preloader

Prašome palaukti

STAVI-FLEXIN skausmą malšinantis hidrogelio pleistras, 3 vnt.

STAVI-FLEXIN skausmą malšinantis hidrogelio pleistras, 3 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 207185
Dvigubo poveikio vėsinantis ir kaitinantis sąnarių ir raumenų skausmą malšinantis pleistras!
5,79 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Dvigubo poveikio vėsinantis ir kaitinantis sąnarių ir raumenų skausmą malšinantis pleistras!Sąvybės. Unikalios sudėties vėsinantis ir kaitinantis pleistras numalšina nugaros gėlimą ir raumenų skausmus. Puikiai prisitaiko prie nugaros. Dėl nuplėšiamos apsauginės plėvelės pleistrą patogu užklijuoti. Užklijuotas pleistras padeda stimuliuoti kraujotaką ir ramina geliančią bei skaudančią nugarą.

Indikacijos. Simptomiškam nugaros gėlimui ir raumenų skausmui malšinti.

Sudėtis. L-mentolis, mėtų aliejus, eukaliptų aliejus, vanililo butilo eteris, kamparas.

Laikykite vėsioje vietoje (25C), venkite tiesioginių saulės spindulių. Nepanaudotus pleistrus laikykite originalioje pakuotėje. Pernelyg ilgai nelaikykite nepanaudotų pleistrų išėmę iš pakuotės.

Įspėjimas. Vartoti tik išoriškai. Neklijuokite aplink akis, gleivinę, ant žaizdų ar esant odos uždegimui. Nutraukti nauodjimą, atsiradus odos dirginimui. Nėščios, žindančios moterys, asmenys, kuriems pasireiškia alerginės reakcijos (išbėrimas, paraudimas, niežulys) į vaistus ar kosmetiką, prieš naudojimą turėtų pasitarti su gydytoju. Maži vaikai gali naudoti tik prižiūrint suaugusiajam.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Naudojimo instrukcija. Nuplaukite ir nusausinkite tą vietą, ant kurios klijuosite pleistrą. Nulupkite apsauginę plėvelę ir užklijuokite pleistrą ant skaudamos vietos vieną arba du kartus per dieną. Klijuokite pleistrus praėjus pusvalandžiui po maudymosi, nuimkite pleistrus valandą prieš maudąsi.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti