preloader

Prašome palaukti

Seroquel, 200mg, plėvele dengtos tabletės, N60

Seroquel, 200mg, plėvele dengtos tabletės, N60

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Kvetiapinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 200mg
Prekės kodas: 049055
Gydyti depresijai, susijusiai su bipoliniu sutrikimu (sergant šia liga apima liūdesys, gali varginti depresija, kaltės jausmas, energijos stygius, apetito stoka...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Gydyti depresijai, susijusiai su bipoliniu sutrikimu (sergant šia liga apima liūdesys, gali varginti depresija, kaltės jausmas, energijos stygius, apetito stoka ar nemiga), manijai (sergant šia liga gali pasireikšti labai didelis sujaudinimas, pakili nuotaika, entuziazmas, padidėjęs aktyvumas ar neapgalvotas elgesys, net agresyvumas ir griaunamasis elgesys), šizofrenijai (sirgdami šia liga galite girdėti ar jausti daiktus, kurių nėra, tikėti nesamais dalykais, gali pasireikšti neįprastas įtarumas, nerimas, sutrikti orientacija, atsirasti kaltės jausmas, psichinė įtampa ar depresija).


  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
  - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
  - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  - Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
  - Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Lapelio turinys
  1. Kas yra Seroquel ir kam jis vartojamas
  2. Kas žinotina prieš vartojant Seroquel
  3. Kaip vartoti Seroquel
  4. Galimas šalutinis poveikis
  5. Kaip laikyti Seroquel
  6. Kita informacija


  1. KAS YRA SEROQUEL IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Seroquel sudėtyje yra medžiagos, vadinamos kvetiapinu, kuri priklauso vaistų nuo psichozės grupei.

  Seroquel galima vartoti kelioms ligoms gydyti:
  - depresijai, susijusiai su bipoliniu sutrikimu (sergant šia liga apima liūdesys, gali varginti depresija, kaltės jausmas, energijos stygius, apetito stoka ar nemiga);
  - manijai (sergant šia liga gali pasireikšti labai didelis sujaudinimas, pakili nuotaika, entuziazmas, padidėjęs aktyvumas ar neapgalvotas elgesys, net agresyvumas ir griaunamasis elgesys);
  - šizofrenijai (sirgdami šia liga galite girdėti ar jausti daiktus, kurių nėra, tikėti nesamais dalykais, gali pasireikšti neįprastas įtarumas, nerimas, sutrikti orientacija, atsirasti kaltės jausmas, psichinė įtampa ar depresija).

  Net Jums pasijutus geriau, gydytojas gali nurodyti toliau vartoti Seroquel.


  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SEROQUEL

  Seroquel vartoti negalima:
  - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) kvetiapinui arba bet kuriai pagalbinei Seroquel medžiagai (žr. 6 skyrių „Kita informacija");
  - jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų:
  < kai kurių vaistų nuo ŽIV;
  < azolo grupės priešgrybelinių vaistų;
  < eritromicino ar klaritromicino (vaistai, kuriais gydomos infekcinės ligos);
  < nefazodono (vaistas nuo depresijos).

  Nevartokite Seroquel, jeigu yra kuri nors iš aukščiau išvardytų problemų. Jeigu abejojate, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui, prieš pradėmi vartoti Seroquel.

  Specialių atsargumo priemonių vartojant Seroquel reikia

  Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, pasakykite gydytojui, jeigu:
  - Jūs arba kuris nors Jūsų šeimos narys sergate arba anksčiau sirgote širdies ligomis (pvz., ritmo sutrikimais) arba jeigu Jūs vartojate vaistų, kurie gali paveikti širdies susitraukimus;
  - Jūsų kraujospūdis yra žemas;
  - Jus buvo ištikęs insultas (ypač jei esate senyvo amžiaus);
  - nesveikos Jūsų kepenys;
  - Jums yra buvę traukulių;
  - Jūs sergate cukriniu diabetu arba turite padidėjusią šios ligos riziką (gydytojas gali nuspręsti tirti cukraus koncentraciją Jūsų kraujyje, kol vartosite Seroquel);
  - žinote, kad dėl kitų vaistų poveikio arba kitos priežasties Jūsų kraujyje buvo sumažėjęs baltųjų kūnelių kiekis;
  - Jūs esate senyvo amžiaus ir sergate demencija (liga, pasireiškiančia smegenų veiklos silpnėjimu) (ja sergant Seroquel vartoti negalima, kadangi nustatyta, kad demencija sergantiems senyviems pacientams Seroquel grupės vaistai gali padidinti insulto ir kai kuriais atvejais net mirties riziką);
  - Jums arba Jūsų šeimos nariams buvo susidarę krešulių kraujagyslėse (nustatyta, kad panašiai į Seroquel veikiantys vaistai didina krešulių kraujagyslėse susidarymo pavojų).

  Nedelsdami pasakykite gydytojui, jeigu vartojant Seroquel Jums pasireikštų kuris nors iš šių sutrikimų:
  - karščiavimas kartu su dideliu raumenų stinguliu, prakaitavimu arba sąmonės sutrikimu (šis sutrikimas vadinamas piktybiniu neurolepsiniu sindromu) (tokiu atveju Jums gali reikėti skubios gydytojo pagalbos);
  - prasidėtų nekontroliuojami judesiai, ypač veido ar liežuvio;
  - galvos svaigimas arba didelio mieguistumo pojūtis - dėl jų senyviems pacientams gali padidėti griuvimo ir atsitiktinio susižalojimo pavojus;
  - traukuliai;
  - ilgalaikė skausminga erekcija (priapizmas).

  Tokių sutrikimų gali sukelti šios grupės vaistai.

  Mintys apie savižudybę ir depresijos pasunkėjimas
  Sergant depresija, kartais gali kilti noras susižaloti ar nusižudyti. Pradedant gydymą, tokių sutrikimų pavojus gali padidėti, kadangi šis vaistas pradeda veikti tik po tam tikro laiko (dažniausiai maždaug po 2 savaičių, kartais net vėliau). Be to, tokių minčių atsiradimo pavojus gali būti didesnis staiga nutraukus šio vaisto vartojimą, taip pat jauniems suaugusiems žmonėms. Klinikinių tyrimų duomenys rodo didesnę minčių apie savižudybę atsiradimo ir (arba) savižudiško elgesio riziką jaunesniems kaip 25 metų depresija sergantiems suaugusiesiems pacientams.

  Jeigu Jums kiltų noras susižaloti arba nusižudyti, tuoj pat kreipkitės į savo gydytoją arba vykite į ligoninę. Gali būti naudinga giminaičiui arba artimam draugui pasakyti, kad sergate depresija ar kita psichikos liga ir paprašyti perskaityti šį pakuotės lapelį. Taip pat galėtumėte jų paprašyti, kad pasakytų Jums, jeigu jiems atrodytų, kad Jūsų depresija pasunkėjo, arba jeigu jie sunerimtų dėl Jūsų elgesio pokyčių.

  Poveikis vaistų tyrimų šlapime duomenims
  Vartojant Seroquel gali būti netikslūs vaistų tyrimų šlapime duomenys: kai kuriais metodais atlikti tyrimai gali rodyti metadono ar tam tikrų vaistų nuo depresijos, vadinamų tricikliniais antidepresantais, buvimą Jūsų šlapime, nors jų ir nevartojate. Tokiais atvejais reikia tirti labiau specifiškesniu metodu.

  Kitų vaistų vartojimas
  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir augalinius, pasakykite gydytojui, kadangi kartu vartojamų vaistų poveikis gali pakisti.

  Seroquel negalima vartoti kartu su:
  - kai kuriais vaistais nuo ŽIV;
  - azolo grupės priešgrybeliniais vaistais (nuo grybelio sukeltų infekcinių ligų);
  - eritromicinu, klaritromicinu (vaistai, kuriais gydomos infekcinės ligos);
  - nefazodonu (vaistu nuo depresijos).

  Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų:
  - nuo epilepsijos, pvz., fenitoiną arba karbamazepiną;
  - nuo aukšto kraujospūdžio;
  - barbitūratų (migdomųjų);
  - tioridaziną (kitą vaistą nuo psichozės);
  - veikiančių širdies susitraukimus: galinčių sutrikdyti elektrolitų pusiausvyrą (sumažinti kalio arba magnio kiekį kraujyje, pvz., skatinančių išsiskirti šlapimą) arba kai kurių antibiotikų (vaistų infekcinėms ligoms gydyti).

  Prieš nutraukdami bet kurio vaisto vartojimą, pasikonsultuokite su gydytoju.

  Seroquel vartojimas su maistu ir gėrimais
  - Seroquel galima vartoti valgant arba kitu laiku.
  - Negerkite daug alkoholinių gėrimų, kadangi alkoholio ir Seroquel poveikis gali sumuotis ir dėl to pasireikšti mieguistumas.
  - Greipfrutų sultys gali turėti įtakos Seroquel poveikiui, todėl jų gerti negalima.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis
  Jeigu esate nėščia, mėginate pastoti arba žindote kūdikį, apie tai pasakykite gydytojui, prieš pradėdama vartoti Seroquel. Nepasitarus su gydytoju, nėštumo laikotarpiu Seroquel vartoti negalima. Žindymo laikotarpiu Seroquel vartoti negalima.

  Naujagimiams, kurių motinos paskutiniuoju nėštumo trimestru (paskutinius tris nėštumo mėnesius) vartojo Seroquel, gali pasireikšti šių simptomų: drebulys, raumenų standumas ir (arba) silpnumas, mieguistumas, sujaudinimas, kvėpavimo sutrikimas ir maitinimosi sunkumai. Jei Jūsų kūdikiui pasireikštų kuris nors iš išvardytų simptomų, kreipkitės į gydytoją.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas
  Šios tabletės gali sukelti mieguistumą, todėl nevairuokite ir nedirbkite su technika, kol pajusite, kaip jos veikia Jus.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Seroquel medžiagas
  Seroquel sudėtyje yra laktozės (tam tikro angliavandenio). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, aptarkite tai su juo, prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. KAIP VARTOTI SEROQUEL

  Seroquel visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Suaugusiems
  Pradinę dozę nurodys gydytojas. Palaikomoji dozė priklauso nuo Jūsų ligos ir poreikio, tačiau paprastai ji būna nuo 150 mg iki 800 mg per parą.
  Tabletes nurykite nepažeistas, užgerdami vandeniu. Nenutraukite šių tablečių vartojimo net pasijutę geriau, jeigu to nenurodė gydytojas.

  Senyviems žmonėms
  Senyviems žmonėms gydytojas gali pakoreguoti dozę.

  Vaikams ir paaugliams iki 18 metų
  Vaikams ir paaugliams iki 18 metų Seroquel vartoti nerekomenduojama, kadangi duomenų apie vaisto vartojimą šio amžiaus pacientams nepakanka.

  Pacientams, sergantiems inkstų arba kepenų veiklos nepakankamumu
  Jeigu Jūsų kepenų ar inkstų veikla sutrikusi, gydytojas gali pakoreguoti vaisto dozę.

  Pavartojus per didelę Seroquel dozę
  Išgėrę daugiau Seroquel tablečių negu nurodė gydytojas, galite pajusti mieguistumą, galvos svaigimą, sutrikusią širdies veiklą. Nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę. Pasiimkite Seroquel tabletes.

  Pamiršus pavartoti Seroquel
  Užmirštą dozę prisiminę išgerkite kiek įmanoma greičiau. Jeigu jau beveik laikas gerti kitą dozę, tai užmirštąją praleiskite, o kitą gerkite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

  Nustojus vartoti Seroquel
  Staiga nutraukus Seroquel vartojimą, gali pasireikšti nemiga, pykinimas, galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, galvos svaigimas ar irzlumas. Prieš nutraukiant šio vaisto vartojimą, gydytojas gali patarti jo dozę mažinti palaipsniui.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Seroquel, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui.

  Labai dažnas (pasireiškia daugiau kaip 1 žmogui iš 10)
  - Galvos svaigimas (dėl jo galite pargriūti), galvos skausmas, sausa burna.
  - Mieguistumas (dėl jo taip pat galite pargriūti; toliau vartojant Seroquel, mieguistumas gali praeiti).
  - Nutraukimo simptomai (simptomai, kurių pasireiškia nutraukus Seroquel vartojimą): nemiga, pykinimas, galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, galvos svaigimas ir irzlumas (dėl to rekomenduojama šio vaisto dozę mažinti palaipsniui ir jo vartojimą nutraukti per 1 2 savaites).
  - Svorio prieaugis.
  - Nenormalūs raumenų judesiai: gali būti sunku pradėti judėti, atsirasti drebulys, nenustygimas, jaustis neskausmingas raumenų stingulys.

  Dažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 žmogui iš 10)
  - Dažni širdies susitraukimai.
  - Juntamas širdies plakimas, dažna jos veikla arba „iškrintantys" susitraukimai.
  - Dusulys.
  - Vidurių užkietėjimas, skrandžio sutrikimai (nevirškinimas).
  - Silpnumas.
  - Rankų ar kojų patinimas.
  - Kraujospūdžio sumažėjimas atsistojant (dėl to gali svaigti galva, galite net nualpti ir pargriūti).
  - Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje.
  - Neryškus matymas.
  - Sapnų sutrikimai, nakties košmarai.
  - Padidėjęs apetitas (alkis).
  - Skydliaukės hormonų kiekio pokyčiai.
  - Irzlumas.
  - Sutrikusi kalba.
  - Mintys apie savižudybę ir depresijos pasunkėjimas.
  - Vėmimas.
  - Karščiavimas.

  Nedažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 žmogui iš 100)
  - Traukuliai.
  - Alerginės reakcijos, dėl kurių gali atsirasti ruplių (odos iškilimų), patinti oda ir aplink burną.
  - Nemalonūs jutimai kojose (neramių kojų sindromas).
  - Pasunkėjęs rijimas.
  - Nekontroliuojami judesiai, ypač veido ar liežuvio.
  - Lytinės veiklos sutrikimas.
  - Retesni už normalius širdies susitraukimai (jie gali suretėti pradedant gydymą bei būti susiję su kraujospūdžio sumažėjimu ir alpimu).
  - Alpimas (dėl jo galite pargriūti).
  - Nosies užgulimas.
  - Esamo cukrinio diabeto pasunkėjimas.

  Retas (pasireiškia mažiau kaip 1 žmogui iš 1000)
  - Karščiavimo, prakaitavimo, raumenų stingulio, didelio mieguistumo ar alpimo derinys (vadinamas piktybiniu neurolepsiniu sindromu).
  - Gelta (pageltusios akys ir oda).
  - Hepatitas (kepenų uždegimas).
  - Ilgalaikė skausminga erekcija (priapizmas).
  - Krūtų padidėjimas, netikėtas pieno išsiskyrimas (galaktorėja).
  - Kraujo krešuliai venose, ypač kojų (jų simptomai yra kojos patinimas, skausmas ir paraudimas), kurie gali kraujagyslėmis nukeliauti į plaučius, sukelti krūtinės skausmą ir apsunkinti kvėpavimą. Pastebėję kurį nors iš šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
  - Menstruacijų sutrikimai.
  - Vaikščiojimas, kalbėjimas, valgymas arba kita veikla miegant.
  - Sumažėjusi kūno temperatūra.
  - Pankreatitas (kasos uždegimas).

  Labai retas (pasireiškia mažiau kaip 1 žmogui iš 10000)
  - Stiprus odos išbėrimas, pūslės arba raudonos dėmės odoje.
  - Sunki alerginė reakcija (anafilaksija), dėl kurios gali pasunkėti kvėpavimas ar ištikti šokas.
  - Greitai pasireiškiantis odos patinimas (dažniausiai aplink akis, taip pat lūpų ir gerklės) (angioedema).
  - Sutrikusi hormonų, kontroliuojančių šlapimo kiekį, sekrecija.
  - Raumenų skaidulų pažeidimas ir raumenų skausmas.

  Grupės, kuriai priklauso Seroquel, vaistai gali sukelti širdies ritmo sutrikimų, kurie gali būti sunkūs, dėl jų net gali ištikti mirtis.

  Kai kuris šalutinis poveikis nustatomas tik tiriant kraują - tai pakitęs tam tikrų riebalų (trigliceridų ir bendrojo cholesterolio) ar cukraus kiekis kraujyje, pakitęs skydliaukės hormonų kiekis, padidėjęs kepenų fermentų kiekis, sumažėjęs natrio ar raudonųjų kraujo kūnelių kiekis, padidėjęs kreatino fosfokinazės (raumenyse susidarančios medžiagos) kiekis, padidėjęs hormono prolaktino kiekis kraujyje. Padaugėjus hormono prolaktino, retais atvejais gali:
  - padidėti krūtys ir netikėtai išsiskirti pieno (vyrams ir moterims);
  - išnykti ar pasidaryti nereguliarios mėnesinės (moterims).

  Gydytojas gali paprašyti periodiškai daryti kraujo tyrimus.

  Vaikams ir paaugliams
  Vaikams ir paaugliams gali pasireikšti toks pats šalutinis poveikis kaip suaugusiems.

  Žemiau nurodytas šalutinis poveikis pastebėtas tik vaikams ir paaugliams.

  Labai dažnas (pasireiškia daugiau kaip 1 žmogui iš 10)
  - Padidėjęs kraujospūdis.

  Žemiau nurodytas šalutinis poveikis vaikams ir paaugliams pastebėtas dažniau negu suaugusiems.

  Labai dažnas (pasireiškia daugiau kaip 1 žmogui iš 10)
  - Padidėjęs hormono, vadinamo prolaktinu, kiekis kraujyje. Retais atvejais dėl to gali:
  o padidėti krūtys ir netikėtai išsiskirti pieno (berniukams ir mergaitėms);
  o išnykti arba pasidaryti nereguliarios mėnesinės (mergaitėms).
  - Padidėjęs apetitas.
  - Nenormali raumenų veikla: sunku pradėti judėti, drebulys, nenustygimas ar neskausmingas raumenų stingulys.
  - Vėmimas.

