preloader

Prašome palaukti

Trimetazidine Actavis, 35mg, modifikuoto atpalaidavimo tabletės, N60

Trimetazidine Actavis, 35mg, modifikuoto atpalaidavimo tabletės, N60

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Trimetazidino dihidrochloridas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 35mg
Prekės kodas: 569052831501

Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.    Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas) kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra Trimetazidine Actavis ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Trimetazidine Actavis 3. Kaip vartoti Trimetazidine Actavis 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Trimetazidine Actavis 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Trimetazidine Actavis ir kam jis vartojamas

  Trimetazidine Actavis sudėtyje yra veikliosios medžiagos trimetazidino, kuris priskiriamas vaistų, vadinamai kardiologiniais, klasei. Šis vaistas yra skirtas vartoti derinyje su kitais vaistais krūtinės anginai (širdies kraujagyslių ligų sukeltam skausmui) gydyti.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Trimetazidine Actavis

  Trimetazidine Actavis vartoti negalima:

  - jeigu yra alergija trimetazidinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu sergate Parkinsono liga: tai galvos smegenų liga, pasireiškianti judesių sutrikimu (drebėjimu, sustingimu, judesių sulėtėjimu, kojų vilkimu, sutrikusia eisena), parkinsonizmo simptomais, drebuliu, neramių kojų sindromu ar kitais su judėjimu susijusiais sutrikimais; - jeigu sergate sunkiomis inkstų ligomis.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Trimetazidine Actavis.

  Trimetazidine Actavis negalima vartoti krūtinės anginos (krūtinės skausmo) priepuoliui gydyti bei pradiniam nestabiliosios krūtinės anginos (krūtinės skausmo) ar širdies priepuolio gydymui. Trimetazidine Actavis negalima vartoti prieš paguldymą į ligoninę bei pirmosiomis paromis paguldžius į ligoninę.

  Jeigu Trimetazidine Actavis vartojimo metu ištinka krūtinės anginos (krūtinės skausmo) priepuolis, turite susisiekti su savo gydytoju, kuris skirs, jeigu reikia, kitokį gydymą.

  Šis vaistas gali sukelti arba pasunkinti tokius simptomus kaip drebulys, sustingimas, judesių sulėtėjimas ir kojų vilkimas, ypač senyviems pacientams. Šie simptomai turi būti tiriami ir apie juos reikia pranešti gydytojui, kad jis galėtų iš naujo įvertinti gydymą.

  Pasakykite gydytojui, jei Jūsų inkstų veikla susilpnėjusi. Pasakykite gydytojui, jei sergate sunkia kepenų liga, nes tada Trimetazidine Actavis vartoti nerekomenduojama.

  Vaikams ir paaugliams Trimetazidine Actavis nerekomenduojama vartoti  jaunesniems kaip 18 metų vaikams.

  Kiti vaistai ir Trimetazidine Actavis Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.   Trimetazidine Actavis sąveikos su kitais vaistais nepastebėta.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

  Trimetazidine Actavis vartojimo metu kūdikį krūtimi maitinti negalima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šis vaistas gali sukelti svaigulį ir mieguistumą. Tai gali turėti poveikį gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  Trimetazidine Actavis sudėtyje yra natrio Kiekvienoje Trimetazidine Actavis tabletėje yra 2,39 mmol natrio. Tai reikia turėti omenyje pacientams, kurių dietoje kontroliuojamas natrio kiekis.

  3. Kaip vartoti Trimetazidine Actavis

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama Trimetazidine Actavis 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ar vakarieniaujant.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Tualete ar išmatose galite pastabėti darinį, atrodantį kaip tabletė. Tai normalu – tai išorinis tabletės apvalkalas, kuris organizme nevirškinamas.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams

  Vaikams trimetazidino saugumas ir veiksmingumas netirtas. Trimetazidine Actavis nerekomenduojama vartoti vaikams.

  Ką daryti pavartojus per didelę Trimetazidine Actavis dozę? Jeigu išgėrėte daugiau tablečių negu reikia, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Trimetazidine Actavis Jeigu įprastiniu laiku Trimetazidine Actavis tabletę išgerti pamiršote, gerkite ją atėjus kitos dozės vartojimo laikui. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

  Nustojus vartoti Trimetazidine Actavis Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Dažni (gali pasireikšti iki 1 iš 10 žmonių): svaigulys, galvos skausmas, pilvo skausmas, viduriavimas, nevirškinimas, pykinimas, vėmimas, bėrimas, niežulys, dilgėlinė ir silpnumas.

  Reti (gali pasireikšti iki 1 iš 1 000 žmonių): greitas ar nereguliarus  širdies plakimas (kitaip vadinamas palpitacijomis), širdies permušimai, pagreitėjęs  širdies plakimas, kraujospūdžio sumažėjimas atsistojus, kuris sukelia svaigulį, galvos sukimąsi arba silpnumą, negalavimą (paprastai  blogą savijautą), svaigulys, kritimai, veido ir kaklo paraudimas.

  Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): ekstrapiramidiniai simptomai (neįprasti judesiai, įskaitant drebėjimą ir  rankų bei pirštų  drebėjimą, sukamuosius kūno judesius, kojų vilkimą, rankų ir kojų sustingimą, kurie paprastai išnyksta nutraukus gydymą. Miego sutrikimai (negalėjimas užmigti, mieguistumas), vidurių užkietėjimas, stiprus išplitęs odos bėrimas raudonomis dėmėmis su pūslėmis, veido, lūpų, liežuvio arba gerklės tinimas, dėl kurio  sunku ryti ar kvėpuoti. Sunkus baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas, dėl kurio padidėja infekcijų tikimybė, trombocitų (kraujo plokštelių)  skaičiaus sumažėjimas kraujyje, dėl kurio padidėja kraujavimo ar mėlynių atsiradimo rizika. Kepenų liga (pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, bloga savijauta, karščiavimas, niežulys, odos ir akių pageltimas, šviesios išmatos, tamsus šlapimas).

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti Trimetazidine Actavis

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Trimetazidine Actavis sudėtis - Veiklioji medžiaga yra trimetazidino dihidrochloridas. Kiekvienoje tabletėje yra 35 mg trimetazidino dihidrochlorido. - Pagalbinės medžiagos yra natrio chloridas, povidonas (PVP K-30), magnio stearatas, celiuliozės acetatas ir hipromeliozė.

  Trimetazidine Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje Trimetazidine Actavis yra modifikuoto atpalaidavimo tabletės. Tabletės yra baltos arba balkšvos, apvalios, abipusiai išgaubtos, 7,6 mm x 3,0 mm, dengtos plėvele, abiejų pusių paviršius lygus, viename paviršiuje yra maža įduba.

  Tabletės tiekiamos supakuotos į lizdines plokšteles. Kiekvienoje pakuotėje yra 60 tablečių.

  Registruotojas ir gamintojas

  Registruotojas Actavis Group PTC ehf. Reykjavikurvegi 76-78, 220 Hafnarfjörður Islandija

  Gamintojas Balkanpharma- Dupnitsa AD 3 Samokovsko Shosse Str., 2600 Dupnitsa Bulgarija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

  UAB „Actavis Baltics“ Senasis Ukmergės kelias 4 Užubalių k., Avižienių sen. LT-14130 Vilniaus r. Tel.: +370 5 260 9615

  Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais: Estija    Trimetazidine Actavis Bulgarija Vascotasin Čekija  Trimetazidin Actavis 35 mg Vengrija Vascotasin 35 mg módosított hatóanyag-leadású tabletta Lietuva  Trimetazidine Actavis 35 mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės Latvija  Trimetazidine Actavis 35 mg modifikuoto atpalaidavimo tablets Lenkija   Vascotazin Slovakija Vascotazin 35 mg

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-07-28

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

   

   

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama Trimetazidine Actavis 35 mg dozė yra 1 tabletė du kartus per parą pusryčiaujant ar vakarieniaujant.

  Jeigu sergate inkstų ligomis arba esate vyresni kaip 75 metų, gydytojas gali pakeisti rekomenduojamą dozę.

  Tualete ar išmatose galite pastabėti darinį, atrodantį kaip tabletė. Tai normalu – tai išorinis tabletės apvalkalas, kuris organizme nevirškinamas.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams

  Vaikams trimetazidino saugumas ir veiksmingumas netirtas. Trimetazidine Actavis nerekomenduojama vartoti vaikams.

  Ką daryti pavartojus per didelę Trimetazidine Actavis dozę? Jeigu išgėrėte daugiau tablečių negu reikia, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Trimetazidine Actavis Jeigu įprastiniu laiku Trimetazidine Actavis tabletę išgerti pamiršote, gerkite ją atėjus kitos dozės vartojimo laikui. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

  Nustojus vartoti Trimetazidine Actavis Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės