preloader

Prašome palaukti

TREETS TRADITIONS putojanti dušo želė PURE SERENITY, 200 ml

TREETS TRADITIONS putojanti dušo želė PURE SERENITY, 200 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 871538806661
Prausiantis vandeniu, putojanti dušo želė virsta gausiomis ir švelniomis putomis.
8,49 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Kosmetika

Prausiantis vandeniu, putojanti dušo želė virsta gausiomis ir švelniomis putomis.Sudėtyje esantys tradiciniai Japonijos vyšnių žiedai yra žinomi dėl natūralių antioksidantų kiekio. Citrinmedžių vaisiai puikiai atgaivina odą, ji atsipalaiduoja, gaiviai kvepia. 

 

„Treets Traditions“ – tai ne tik nuostabios priemonės, bet kartu ir graži istorija. Prieš tūkstančius metų, kai kosmetikos priemonėms nebuvo naudojamos pridėtinės cheminės medžiagos, mūsų protėviai pasikliaudavo vien natūralių gamtos išteklių teikiama nauda. Šias žinias motinos perduodavo savo dukterims iš kartos į kartą. „Treets Traditions“ – produktai, kurių pagrindas yra laiko patikrintos žinios, pritaikytos šiuolaikiniams kūno priežiūros poreikiams.

 

Įspėjimas: slėginė talpykla – kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių.  Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto.  Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 ℃ / 122 °F temperatūroje. 8,1 proc. turinio masės dalis yra degi. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Saugoti nuo smūgių.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti