preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
TEA TREE OIL arbatmedžių aliejus, nuo 3 m., 10 ml
TEA TREE OIL arbatmedžių aliejus, nuo 3 m., 10 ml

TEA TREE OIL arbatmedžių aliejus, nuo 3 m., 10 ml

Kosmetika
0
Prekės kodas: 570945500600
Prekės ženklas: TEA TREE OIL
100 % grynas Australijos arbatmedžių (Melaleuca alternifolia) aliejus „Tea Tree Oil“. 
2 už 1 kainą!
Galioja perkant 2 vnt.
8,40 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Kosmetika

100 % grynas Australijos arbatmedžių (Melaleuca alternifolia) aliejus „Tea Tree Oil“. 


Arbatmedžių aliejus išsiskiria plačia atkuriamųjų savybių gama, padeda išlaikyti higieninę odos švarą ir natūralią pH pusiausvyrą. Arbatmedžių aliejaus valomosios ypatybės padeda odai natūraliai valytis ir atsinaujinti, todėl puikiai tinka veido ir galvos odos priežiūrai, plaukų grožiui puoselėti. Naudokite ant odos atskiestą su kitu maistiniu aliejumi arba gryną, užlašintą ant medvilninio tampono.

Arbatmedžių aliejus – puikus pagalbininkas buityje valant paviršius, naikinant nemalonius kvapus. Arbatmedžių aliejų rekomenduojama garinti namuose, jei norite atgaivinti patalpų orą. Išskirtinis arbatmedžių aliejaus kvapas greitai išnyksta, o arbatmedžių aliejaus veikliosios medžiagos dar kurį laiką išlieka aktyvios. „Australian Bodycare“ kūno priežiūros produktus su grynu arbatmedžių aliejumi naudokite kiekvieną dieną, kad išlaikytumėte odą švarią ir nepriekaištingą.

TEA TREE OIL arbatmedžių aliejus, nuo 3 m., 10 ml
TEA TREE OIL arbatmedžių aliejus, nuo 3 m., 10 ml
2 už 1 kainą!
Galioja perkant 2 vnt.
8,40 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Amžiaus grupė: Suaugusiems ir vaikams
Produkto tipas: Aliejus
Odos tipas: Nenurodytas
Poveikis: Valo
SPF: Be SPF
Produkto tūris/svoris: Iki 50

SVARBU

Arbatmedžių aliejus „Tea Tree Oil“ ir mišiniai, kuriuose yra arbatmedžių aliejaus ,,Tea Tree Oil“, gali sukelti alergines reakcijas. Siekiant sumažinti alerginių reakcijų atsiradimo riziką, imtis toliau  nurodytų atsargumo priemonių: atskiestą arbatmedžių aliejų „Tea Tree Oil“ galima naudoti tik išoriškai (tik ant odos) ir negalima nuryti.

Saugokite nuo atviros ugnies ir kibirkščių.

Nenaudokite arbatmedžių aliejaus „Tea Tree Oil“ (ir gryno, ir skiesto) ant išbėrimų, sudirgintos/pažeistos odos ar sričių aplink lūpas ar akis. Nenaudokite arbatmedžių aliejaus „Tea Tree Oil“, jei esate alergiški limonenui ar linaloliui. Prieš naudodami, pasitikrinkite dėl alerginės reakcijos.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Paruošimo instrukcijos

Prieš tepdami ant odos, atskieskite 100 % arbatmedžio aliejų „Tea Tree Oil“ su kitais aliejais santykiu 1:100.

Skiedimui naudokite šviežią, ką tik atidarytą maistinį augalinį aliejų.

  • 1 lašelis – 10 ml augalinio aliejaus.
  • 3 lašeliai – 20 ml augalinio aliejaus.
  • 6 lašeliai – 40 ml augalinio aliejaus.
  • 9 lašeliai – 40 ml augalinio aliejaus.

Paruoštą arbatmedžių aliejų „Tea Tree Oil“ galima laikyti iki šešių mėnesių. Laikykite stiklinėje arba plieninėje taroje tamsioje, vėsioje vietoje. Dėmesio! Arbatmedžių aliejus „Tea Tree Oil “ tirpina kai kurių rūšių plastikus. Užtikrinkite, kad gaminys ar mišinys niekada nesiliestų su plastikinėmis medžiagomis.

Alergijos testas: išbandykite ant švarios, sausos odos, užlašindami du lašelius arbatmedžių aliejaus „Tea Tree Oil“ ant ausų krapštuko ir patepdami nedidelę dilbio sritį. Gaminiui visiškai išdžiūvus, pakartokite bandymą toje pačioje odos vietoje. Jei per 48 valandas kilo reakcija, iš karto kruopščiai nuplaukite vandeniu ir gaminio nenaudokite. Alergijos testas negarantuoja, kad ateityje nekils alerginių reakcijų. Jei kyla abejonių, pasikonsultuokite su gydytoju.

Įspėjimas dėl neskiesto arbatmedžių aliejaus  „Tea Tree Oil“.

Neskiestas arbatmedžių aliejus „Tea Tree Oil“ prarijus yra kenksmingas. Gaminys, patekęs į kvėpavimo takus, gali kelti pavojų gyvybei. Neskiestas arbatmedžių aliejus „Tea Tree Oil“ sukelia odos sudirginimą ir gali sukelti alerginę odos reakciją. Saugokite nuo sąlyčio su akimis, nes dėl to kyla rimtas akių sudirginimas. Arbatmedžių aliejus „Tea Tree Oil“ ir jo garai yra degūs. Nepilkite neskiesto arbatmedžio aliejaus „Tea  Tree Oil“ į kanalizacijos vamzdžius.

Pirmosios pagalbos priemonės

Bendroji informacija: jei kyla abejonių arba simptomai neišnyksta, kreipkitės medicininės pagalbos.

Prarijus: nedelsiant skambinkite gydytojui arba į apsinuodijimo skyrių.

Patekus į akis: išsiimkite kontaktinius lęšius. Mažiausiai 15 minučių  skalaukite vandeniu.

Reakcija naudojant: jei odą pradeda niežėti ar berti, iš karto kruopščiai nuplaukite vandeniu ir iš karto nustokite naudoti, nes tai gali būti rimtesnės reakcijos požymis. Prieš tęsdami naudojimą, pasitarkite su gydytoju. Jei atsiranda greitai besiplečiantis išbėrimas, svaigulys, dusulys ar oda patinsta, nedelsiant nuplaukite drungnu vandeniu ir kreipkitės skubios medicininės pagalbos.

Kreipkitės į gydytoją, jei po naudojimo odą niežti, išberia, ji patinsta arba atsiranda žaizdų, iš kurių bėga skystis. Tada susisiekite su ,,Australian Bodycare“.

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (100 %), Limonene, Linalool, Geraniol.

Klientų vertinimas (0):

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.