  Dažnas (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)
  - Nosies užgulimas.
  - Alpimas (dėl jo galite pargriūti).


  5. KAIP LAIKYTI SEROQUEL

  - Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
  - Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Seroquel vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
  - Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.
  - Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


  6. KITA INFORMACIJA

  Seroquel sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra kvetiapino fumaratas. Kiekvienoje tabletėje yra 25 mg, 100 mg arba 200 mg kvetiapino (kvetiapino fumarato pavidalu).
  - Pagalbinės medžiagos:
  - Tabletės šerdis: povidonas, kalcio vandenilio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, laktozė monohidratas, magnio stearatas.

  Tabletės plėvelė: hipromeliozė, makrogolis, titano dioksidas (E171), geltonasis geležies oksidas (E172) (25 mg ir 100 mg tabletėse, raudonasis geležies oksidas (E172) (25 mg tabletėse).

  Seroquel išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Seroquel 25 mg plėvele dengtos tabletės yra apvalios, 6 mm skersmens, rausvai oranžinės, abipus išgaubtos, kurių vienoje pusėje įspausta Seroquel 25, o kita - lygi.
  Seroquel 100 plėvele dengtos tabletės yra apvalios, 8,5 mm skersmens, geltonos, abipus išgaubtos, kurių vienoje pusėje įspausta Seroquel 100, o kita pisė - lygi.
  Seroquel 200 mg plėvele dengtos tabletės yra apvalios, 11 mm skersmens, baltos, abipus išgaubtos, kurių vienoje pusėje įspausta Seroquel 200, o kita - lygi.

  Seroquel tiekiamas lizdinėse plokštelėse.
  Dėžutėje yra:
  - pradiniam gydymui - mišri pakuotė 10 tablečių (6 tabletės po 25 mg, 3 tabletės po 100 mg ir viena tabletė po 200 mg);
  - 60 tablečių po 100 mg;
  - 60 tablečių po 200 mg.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas
  AstraZeneca UK Limited
  2 Kingdom Street
  London W2 6BD
  Jungtinė Karalystė

  Gamintojai
  AstraZeneca UK Limited
  Silk Road Business Park
  Macclesfield, Cheshire SK10 2NA
  Jungtinė Karalystė

  Corden Pharma GmbH
  Otto-Hahn-Strasse, 68723 Plankstadt
  Vokietija

  Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis rinkodaros teisės turėtojo atstovas
  UAB AstraZeneca Lietuva
  Jasinskio g. 16A
  LT-01112, Vilnius
  Tel. +370 5 2660550

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-06-29

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt
  Seroquel visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Suaugusiems
  Pradinę dozę nurodys gydytojas. Palaikomoji dozė priklauso nuo Jūsų ligos ir poreikio, tačiau paprastai ji būna nuo 150 mg iki 800 mg per parą.
  Tabletes nurykite nepažeistas, užgerdami vandeniu. Nenutraukite šių tablečių vartojimo net pasijutę geriau, jeigu to nenurodė gydytojas.

  Senyviems žmonėms
  Senyviems žmonėms gydytojas gali pakoreguoti dozę.

  Vaikams ir paaugliams iki 18 metų
  Vaikams ir paaugliams iki 18 metų Seroquel vartoti nerekomenduojama, kadangi duomenų apie vaisto vartojimą šio amžiaus pacientams nepakanka.

  Pacientams, sergantiems inkstų arba kepenų veiklos nepakankamumu
  Jeigu Jūsų kepenų ar inkstų veikla sutrikusi, gydytojas gali pakoreguoti vaisto dozę.

  Pavartojus per didelę Seroquel dozę
  Išgėrę daugiau Seroquel tablečių negu nurodė gydytojas, galite pajusti mieguistumą, galvos svaigimą, sutrikusią širdies veiklą. Nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę. Pasiimkite Seroquel tabletes.

  Pamiršus pavartoti Seroquel
  Užmirštą dozę prisiminę išgerkite kiek įmanoma greičiau. Jeigu jau beveik laikas gerti kitą dozę, tai užmirštąją praleiskite, o kitą gerkite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

  Nustojus vartoti Seroquel
  Staiga nutraukus Seroquel vartojimą, gali pasireikšti nemiga, pykinimas, galvos skausmas, viduriavimas, vėmimas, galvos svaigimas ar irzlumas. Prieš nutraukiant šio vaisto vartojimą, gydytojas gali patarti jo dozę mažinti palaipsniui.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės