preloader

Prašome palaukti

THERA PEARL tvarstis vaikams PARŠELIS, 1 vnt.

THERA PEARL tvarstis vaikams PARŠELIS, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 850803002134

Naujos kartos šilumos/šalčio terapija su vienu patogiu paketu.

7,69 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Naujos kartos šilumos/šalčio terapija su vienu patogiu paketu.Kai Jūsų vaikas susižeidžia, nedelsiant norite jam padėti. Skubiai nuraminti skausmą be medikamentų Jums gali padėti „Thera Pearl“ draugai. Šie spalvingi gyvūnų formos perlų paketėliai ne tik gali padėti numalšinti sumušimo ar vabzdžio įgėlimo skausmą, bet ir nuraminti vaiką. Vaikai noriai žaidžia su „Thera Pearl“ ir greitai pamiršta patirtą stresą.

 

„Thera Pearl“ draugai padės Jūsų mažyliams įveikti:

 

  • mėlynes;
  • patinimus;
  • galvos skausmus;
  • bičių įkandimus.

 

 

„Thera°Pearl“ – tai gydytojo sukurtas būdas, galintis padėti slopinti skausmą ir uždegimą nenaudojant vaistų. Daugkartinio naudojimo, šilumą ir šaltį išlaikantys terapiniai paketai, naudojami dažnai pasikartojantiems maudimams, skausmams, patinimams ir sumušimams.

 

 

  • Lankstūs – sukurti iš specialių perlų, todėl net ir atšaldyti išlieka lankstūs.
  • Kontroliuojama temperatūra – dėl specialiųjų perlų „Thera°Pearl“ išlaiko šaltį ar šilumą iki 20 min. Galima dėti tiesiai ant odos, nėra rizikos nušalti ar nudegti.

Paketai yra sudaryti taip, kad išlaikytų terapinę temperatūrą apie 20 minučių, tereikia juos 2 valandas atšaldyti arba pašildyti mikrobangų krosnelėje (laikas nurodytas ant pakuotės).

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės