preloader

Prašome palaukti

THERME 5 dienų purškiamasis antiperspirantas, 25 ml

THERME 5 dienų purškiamasis antiperspirantas, 25 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 871431997143

Atsižvelgiant į odos tipą, purškiamasis antiperspirantas gali veikti iki 5 dienų, apsaugodamas nuo nemalonaus kvapo ir per didelio prakaito išsiskyrimo.

29,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Kosmetika

Atsižvelgiant į odos tipą, purškiamasis antiperspirantas gali veikti iki 5 dienų, apsaugodamas nuo nemalonaus kvapo ir per didelio prakaito išsiskyrimo.Šis purškiklis unikaliai veikia prieš prakaitavimą. Dėl ypatingos sudėties veikia iki 5 dienų. Pasižymi intensyviu, ilgalaikiu poveikiu prieš bakterijas, kurios sukelia blogą kvapą. Dermatologiniais tyrimais įrodyta, kad šis antiperspirantas – ideali priemonė kovojant su blogu kvapu, kai padidėjęs prakaitavimas. Be konservantų ir dažų. „Therme® Antiperspirant 5 days Treatment Spray“ 2005 m. buvo apdovanotas kaip labiausiai novatoriškas sveikatos ir grožio pramonės gaminys Olandijoje.

Prieš naudodajant, gausiai prakaituojančias kūno vietas nuplauti ir nusausinti. Naudoti vieną kartą vakare, prieš einant miegoti. Ryte nuplauti ir naudoti įprastinį dezodorantą. Nenaudoti ant pažeistos, sudirgusios ir neseniai skustos odos.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės