėti akimirksniu pašalinti kietą odą ir nuo sausų, ir nuo drėgnų pėdų. Švelniais sukamaisiais judesiais braukite per sukietėjusią odą ir stebėkite, kaip lengvai ji pašalinama. 

Jeigu naudojate pirmąjį kartą: 1. Prieš naudojimą gerai susipažinti su naudojimo nurodymais ir visomis atsargumo priemonėmis. 2. Prieš naudojimą pilnai įkrauti prietaisą.

 

Prietaiso įkrovimas: 1. USB laidą įkišti į kištuką ir įjungti į elektros lizdą. 2. Įsitikinti, kad prietaisas ir įkroviklis visiškai sausi, ir prietaisą įstatyti į įkroviklį. 3. Įkrovimo metu mirksi žalias indikatorius. Kai prietaisas visiškai įkrautas, žalias indikatorius šviečia nemirksėdamas. Ištraukti kištuką iš lizdo.

 

Įprastas naudojimas: 1. Įsitikinti, kad galvutė gerai įstatyta į prietaisą. Jeigu galvutė neįstatyta, prietaiso nenaudoti. 2. Paspausti įjungimo mygtuką. Mygtuku su užrašu „I/II“ pasirinkti didesnį arba mažesnį greitį. 3. Švelniai braukti galvute per kietą odą, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Prietaiso nespausti prie odos per stipriai, nes tada jis sustos. Nušluostyti arba nuplauti negyvosios odos likučius nuo pėdų ir jas nusausinti. 4. Užtepti ir įtrinti drėkinamąjį kremą, kad pėdos būtų pasakiškai minkštos!

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės