preloader

Prašome palaukti

Topamax, 100mg, plėvele dengtos tabletės, N60

Topamax, 100mg, plėvele dengtos tabletės, N60

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Topiramatas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 100mg
Prekės kodas: 049341

Suaugusiųjų ir vyresnių kaip 6 metų vaikų priepuoliams gydyti; kartu su kitais vaistais suaugusiųjų ir 2 metų bei vyresnių vaikų priepuoliams gydyti; suaugus...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Suaugusiųjų ir vyresnių kaip 6 metų vaikų priepuoliams gydyti; kartu su kitais vaistais suaugusiųjų ir 2 metų bei vyresnių vaikų priepuoliams gydyti; suaugusiųjų migreninio galvos skausmo profilaktikai.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas),  kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.   Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Topamax ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Topamax 3. Kaip vartoti Topamax 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Topamax 6. Pakuotės turinys ir kita informacija      1. Kas yra Topamax ir kam jis vartojamas

   Topamax priklauso vaistų nuo epilepsijos grupei. Šis vaistas vartojamas:   - vienas suaugusiųjų ir vyresnių kaip 6 metų vaikų priepuoliams gydyti; - kartu su kitais vaistais suaugusiųjų ir 2 metų bei vyresnių vaikų priepuoliams gydyti; - suaugusiųjų migreninio galvos skausmo profilaktikai.

   2. Kas žinotina prieš vartojant Topamax

  Topamax vartoti negalima

  - jeigu yra alergija topiramatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - migrenos profilaktikai, jeigu esate nėščia arba galite pastoti ir nevartojate veiksmingos kontracepcijos (daugiau informacijos žr. skyrelyje ,,Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

  Jeigu abejojate, ar yra tokia būklė, prieš pradėdami vartoti Topamax, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės

   Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Topamax,  jeigu: - sergate inkstų liga, ypač inkstų akmenlige arba Jums yra atliekamos inkstų dializės; - diagnozuota kraujo arba kūno skysčio sutrikimų (metabolinė acidozė); - sergate kepenų liga; - sergate akių liga, ypač glaukoma; - yra augimo sutrikimų; - suvartojate daug riebiųjų medžiagų su maistu (ketoninių kūnų atsiradimą skatinanti dieta); - esate nėščia arba galite pastoti (daugiau informacijos žr. skyrelyje ,,Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

  Jeigu abejojate, ar yra tokių aplinkybių, prieš pradėdami vartoti Topamax, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

   Labai svarbu, kad nenutrauktumėte vaisto vartojimo, prieš tai nepasikonsultavę su gydytoju.    Be to, turite pasakyti gydytojui prieš pradėdami vartoti bet kuriuos savo sudėtyje topiramato turinčius vaistus, kuriuos Jums išdavė kaip pakaitalą Topamax.    Vartojant Topamax, gali sumažėti kūno svoris, taigi, gydantis šiuo vaistu, turite reguliariai svertis. Jeigu pernelyg sumažėjo svoris arba vaikas, vartodamas šį vaistą, priauga per mažai svorio, reikia pasikonsultuoti su gydytoju.    Mažai daliai žmonių vartojant vaistų nuo epilepsijos, pavyzdžiui, Topamax, atsirado minčių apie savęs žalojimą arba savižudybę. Jeigu bet kuriuo laikotarpiu mąstote apie tai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Kiti vaistai ir Topamax

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Topamax gali sąveikauti su kai kuriais kitais vaistais. Kartais gali tekti keisti kai kurių kitų kartu vartojamų vaistų arba Topamax dozę.

  Labai svarbu yra pasakyti gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate:

  • kitų vaistų, kurie sutrikdo arba slopina mąstymą, dėmesį ar raumenų koordinaciją (t. y. centrinę nervų sistemą slopinančių vaistų, pavyzdžiui, raumenis atpalaiduojančių arba raminamųjų vaistų); • tablečių nuo pastojimo. Topamax gali mažinti tablečių nuo pastojimo veiksmingumą.

  Pasakykite gydytojui, jeigu tabletes nuo pastojimo vartojant kartu su Topamax, pasikeitė mėnesinių kraujavimo pobūdis.

  Turėkite sąrašą su visų Jūsų vartojamų vaistų pavadinimais. Parodykite šį sąrašą gydytojui arba vaistininkui, prieš pradėdami vartoti naują vaistą.

  Kitiems vaistams, dėl kurių turite pasitarti su gydytoju arba vaistininku, priklauso kiti vaistai nuo epilepsijos, risperidonas, ličio preparatai, hidrochlorotiazidas, metforminas, pioglitazonas, gliburidas, amitriptilinas, propranololis, diltiazemas, venlafaksinas, flunarizinas, paprastoji jonažolė (Hypericum perforatum) (vaistažolių preparatas, vartojamas depresijai gydyti).   Jeigu abejojate, ar yra anksčiau išvardytų aplinkybių, prieš pradėdami vartoti Topamax, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

   Topamax vartojimas su maistu ir gėrimais    Topamax galima vartoti valgant ar be maisto. Vartojant Topamax, visą dieną gerkite daug skysčių, kad išvengtumėte inkstų akmenų susiformavimo. Vartojant Topamax, alkoholio vartoti negalima.   Nėštumas ir žindymo laikotarpis

  Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Gydytojas nuspręs, ar galite vartoti Topamax. Nėštumo metu vartojant Topamax, kaip ir kitus vaistus nuo epilepsijos, gali pasireikšti žalingas poveikis negimusiam vaikui. Labai gerai išsiaiškinkite, kokią riziką kelia epilepsijos gydymas Topamax nėštumo metu ir kokia šio vaisto nauda.

  Jeigu esate nėščia arba galite pastoti ir nevartojate veiksmingos kontracepcijos, Topamax vartoti migrenos profilaktikai negalima.

  Motinos, kurios žindo kūdikį vartodamos Topamax, privalo kiek galima greičiau pasakyti gydytojui, jei kūdikiui pasireiškia bet koks neįprastas poveikis.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas   Vartojant Topamax, gali pasireikšti svaigulys, nuovargis ir atsirasti regėjimo sutrikimų. Vairuoti ar mechanizmų valdyti negalima tol, kol nepasitarėte su gydytoju.   Topamax sudėtyje yra laktozės    Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.      3. Kaip vartoti Topamax

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  - Jūsų gydytojas paprastai iš pradžių skirs vartoti mažą Topamax dozę ir ją palaipsniui didins iki geriausiai Jums tinkančios dozės. - Reikia nuryti visą Topamax tabletę. Tablečių kramtyti negalima, nes jos yra karčios. - Topamax galima vartoti prieš valgį, valgio metu ar po valgio. Per parą reikia gerti daug skysčių, kad sumažėtų akmenų atsiradimo inkstuose tikimybė vartojant Topamax.

  Pavartojus per didelę Topamax dozę

  - Nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Su savimi pasiimkite vaisto pakuotę. - Gali pasireikšti mieguistumas, nuovargis ar sumažėti budrumas; pasireikšti koordinacijos stoka, atsirasti sunkumas kalbant ar susikaupiant, dvejinimasis akyse ar miglotas matymas, dėl per mažo kraujospūdžio pasireikšti svaigulys, pasireikšti prislėgtos nuotaikos ar susijaudinimo jutimas, arba atsirasti pilvo skausmas ar traukuliai (priepuoliai).

  Perdozavimas gali pasireikšti, jeigu Topamax vartojate kartu su kitais vaistais.

  Pamiršus pavartoti Topamax

  - Jeigu pamiršote išgerti dozę, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Vis dėlto jeigu jau arti kitos dozės vartojimo laikas, praleistos dozės gerti nereikia. Tęskite vaisto vartojimą įprasta tvarka. Jeigu praleidote dvi ar daugiau dozių, kreipkitės į gydytoją. - Negalima vartoti dvigubos dozės (dviejų dozių iš karto), norint kompensuoti praleistą dozę.   Nustojus vartoti Topamax

  Vaisto vartojimo nutraukti be gydytojo nurodymo negalima, nes gali atsinaujinti simptomai. Jeigu gydytojas nuspręs nutraukti vaisto vartojimą, Jūsų vaisto dozę galima sumažinti palaipsniui per keletą dienų.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.     4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.    Pasakykite savo gydytojui arba nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos, jeigu Jums pasireiškė šie šalutiniai poveikiai: Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių) - Depresija (naujai atsiradusi arba pablogėjusi). Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių) - Traukuliai (priepuoliai). - Nerimas, dirglumas, nuotaikos pokyčiai, sumišimas, dezorientacija. - Dėmesio sukaupimo problemos, sulėtėjęs mąstymas, atminties praradimas, atminties problemos (naujai atsiradusios, staigiai pasikeitusios ar pablogėjusios). - Inksto akmuo, dažnas arba skausmingas šlapinimasis. Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių) - Padidėjęs rūgšties kiekis kraujyje (gali sukelti apsunkintą kvėpavimą, įskaitant dusulį, apetito netekimą, pykinimą, vėmimą, pernelyg didelį nuovargį, ir greitą ar netolygų širdies plakimą). - Susilpnėjęs prakaitavimas ar jo išnykimas. - Kylančios mintys apie sunkų savęs žalojimą, mėginimas save sunkiai sužaloti. - Dalies regėjimo lauko netekimas. Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1 000 žmonių) - Glaukoma - skysčio akyje blokavimas, kuris sukelia padidėjusį akispūdį, skausmą ar susilpnėjusį regėjimą.

  Kiti šalutiniai poveikiai nurodyti žemiau, jei jie pasunkėja, pasakykite gydytojui arba vaistininkui:

  Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių) - Užgulta nosis, skystos išskyros iš nosies ar gerklės skausmas. - Dilgčiojimas, įvairių kūno dalių skausmas ir (ar) tirpimas. - Mieguistumas, nuovargis. - Svaigulys. - Pykinimas, viduriavimas. - Kūno svorio netekimas.

  Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių) - Anemija (mažas kraujo ląstelių skaičius). - Alerginė reakcija (tokia, kaip odos išbėrimas, raudonumas, niežėjimas, veido patinimas, dilgėlinė). - Apetito netekimas, sumažėjęs apetitas. - Agresija, jaudinimasis, pyktis. - Sunkumas užmigti ar miegoti. - Kalbėjimo problemos ar kalbos sutrikimas, neaiški kalba. - Nerangumas ar koordinacijos stoka, nestabilumo pojūtis einant. - Sumažėjęs gebėjimas užbaigti įprastines užduotis. - Sumažėjęs skonio pojūtis, skonio pojūčio praradimas ar nebuvimas. - Nevalingas virpėjimas ar drebulys, greiti, nekontroliuojami akių judesiai. - Regėjimo sutrikimas, toks, kaip dvejinimasis akyse, miglotas matymas, regėjimo susilpnėjimas, sunkumas sutelkiant žvilgsnį. - Sukimosi pojūtis (galvos sukimasis), spengimas ausyse, ausies skausmas. - Dusulys. - Kosulys. - Kraujavimas iš nosies. - Karščiavimas, bloga savijauta, silpnumas. - Vėmimas, vidurių užkietėjimas, pilvo skausmas ar diskomfortas, nevirškinimas, skrandžio ar žarnyno infekcija. - Sausa burna. - Plaukų slinkimas. - Niežėjimas. - Sąnario skausmas ar patinimas, raumenų spazmai ar trūkčiojimas, raumenų skausmai ar silpnumas, krūtinės skausmas. - Kūno svorio padidėjimas.

  Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių) - Trombocitų (kraujo ląstelės, kurios padeda stabdyti kraujavimą) skaičiaus sumažėjimas, baltųjų kraujo ląstelių, padedančių kovoti su infekcija, skaičiaus sumažėjimas, kalio kiekio kraujyje sumažėjimas. - Kepenų fermentų aktyvumo padidėjimas, eozinofilų (baltųjų kraujo ląstelių rūšis) skaičiaus padidėjimas kraujyje. - Padidėję limfmazgiai kakle, pažastyje ar kirkšnyje. - Padidėjęs apetitas. - Pakili nuotaika. - Daiktų, kurių nėra, girdėjimas, matymas ar jutimas, sunkus psichinis sutrikimas (psichozė). - Emocijų slėpimas arba nejautimas, neįprastas įtarumas, panikos priepuolis. - Skaitymo problemos, kalbos sutrikimas, rašysenos problemos. - Neramumas, hiperaktyvumas. - Sulėtėjęs mąstymas, sumažėjęs budrumas ar gyvumas. - Sumažėję arba lėti kūno judesiai, nevalingi nenormalūs arba pasikartojantys raumenų judesiai. - Alpimas. - Nenormalus lytėjimo pojūtis, pakenktas lytėjimo pojūtis. - Pakenktas, iškreiptas kvapo pojūtis, ar jo nebuvimas. - Neįprastas jutimas ar pojūtis, kuris gali būti prieš migreną ar tam tikro tipo priepuolį. - Sausa akis, akių jautrumas šviesai, akies voko trūkčiojimas, ašarojančios akys. - Susilpnėjusi klausa ar jos netekimas, kurtumas viena ausimi; - Retas ar nereguliarus širdies plakimas, širdies plakimo jausmas krūtinėje; - Žemas kraujospūdis, žemas kraujospūdis atsistojus (dėl tos priežasties kai kurie Topamax vartojantys žmonės gali jaustis silpni, jiems gali svaigti galva, arba, staigiai atsistojus ar atsisėdus, jie gali apalpti). - Paraudimas, šilumos pojūtis. - Pankreatitas (kasos uždegimas). - Pernelyg didelis dujų išsiskyrimas žarnyne, rėmuo, pilvo pilnumas ar išsipūtimas. - Kraujavimas iš dantenų, sustiprėjęs seilių išskyrimas, seilėtekis, nemalonus kvapas iš burnos. - Pernelyg didelis skysčių suvartojimas, troškulys. - Odos spalvos pokytis. - Raumenų sąstingis, skausmas šone. - Kraujas šlapime, šlapimo nelaikymas (kontrolės stoka), poreikis skubiai pasišlapinti, šono arba inksto skausmas. - Sunkumas pasiekti ar išlaikyti erekciją, lytinės funkcijos sutrikimas. - Į gripo panašūs simptomai. - Šalti rankų ir kojų pirštai. - Girtumo pojūtis. - Nesugebėjimas mokytis.

  Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1 000 žmonių) - Nenormaliai pakili nuotaika. - Sąmonės netekimas. - Aklumas viena akimi, laikinas aklumas, vištakumas. - Tingi akis. - Akių ir srities aplink akis patinimas. - Kojų ir rankų pirštų sustingimas, dilgčiojimas ir spalvos pokyčiai (balti, mėlyni, o vėliau raudoni) esant šaltoje aplinkoje. - Kepenų uždegimas, kepenų nepakankamumas. - Stivenso-Džonsono sindromas, gyvybei pavojinga būklė, kuri gali pasireikšti daugybiniais gleivinių išopėjimais (pavyzdžiui, burnos, nosies ir akių), odos išbėrimu ir pūslėjimu. - Nenormalus odos kvapas. - Diskomfortas Jūsų rankose ar kojose. - Inkstų sutrikimas.

  Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis) - Makulopatija (geltonosios dėmės (nedidelė dėmė tinklainėje, kur regėjimas yra aštriausias) liga). Jeigu pastebėjote, kad pakito arba susilpnėjo Jūsų regėjimas, apie tai turite pasakyti savo gydytojui. - Toksinė epidermio nekrozė, gyvybei pavojinga būklė susijusi su, tačiau sunkesnė negu Stivenso-Džonsono sindromas, apibūdinama išplitusiu odos pūslėjimu ir išorinių odos sluoksnių nusilupimu (žr. retas šalutinis poveikis).

  Vaikai ir paaugliai Šalutiniai poveikiai vaikams bendrai yra panašūs į pastebėtus suaugusiems. Vis dėlto, kai kurie šalutiniai poveikiai vaikams yra nustatomi dažniau ir (arba) vaikams gali būti sunkesni negu suaugusiems. Tarp šalutinių poveikių, kurie gali būti sunkesni, yra sumažėjęs prakaitavimas arba jo išnykimas ir rūgšties kiekio kraujyje padidėjimas. Tarp šalutinių poveikių, kurie gali dažniau pasitaikyti vaikams, yra viršutinių kvėpavimo takų ligos. 

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

   5. Kaip laikyti Topamax

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant dėžutės, buteliuko ar lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Tabletes laikyti gamintojo pakuotėje (lizdinėje plokštelėje arba buteliuke), kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Buteliuką laikyti sandarų, kad tabletės būtų apsaugotos nuo drėgmės.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.      6. Pakuotės turinys ir kita informacija    Topamax sudėtis   - Veiklioji medžiaga yra topiramatas. Kiekvienoje Topamax tabletėje yra 25 mg, 50 mg, 100 mg arba 200 mg topiramato. - Pagalbinės Topamax medžiagos yra išvardytos žemiau.

  Tabletės branduolys

  Laktozė monohidratas Pregelifikuotas kukurūzų krakmolas Mikrokristalinė celiuliozė Karboksimetilkrakmolo A natrio druska Magnio stearatas

  Tabletės plėvelė

  Baltasis, geltonasis, rožinis OPADRY1, karnaubo vaškas.

  1 OPADRY sudėtyje yra hipromeliozės, makrogolio, polisorbato 80 ir dažo medžiagų - titano dioksido E171 (visų stiprumų tabletėse), geltonojo geležies oksido E172 (50 mg ir 100 mg tabletėse) bei raudonojo geležies oksido E172 (200 mg tabletėse).

  Topamax išvaizda ir kiekis pakuotėje   Vaisto išvaizdos aprašymas

  25 mg tabletės yra baltos, apvalios, 6 mm skersmens, vienoje pusėje yra užrašas „TOP“, kitoje  „25“.

  50 mg tabletės yra gelsvos, apvalios, 7 mm skersmens, vienoje pusėje yra užrašas „TOP“, kitoje  „50“.

  100 mg tabletės yra geltonos, apvalios, 9 mm skersmens, vienoje pusėje yra užrašas „TOP“, kitoje  „100“.

  200 mg tabletės yra oranžinės, apvalios, 10 mm skersmens, vienoje pusėje yra užrašas „TOP“, kitoje  „200“.    Nepermatomas plastiko buteliukas su atidarymą žyminčiu uždoriu, kuriame yra 20, 28, 30, 50, 56, 60, 100 arba 200 tablečių (2 x 100). Kiekviename buteliuke yra sausiklio talpyklė, kuri neturi būti nuryta.

  Aliuminio/aliuminio folijos lizdinių plokštelių pakuotė. Pakuotėje yra 10, 20, 28, 30, 50, 56, 60, 100 arba 200 tablečių (2 x 100). Atskiros (aliuminio/aliuminio) lizdinės plokštelės yra įdėtos į sulankstomą dėžutę.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.    Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas UAB „Johnson & Johnson“ Geležinio Vilko g. 18A LT-08104 Vilnius Lietuva

  Gamintojas Janssen Pharmaceutica NV Turnhoutseweg 30 B-2340 Beerse Belgija

  arba

  Janssen-Cilag S.p.A. Via C. Janssen I-04010 Borgo S. Michele Latina Italija

   Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:   Austrija:  Topamax – Filmtabletten Belgija:  Topamax tabletten Bulgarija: TOPAMAX Kipras:  TOPAMAX tabs Čekija: Topamax Danija:  Topimax Estija:  TOPAMAX Suomija:  Topimax tabletti, kalvopäällysteinen Prancūzija: EPITOMAX, COMPRIME PELLICULE Vokietija:   Topamax Filmtabletten Graikija:  TOPAMAC Vengrija:  Topamax film-coated tablet Islandija:  Topimax filmuhúðaðar töflur Airija: TOPAMAX Tablets Italija:  TOPAMAX compresse rivestite con film, 60 compresse Latvija: Topamax Lietuva:  Topamax Liuksemburgas:  Topamax comprimés Malta:  Topamax Olandija:  Topamax, filmomhulde tabletten Norvegija:  Topimax Tabletter filmdrasjert Lenkija:  Topamax tabletki powlekane Portugalija:  Topamax Rumunija:  TOPAMAX tablets Slovakija:   Topamax Slovėnija:  TOPAMAX filmsko oblozene tablete Ispanija: TOPAMAX Comprimidos recubiertos Švedija:  Topimax tabletter, filmdragerade Didžioji Britanija: TOPAMAX Tablets

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „Johnson & Johnson“ Geležinio Vilko g. 18A LT-08104 Vilnius Lietuva Tel.: +37052786888      Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas  2015-01-19

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

   

  Jūsų gydytojas paprastai iš pradžių skirs vartoti mažą Topamax dozę ir ją palaipsniui didins iki geriausiai Jums tinkančios dozės.
  Reikia nuryti visą Topamax tabletę. Tablečių kramtyti negalima, nes jos yra karčios.
  Topamax galima vartoti prieš valgį, valgio metu ar po valgio. Per parą reikia gerti daug skysčių, kad sumažėtų akmenų atsiradimo inkstuose tikimybė vartojant Topamax.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės